Príprava na intrauterinnú insemináciu

gagirl
14. aug 2013

Ahojte.chcela by som sa poradit..pojdem na iui a neviem ci mam ostat po vykone doma alebo mozem normalne fungovat,chodit do prace..robim na smeny..dakujem 🙂

jania023
14. aug 2013

@gagirl normalne fungovat..bez problemov

alchemilkazltozelena
14. aug 2013

@gagirl drzim palceky 🙂 a potom napis ake to bolo 😉

gagirl
autor
14. aug 2013

@jania023 dakujem,,)

gagirl
autor
14. aug 2013

@alchemilkazltozelena dakujem..dam vediet..aj ty sa chystas?..

ada83
15. aug 2013

@gagirl kludne môžeš do práce aj ja som išla po nej do práce

alchemilkazltozelena
15. aug 2013

@gagirl ked sa do konca roka nepodari prirodzene tak by sme chceli skusit ist v Martine na IUI....len stale neviem ci je potrebne mat za sebou aj priechodnost vajcovodov...ty si bola na priechodnosti?

gagirl
autor
15. aug 2013

@ada83 dakujem..🙂

gagirl
autor
15. aug 2013

@alchemilkazltozelena ano..ja som bola v maji na laparoskopii...je potrebne asi predtym zistit prichodnost vajickovodov..bez toho ti to asi nespravia..ale to ti v centre povedia..a aj ste boli uz v centre?kolko sa snazite o babo?

ada83
15. aug 2013

@alchemilkazltozelena nemusíš mať laparku ja som mala laparku až po 2 IUI

alchemilkazltozelena
15. aug 2013

@ada83 ale laparka a zistovanie priechodnosti je to iste?

ked nie su priechodne vajcovody tak IUI je zbytocne robit nie?

@gagirl neboli sme este v centre...ani neviem kolko 🙂 dajme tomu ze rok...priatel ma spermie ok, ja som tiez v poriadku, mozno bude problem v tej priechodnsoti...

gagirl
autor
15. aug 2013

@alchemilkazltozelena mne v centre kam chodim povedali ze najskor musim mat laparoskopiu az potom mozeme riesit inseminaciu alebo umele oplodnenie..asi kazde centrum je trocha ine..Mozno by si si mala dat zistit teda tu prichodnost..robia to aj pod ultrazvukom ale to vraj je dost bolestive..radsej by som sal na laparo..tam ta uspia..Ale ved uvidis co ti navrhne tvoj lekar..

ada83
16. aug 2013

@alchemilkazltozelena asi moja dr v centre mala taky postup ked mi udob laparku az po iui

alchemilkazltozelena
27. dec 2013

@gagirl ahoj tak bola si na IUI? nam sa chvalabohu podarilo prirodzene v poslednej chvili 🙂

gagirl
autor
27. dec 2013

@alchemilkazltozelena ahoj..ja som bola na jednej iui
.ale zial nevyslo..potom v novembri hned na prve ivf ale ani to sa nepodarilo..mame este jedneho mrazacika tal mu verim...A vam blahozwlam ze vam to nakoniec vyslo prirodzene..🙂

osky
21. máj 2014

chystam sa na inseminaciu tento piatok.treba sa na to nejak pripravit-myslim,pred tym.niecoho sa vyvarovat v jedle,alebo tazsej namahy....mate dake typy?
vdaka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre