Posledné embryo na KET

tinka308
26. okt 2019

Ahojte baby, z IVF mi zostalo posledne embryo na vklad, velmi sa bojim toho sklamania ak to opat nevyjde. Ak ste na tom podobne, napiste. Mohli by sme sa podporovat.

majoranka24
5. nov 2019

@efran Tak to sme na tom rovnako. Tiez uz mam po 40, vsetko si platime sami a tak isto som pribrala asi 6kg!😰 Som uplne zhrozena, ked sa zbadam v zrkadle, ze toto ani nie som ja.😟 Neviem, ci by sme sa do toho pustili este raz.

efran
5. nov 2019

@majoranka24 jéééj tak to sme na tom rovnako. Tak aspoň vieš čo prežívam a ja viem čo ty. Tak teraz si iba držať palčeky a veriť, že v lete budeme kočíkovať. Ja už mám 10 ročnú slečnu, len na druhé som dlho čakala... Robota, potom zdravotné problémy...

majoranka24
5. nov 2019

@efran Ano, len my uz nemame zmrazenych.☹ Tak treba dufat.😊

majoranka24
5. nov 2019

@efran Ak by ti tento vklad nevysiel, chces potom vlizit 2 naraz? Nebojis sa toho?

efran
5. nov 2019

@majoranka24 hej tak mi aj odporučili na klinike. Koľko si mala vkladov celkovo?

majoranka24
5. nov 2019

@efran Mne praveze 2 neodporucali. Predsa len je to vacsie riziko. A mali sme len 2 embryjka, tak som bola rada, ze ich nevlozili naraz, lebo by nam uz potom mozno nic nezostalo na 2.pokus.

majoranka24
5. nov 2019

@efran Toto je moje 1.IVF a mali sme teda 2 vklady - ET a KET. Po prvom som mala aspon niekolko dni pocit, ze to vyslo. Ale teraz nic...🤔 No uvidime. Mozno sa stane zazrak.😊

efran
5. nov 2019

@majoranka24 ani ja nič necítim. Uvidíme. Musíme veriť. Ja som bola na IVF, to nevyšlo a teraz 1x darcovské oocyty. Bolo 6 z toho 3 sa nedelili správne. A 3 sú ževraj ukážkové. Uvidíme ako zabojuje cervicek pri zahniezdivaní 😉😊. Musíme veriť.

majoranka24
6. nov 2019

@efran Mas aspon nafuknute brucho? Ja teraz po KET ani to. Rozdiel oproti ET je ten, ze teraz si picham aj Clexane. Vtedy som ho nemala. Zeby to robil ten? Ale aj tak zacinam byt dost sklamana.😔

efran
6. nov 2019

@majoranka24 No nafúknutá som odkedy beriem hormony... Ja si nič nepichám. Beriem prednysol, progesteron a estrimax.

efran
8. nov 2019

@majoranka24 ahoj ako sa cítiš?

majoranka24
9. nov 2019

@efran Vcera vecer som si na teba spomenula a chcela som sa spytat to iste.😊 Stale rovnako, nic necitim.😕 Velmi tomu neverim.😔 Ty citis nejake zmeny?

efran
9. nov 2019

@majoranka24 no vôbec nie☹️ Dnes ráno som nevydržala a urobila si test a bol negatívny...😞. No nič čakám do štvrtku a uvidím.

majoranka24
9. nov 2019

@efran To si si robila velmi skoro. Ktory den si po KET? Ja som rozmyslala v piatok, ze si urobim test, ale nakoniec som nenabrala odvahu.😕

majoranka24
9. nov 2019

@efran Ty si bola na KET tusim v pondelok, ak si dobre pamatam. 6.den je este velmi skoro. Tak sa nestresuj.😊

daniela2707
9. nov 2019

@efran ahoj, ako pokracujes? Pamätám si ta, ako ste s partnerom zvažovali, čo ísť do darovaných vajíčok. To bolo ešte asi v marci? Ja mam 41,mala som v septembri vklad et, nevyšiel Ešte mám 2mrazacikov. Išla som so svojimi vajíčkami. Na ďalší vklad idem až v januári. Mam v plane, ak nevyjdu vklady so svojimi, ísť už s darovanymi, od mladšej darkyne. Držím ti palce. Ja m tiež 10rocneho syna...

efran
9. nov 2019

@majoranka24 hej v pondelok som bola na vklade. Tak snáď to bude tým. Len mne vkladali 5 dňovú blastocystu...

efran
9. nov 2019

@daniela2707 hej dobre si pamätáš. Mne sa nepodarilo kvôli nízkej hladine hormónov s vlastnými vajíčkami. Máme darcovské oplodnené mužovymi spermiami. Toto bol 1vklad - ešte máme 2 mrazačikov. Tiež mám 41 a 10 ročnú dcérku. Prečo ideš až v januári na vklad? Ty si sa rozhodla? Držím palce

daniela2707
9. nov 2019

@efran ďakujem za palce🙂 ja som mala ísť v novembri, no priateľ má nejaké trable, tak riešime... Nechcem to rozoberat🙂.. No december nestíham, sú tam sviatky. Tiež sa chcem dat do pohody, lebo som už bola posadnutá dieťaťom.. Nastavila som si hlavu trocha inak. Cele IVF je zložitý proces, nie je zo tak, že prídeš, dáš peniaze a si tehotná... Ja mam embryjka FHB/2kvalita. Číslo 1 sú výbornej kvality. Tak ak sa neuhniezdia tie moje, premýšľam nad darcovskymi. Aby som mala plán B. Chodíš do Brna? Ja Reprofit. Ja som tiež zdravá, len ten vek je mínus.. Partner je mladsi, tak túži po dieťati, aj ja veľmi. Urobím, čo sa bude dat. Všetko je aj tak vo vyššej moci. Kolkaty si deň? Drzkaj sa.

efran
10. nov 2019

@daniela2707 ja chodím do Gynfiv Ba. Tiež sme ok, len ten vek. Aj ja mám mladšieho muža a tiež tuzime po spoločnom babu. My sme mali v pondelok vklad 4.11. A bola to 5 dňová blastocysta. Čiže som 6+5 a vo štvrtok 14.11. Idem na krv. Stále verím, že tam embryjko je i napriek negatívnemu testu. Keby nebolo tak asi ideme hneď do ďalšieho vkladania. Ostali nám 2 zmrazené, tak by som si ich dala vložiť naraz. Zevraj je väčšia pravdepodobnosť uchytenia. A keby to nevyšlo ani tak, tak asi končíme... stalo nás to celé ako samoplatcov aj s liekmi už do 6000€. 😞

majoranka24
11. nov 2019

@efran Ahoj. Robila si si dalsi test? Ja sa bojim.😔 Nemam na to odvahu.😔

efran
11. nov 2019

@majoranka24 ahoj. Nerobila som si a ani to už neplánujem. Už vydržím do štvrtku. Psychika je strašná vec. Kým som nemala negatívny test, hladkala som si bruško, bola som štastná a aj som sa s červíkom rozprávala. Od kedy mi vyšiel negatívny test, tak mi nálada klesla na nulu....

majoranka24
11. nov 2019

@efran Verim ti. Ja sa strasne bojim vysledku.😔 Baby hovoria, ze najhorsie je cakanie. Podla mna je najhorsie testovanie. To je bud alebo. V priebehu minuty moze byt po vsetkych nadejach.😔

majoranka24
11. nov 2019

@efran Testovala si velmi skoro. Este nic nie je stratene.😊

efran
11. nov 2019

@majoranka24 v to verím. Ale pochybnosť tam už je. A hlavne naozaj nič necítim :(

majoranka24
13. nov 2019

@efran Myslim dnes na teba. Aj ja idem na krv. Test mame negativny.😔 Bolo to nase posledne embryjko. Este neviem, co dalej...😔

efran
13. nov 2019

@majoranka24 nezúfajte ešte. Zajtra je veľký deň. Ja včera večer a aj počas noci 1x bolesti v podbrušku. Úplne rozťahovaní maternice a väčšie bolesti ako pri mrche. Aj prsia má začali bolieť a bolo mi na vracanie v noci. Tak zajtra uvidím. Už sa neviem dočkať. Myslím aj ja na teba. ❤️

majoranka24
13. nov 2019

@efran Tak to vyzera u teba nadejne.😊

efran
13. nov 2019

@majoranka24 uvidíme. Veď baby tu spomínali aj bolesti aj všetko a nič. A take čo nemali príznaky a test negatívny, tak z krvi im vyšly pozitívne výsledky. Zajtra už nebudú pochybnosti...

daniela2707
14. nov 2019

@efran ahoj, ako na odbere? Prepáč, ak sa ti nechce písať. Som na teba myslela dnes.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre