Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
9. okt 2009

zdeja tomu neverim, to nie je mozne´, boze to snáď nie, ja som fakt čakala že ti to vyjde, je mi smutno
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cukotka
9. okt 2009

ahoj romy, zdejuška tu už asi nie je. Mna tá jej správa úplne rozhádzala :(

zdeja
9. okt 2009

proste sa neuhniezdili...nemala som ani vytok nic ....... ☹ asi ma nechceli 😢 😢 😢 😢 😢 ale idem na zmrzlinky, mame tam tri

cukotka
9. okt 2009

hmm a lekári čo hovorili?

romy01
9. okt 2009

zdeja na ktory den po odbere si mala ET? Das si rozmrazit vsetky tri ?

zdeja
9. okt 2009

hviezdicky aj mne je smutno a moj manzilek to tie len predychava....pri lekarovi som ani nebola ....rano mi zobrali krv a poobede som volala so sestrou, idem k mojej gyn. ukoncit PN a cakam na menzes ked dostanem 2 tak idem do centra zase na usg a krv aby mi vedeli povedat kedy bude KET
boli ma srdiecko ☹ proste odysli same

cukotka
9. okt 2009

cukotka
9. okt 2009

no asi to bude tak, že Tvoje zmrzlinky chcú byť u Teba, takže s nimi to určite výjde

zdeja
9. okt 2009

v utorok mi brali vajicka a v piatok bol transfer......dame rozmrazit asi vsetky lebo nemusia to prezit vsetky a mozno su aj v jednom "baleni"

romy01
9. okt 2009

zdeja moc ti drzim palce, este mas tych mrazacikov, tak ti fakt drzim palce

zdeja
9. okt 2009

dakujem hviezdicky 😅 este ze ste tu -spriaznene dusicky

romy01
9. okt 2009

zdeja a ked si mala tolko vajicok preco si nemala predlzenu kultivaciu? U vas sa to nerobi ?

cukotka
9. okt 2009

zdeja ja som úplne z toho prekvapená, ja som proste brala, že to musí výjsť. Tak ale ideme ďalej, zmrzlinky sa roztopia a pekne krásne sa v Tebe na deväť mesiacov zabývajú.

zdeja
9. okt 2009

mala som 6 vajicok ..5 sa oplodnilo....a 2boli 😢 dnu
lekar to takto uznal za vhodne tak sme to nachali ved to bolo prvy krat 🙄

kajka39
9. okt 2009

zdeji- je mi to strasne, ale strasne luto az sa mi gulaju slzy po tvari.. Ked som ta pred vcerom citala, tak som si bola ista ze si tehu, az to z zvojich riadkov srsalo optimizmom, aj ked si nechcela testovat. Je to nanic ,ked to tak skoncilo ani nemam slov☹ ☹ ☹

romy01
9. okt 2009

stale mi to nejde do hlavy, ako je to mozne?Myslela som ze pri dvoch embrijkach je to tutovka, baby pomoooc zacinam stresovat

cukotka
9. okt 2009

romy buď v klude, stres nie je moc dobrý

zdeja
9. okt 2009

aj ja som si myslela ze je vsettko iste ved som nekrvacala a citila som sa oko ale co uz ...teraz je hlavne aby sme to predychali a sli dalej a hlavne aby ste vy boli ok
cukotka dufam ze mas sklenenu gulu a vidis buducnost 😅

romy01
9. okt 2009

hmm sa ti povie ja som zdeju fakt brala ako tehulku. Ona je z nas najvacsi kludas, nenechala sa rozhadzat, sem tam s prehladom nam napisala a uplne suverenne som ju brala tak ze to ma iste

kajka39
9. okt 2009

romy- aj ja som si myslela to iste do stredy, ze to musi vyjst na prvy pokus max.druhy...
Len teraz sa ty nezacni stresovat, mas svojich chrustikov v domceku tak im nedavaj dovod nato aby zutekali. 😉 Kazda sme ina a kazda reagujeme inac !!!!! Prikladom som aj ja ved k ET ani nedoslo....

zdeja
9. okt 2009

romy len kluuuuuud, prestan stresovat lebo budem mat ja vycitky....bude vsetko ok a v nov. alebo dec. ideme na ket......mozno tie nanuky ked prezili tu zimu si budu vazit teplo u mna tam dole a bude to okkk
romy len bud kludna....PROSIM
cukotka dohovor jeeeej

kajka39
9. okt 2009

zdeja- to bolo tvoje 1IVF?

cukotka
9. okt 2009

dievčatá maličký príbeh na povzbudenie Vám napíšem, povedal to šeťročný syn našich známych: sme rodinka a vy ste moji rodičia, lebo ja som sa z nebíčka pozeral a hľadal si rodičov ktorým sa chcem narodiť a vybral som si práve Vás ....

takže Romy, nejaký ten malý chrústik si Teba vybral aby si bola jeho maminkou, pomaličky sa zabývava u Teba, a Zdeju si práve vyberá nejaký ďalší chrústik z jej zmrzliniek, a na nás čakajú ďalšie chrústiky, je nás strašne veľa a tým chrústom malým to trošku dlhšie trvá kým si správne vyberú .... 🙂

romy01
9. okt 2009

zdejka, kajka ja som stresman aj tak nad nicim inym nerozmyslam len na to ze ja som mala len jedno jedine vajko a ze som nemala šancu vlozit dve a ani nebolo z coho vyberat a ked sa stane hociktorej to co zdejke tak ma to vyplasi - ale zdejka nemaj kvoli mne vycitky, co sa ma stat stane sa.
FAkt ti drzim palceky a tvojim snehuliacikom tiez - vidis ty si riadny kludas 🙂

romy01
9. okt 2009

cukotka si zlata 🙂

zdeja
9. okt 2009

kajka ano bolo to 1 ivf-icsi...ked tak clovek pozriet dozadu taaaaaaaaaaaaak rychlo to prebehlo ....a co ty pises ze ani nedoslo k ET
romy v pohode...mam pocit ze cukotka je momentalne nase slniecko

cukotka
9. okt 2009

no je to tak romy, mne sa tento výplodik toho malého strašne páčil, keď som to prvýkrát počula tak mi vypadli aj slzy, a veľakrát si na to spomeniem

romy01
9. okt 2009

ano ona je nase slniecko

cukotka
9. okt 2009

no ja to začínam brať dosť reálne, každý týždeň sa niečo zmení čo nás stále odďaluje od toho ICSI, takže to asi preto

romy01
9. okt 2009

cukotka vy beriete nejake lieky teraz vsak mojko ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre