• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
my budeme asi doma lebo každý víkend sme na rybách a budem robiť čalamádu. A vyskúšam tie šomloi halušky. A ešte napečiem kapustníky.
9. okt 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokšooooooo, to bude akčák!!!! Co to je tie šomloi halušky?????
9. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je taký zvláštny piškótový koláč. Aj na nete sú recepty kukni stránku www.minibazár.sk/recept.php?id´=8589 tam je super recept
9. okt 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty jsi ale hospodyňka:slight_smile: a chytli jste neco na rybách minulí víkende?
9. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie nechytili.To moja polovička je velký rybár a čaká na obrovského kapra.. Ale už sme niečo nachytali a to mi stačí. Je to jeho koníček ..Aj teraz je na rybách a príde až ráno.. Sa mu čudujem že sa mu tam chce do rána sedieť..
9. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé tak to já také,hlavne aby nenastyd, už je zrádné to počasí :grinning: a kluky máš doma?
9. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem Vás dievčatá :wink:
9. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj CUKI!!!! Tak jak?
9. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis pravdu? Nahohovno, ale úplne. Pred mesiacom sme menili spätné zrkadlo na auto 120 EUR, včera nám niekto pred centrom škrkol auto, prevalil ŠPZ, a dnes ráno k tomu to najlepšie, nejaký drbo nám zase odrazil to spätné zrkadlo, takže ďalších 120 EUR v ťahu, proste radosť na nezaplatenie. A ako bonus v robote 10 hodín :grinning:
9. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CUKI!!!!
Katastrofa!!!!! auto je investice,co????Nám pred mesícem, také vyrabovali auto,svetla, mrížku chladiče...včetne spz a tak jsem tvrdla na policii jak kvuli samotné krádeži tak kvuli vyrizování nové spz a to mi ješte pojišťovna ani nezaplatila ten správní poplatek , že to se neplatí. tak hlavu vzuhu, bude i hur,ale to je dukaz že vesmírná energie pracuje, protože musíš necoco dát,aby jsi dostala a ty dostaneš mláďátko!!! :grinning:
9. okt 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme kvôli mláďatkám vymenili fábiu za opel astra combi, ale nerátali sme s tým, že kým sa v ňom bude prevážať naše mláďatko, tak auto bude ako z vojenského frontu :frowning2: asi sa pridám k ružovým kukláčom

Inak tá ZDEJA je teda fakt bohovská :wink: som nedočkavá, že ako to dopadlo
9. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To Ti povím, je to od ní nezodpovedné,ale od rána verím, že vše dopadlo u ní dobre!!!!! :astonished:
To máte fajn auto pro mláďatká, pokud nám vyjdou dve, tak nevím jak to zvládneme my s autem mnz tvrdí, že ten tandem nejak do kufra nervu,ale já si nejsem jistá :unamused:
9. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď sa Ti dve mláďatká ešte rozdelia, tak budeš mať štyri a kúpite mikrobus :grinning:
9. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na to všechno máš veselou náladu!!!!! nejak se mi zvyšuje adrenalín!!!!
9. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo,prodáme byt a koupíme karavan!!!!
9. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ráno mi vypadli aj nejaké tie slzy a kopa neslušných vulgarizmov, ale čo spravím. nemôžem sa toľko čertiť, budem mať vrásky :wink: a potom nebudem očarujúca pre mláďatko :wink:
9. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis to tiež nie je zlý nápad, ale karaván by Ťa mohol časom omrzieť :slight_smile:
9. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To Ti verím,ale ustála jsi to hrdinsky!!
Pravdu máš, vrásky nepotrebuješ,potom ti mláďátka reknou, že jsi zbytečne natahovala čas pri jejích vzniku :grinning:
9. okt 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrásky budem mať zajtra, idem do školy, mám manažment od ráno do poobedia so starým úchylným senilným dedom :slight_smile:
9. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by mne mohl i manžel :grinning: to je riziko podnikání :grinning: :grinning:
9. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, mňa ten môj tiež už trošku nudí :wink:
9. okt 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude zajímavé dopoledne a v sobotu :grinning: :grinning:

kdyby nás ti manželé četli, to by se jim asi nelíbili,ale kdo ví co si povídají nekdyo nás,co?????to by bylo pošušňáníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viem si to dosť živo predstaviť, začína ma brať nejako na spanie, dosť skoro :slight_smile: asi si spravím kávičku
9. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kávičku????ted večer!!to bych flámovala potom :grinning: a ty musíš ráno vstávat do školy :sweat_smile:
nejak si devčata užívají pátečního večera ,co ??? prdí na nás!!!!! A ta zdeja nic!
9. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, alebo majú nejakú romantiku :slight_smile: ja som dnes sama doma, môj zajačik dnes zachraňuje :wink:
9. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic, jdu se mu také venovat,aby se náhodou se mnou nezačal nudit,ale to bymu stejne dlouho nevydrželo, pokud vše pujde, tak o nedlouho budeme nudné chvilky vzácne vyhledávat :grinning:
preji Ti krásný večer, zítra dávej pozor ve škole a odpoledne se tu ukaž. Já už začínám být na našem foru závislá!!!
9. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojíš se nekdy sama doma????
9. okt 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nebojím, už som si zvykla :slight_smile: tak sa pekne venuj drahému :wink:
9. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdicky :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: hcg negat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdejuška ahoj, pre krista pána čo sa stalo?????????????????????? :fearful:
9. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok