• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

25. júna 2016 
zdeja tomu neverim, to nie je mozne´, boze to snáď nie, ja som fakt čakala že ti to vyjde, je mi smutno
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj romy, zdejuška tu už asi nie je. Mna tá jej správa úplne rozhádzala :(
9. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
proste sa neuhniezdili...nemala som ani vytok nic ....... :frowning2: asi ma nechceli :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ale idem na zmrzlinky, mame tam tri
9. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm a lekári čo hovorili?
9. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdeja na ktory den po odbere si mala ET? Das si rozmrazit vsetky tri ?
9. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hviezdicky aj mne je smutno a moj manzilek to tie len predychava....pri lekarovi som ani nebola ....rano mi zobrali krv a poobede som volala so sestrou, idem k mojej gyn. ukoncit PN a cakam na menzes ked dostanem 2 tak idem do centra zase na usg a krv aby mi vedeli povedat kedy bude KET
boli ma srdiecko :frowning2: proste odysli same
9. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi to bude tak, že Tvoje zmrzlinky chcú byť u Teba, takže s nimi to určite výjde
9. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v utorok mi brali vajicka a v piatok bol transfer......dame rozmrazit asi vsetky lebo nemusia to prezit vsetky a mozno su aj v jednom "baleni"
9. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdeja moc ti drzim palce, este mas tych mrazacikov, tak ti fakt drzim palce
9. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem hviezdicky :sweat_smile: este ze ste tu -spriaznene dusicky
9. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdeja a ked si mala tolko vajicok preco si nemala predlzenu kultivaciu? U vas sa to nerobi ?
9. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdeja ja som úplne z toho prekvapená, ja som proste brala, že to musí výjsť. Tak ale ideme ďalej, zmrzlinky sa roztopia a pekne krásne sa v Tebe na deväť mesiacov zabývajú.
9. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala som 6 vajicok ..5 sa oplodnilo....a 2boli :cry: dnu
lekar to takto uznal za vhodne tak sme to nachali ved to bolo prvy krat :rolling_eyes:
zdeji- je mi to strasne, ale strasne luto az sa mi gulaju slzy po tvari.. Ked som ta pred vcerom citala, tak som si bola ista ze si tehu, az to z zvojich riadkov srsalo optimizmom, aj ked si nechcela testovat. Je to nanic ,ked to tak skoncilo ani nemam slov:frowning2: :frowning2: :frowning2:
stale mi to nejde do hlavy, ako je to mozne?Myslela som ze pri dvoch embrijkach je to tutovka, baby pomoooc zacinam stresovat
9. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
romy buď v klude, stres nie je moc dobrý
9. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som si myslela ze je vsettko iste ved som nekrvacala a citila som sa oko ale co uz ...teraz je hlavne aby sme to predychali a sli dalej a hlavne aby ste vy boli ok
cukotka dufam ze mas sklenenu gulu a vidis buducnost :sweat_smile:
9. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmm sa ti povie ja som zdeju fakt brala ako tehulku. Ona je z nas najvacsi kludas, nenechala sa rozhadzat, sem tam s prehladom nam napisala a uplne suverenne som ju brala tak ze to ma iste
9. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
romy- aj ja som si myslela to iste do stredy, ze to musi vyjst na prvy pokus max.druhy...
Len teraz sa ty nezacni stresovat, mas svojich chrustikov v domceku tak im nedavaj dovod nato aby zutekali. :wink: Kazda sme ina a kazda reagujeme inac !!!!! Prikladom som aj ja ved k ET ani nedoslo....
9. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
romy len kluuuuuud, prestan stresovat lebo budem mat ja vycitky....bude vsetko ok a v nov. alebo dec. ideme na ket......mozno tie nanuky ked prezili tu zimu si budu vazit teplo u mna tam dole a bude to okkk
romy len bud kludna....PROSIM
cukotka dohovor jeeeej
9. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdeja- to bolo tvoje 1IVF?
9. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatá maličký príbeh na povzbudenie Vám napíšem, povedal to šeťročný syn našich známych: sme rodinka a vy ste moji rodičia, lebo ja som sa z nebíčka pozeral a hľadal si rodičov ktorým sa chcem narodiť a vybral som si práve Vás ....

takže Romy, nejaký ten malý chrústik si Teba vybral aby si bola jeho maminkou, pomaličky sa zabývava u Teba, a Zdeju si práve vyberá nejaký ďalší chrústik z jej zmrzliniek, a na nás čakajú ďalšie chrústiky, je nás strašne veľa a tým chrústom malým to trošku dlhšie trvá kým si správne vyberú .... :slight_smile:
9. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdejka, kajka ja som stresman aj tak nad nicim inym nerozmyslam len na to ze ja som mala len jedno jedine vajko a ze som nemala šancu vlozit dve a ani nebolo z coho vyberat a ked sa stane hociktorej to co zdejke tak ma to vyplasi - ale zdejka nemaj kvoli mne vycitky, co sa ma stat stane sa.
FAkt ti drzim palceky a tvojim snehuliacikom tiez - vidis ty si riadny kludas :slight_smile:
9. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukotka si zlata :slight_smile:
9. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajka ano bolo to 1 ivf-icsi...ked tak clovek pozriet dozadu taaaaaaaaaaaaak rychlo to prebehlo ....a co ty pises ze ani nedoslo k ET
romy v pohode...mam pocit ze cukotka je momentalne nase slniecko
9. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no je to tak romy, mne sa tento výplodik toho malého strašne páčil, keď som to prvýkrát počula tak mi vypadli aj slzy, a veľakrát si na to spomeniem
9. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano ona je nase slniecko
9. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja to začínam brať dosť reálne, každý týždeň sa niečo zmení čo nás stále odďaluje od toho ICSI, takže to asi preto
9. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cukotka vy beriete nejake lieky teraz vsak mojko ?
9. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok