• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
denis to je supeeer, mas dve guličky v brusku, to je krása - si si to poriadne poistila :grinning:
5. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano máme i jedného mrazáčika a zítra možná ješte dva pribudou :grinning:
5. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Romy,pojistila, ted si jen už hýčkat.
Romy, dr ríkal, že mužu špinit, Ty špiníš???
5. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také jsi prožívala takové zvláštní nažhavení????? :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja s Gonalom začínam až v stredu 112 jednotiek. denis ty máš dvoch :dizzy_face: ?
5. okt 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hádam vedia čo robia. menzes prišiel v sobotu naobed, tak v stredu to je už cca 3-4 deň cyklu :unamused:
5. okt 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá :wink: tehuľkám gratulujem, a držím palce k uhniezdeniu a aby všetko dobre dopadlo.

My máme už schválenú žiadosť od poisťovne a absolvované genetické testy. Keby sme nemuseli čakať na výsledok, tak od novembra ideme na to :frowning2: No čo už počkáme. Ale p. doktorka sľúbila, že ak sa bude dať uponáhľa tie výsledky z genetických testov, nech môžme začať čím skôr.

Nevieta ako ZDEJA?
5. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, nie, vobec som nespinila - teda len taky vytok z utrogestanu bol v ten den taky tmavsi - mozno bol sfarbeny spinením, ale nebolo to nic comu by som venovala pozornost
5. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy na prvú kontrolu od druhých injekcií si išla ktorý deň? počas celej doby až po ďalšiu kontrolu si pichala tú istú dávku?
5. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CISIELKO ahoj, kam sa chystáš do centra? Ja chodím aj s Kajtičko do ISCARU v Bratislave, je to tam celkom fajn. Prvá konzultácia bola o tom, že nám lekárka povedala čo nás čaká, manželovi spravili vyšetrenie spermiogramu /ten dopadol strašne/, mne spravila dr. prehliadku a nejaké stery mi zobrala. Potom nám vypísala žiadosť do poisťovne. Manžel musel absolvovať vyšetrenie u urologa, a odber krvi. Potom chodil odovzdávať spermie na zmrazenie /aby sa nestalo to, že keď príde k samotnému oplodneniu, nebudú už žiadne spermie/. Ja som na štvrtý deň menzesu išla na krv. Ak chceš vedieť niečo bližšie tak mi napíš.
5. okt 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cukotko, konečne , že jsi se ukázala a kdy by mely být hotovy ty genetické testy.?
Romy ani já zatímneštipín vubec nic, takmne to upokojuje!!!!
5. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako to je s tím pichaním. tá istá jednotka až do najbližšiej kontroly?
5. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANO AFRIKA, ta samá jednotka až do dalšího odberu krve.
5. okt 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis no čaká sa dva mesiace, ale dr. povedala, že to skúsi poponáhlať :slight_smile: takže máš dve ?
5. okt 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano CUKOT mám dve ďobky v domečku a modlím se ,aby vše dopadlo tak jakmá v prospech všech !! :grinning:
5. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde jsi jinak byla tak dlouho???
5. okt 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ale to dopadne výborne uvidíš. mala som toho veľa v práci, a aj škola :unamused:
5. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo životní povinnosti co???? A jak Ti jde škola?
5. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to zaberák, tak uvidíme. Ale už som začala špekulovať aj s ďalšou školou :slight_smile:
5. okt 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neblázni,máš pred sebou IVF, když tak potom až budeš vedet , že je to ok, v domečku uhnízdeno,ale nestresuj se behem IVF další školou, já chci také až za dva týdny skočit na stuijní optat se na rigo,ael do té doby ne!
5. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je len taká špekulácia, vymýšlam :wink:
5. okt 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nekdo má asi deset minut času a neví co roupama co???? :slight_smile:
5. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi tak :wink: a čo mená? aké ste vybrali? čakám na kombinácie
5. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ješte nemáme jména....to má čas :grinning:
5. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a doktor Vám doporučil dve? či vy ste chceli?
5. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dr rekl, že si tím ve svém veku podstatne zvyšuji šanci na otehotnení vubec, blastocysty byly kvalitní jedna úplne a jedna na 1/2, tak jsem si daly obe, co už, ikdyž by byly dve to zvládneme, na další IVF už bychom se nedali a takto se nám možná podarí nemít jedináčka :astonished:
5. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super. Denis chcem sa Ťa spýtať na takú vec, v centre mi povedali, že dva týždne pred očakávanou ms, treba prísť a začne sa so stimuláciou. Čo to obnáša?
5. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pokud Te dobre chápu, tak to je užívání léku, v mém a ROmy prípade to byla PROVERA a po pár dnech se k tomu pridají injekce u nás to byl DECAPEPTHYL a v první den cyklu se začíná se samotnou stimulací FSH Hormonem a ten začne produkovat folikuly, tak to bylo u mne A Romy a Kajky a tak....Helios protokol, predpokládám , že u vás to bude podobné.
5. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to začneš brať tie dva týždne pred ms, potom príde ms, ovulka a ide sa na vec? :wink:
5. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANo,presne tak to je!!!!
5. okt 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok