• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
takže oddychuješ?
11. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v podstate ano, čučím na romantické filmy, hlavou milítají myšlenky o tehotenství a je mi fajn,asi magorím :grinning:
11. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže romantické filmy? ja pozerám reprízu superstar a popri tom trošku upratujem a samozrejme visím na facebooku :slight_smile:
11. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo facebook, to je neco co jsem nepochopia :grinning: asi stárnu :grinning:
dnes je nejaká melancholická nálada, ne????
11. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najradšej by som sa dala vystrelit na mars ....
11. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
proč? na mardu je nejak extra líp????? :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava na MARSU :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
ako sa mate ?
Mna len stve ze uz nemozem pit kavu, lebo v takomto pocasi som milovala dat si salku kavy a zababušiť sa do deky na gauci
denis takze mas myslienky o tehotenstve ? ja na to moc nemyslim - akoby to bol iba sen to co mam za sebou - divny pocit. Boze za tyzden testujeme
11. okt 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy? a prečo nemôžeš piť kávu?

Denis ja verím , že na Marse je lepšie, nikto tam nie je, takže tam nemusíš nič riešiť
11. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CUKOTKA dobrý postoj, tak když Ti tam bude smutno dej vedet doletím :grinning:

ROMY proč ne kávu? Já se krajka ptala a nic neríkal?????
11. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis ale pre tehotné nie je Mars moc dobrý :wink:
11. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to už prečo????? :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som citala o kave a su nazory aj za aj proti zevraj jedna kava za den by mala byt ok ale to je akoby niekto povedal fajciarke ze jedna cigareta je ok, ja som si povedala, ze to radsej obetujem, predsa je to kofein a ja som si zvykla robit dost silne zabijaky
11. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ROmy, já piji jednu denne a to dosti slabou, tak jsem v klidu,ale nekdy si cám i dve,ale je to takové množství kávy,že nekdo by si z toho nedokázal udelat ani jed tak nereším a sestrenice také jednu denne pila, jinak by usnula v práci :slight_smile: kourit nekourím a je klid
11. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kávička nie je zlý nápad :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvyklapit hooodne silnu kavu a keby som ubrala, tak by mi nechutila, takze radsej si nedam, Ale zistila som, ze som asi bola zavisla, lebo ja byvam o osmej vecer uplne hotova a unavena a to doma nic nerobim, cely den len polihujem
11. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá varíte aj nejaký obedík?
11. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam dnes lahku robotu , ja idem robit vyprazany syr a zemiakovu kasu - to som nemala minimalne rok :slight_smile:
11. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám také méne práce ,mnz naložil masko ,t ak já jen dovarila rýži a udusila zeleninku a masíčko s houbičkama a hurá na to!!!!
11. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chtela jsem i péct,ale jsem líná a sestrenice mne navádí na očúrání testu!!!jsou to mršky!
11. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis este je skoro - az v piatok :grinning: :grinning: :grinning: alebo sobotu :grinning: :grinning: :grinning: najneskor v nedelu :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokud mám čekat do nedela, tak už vydržím do pondelí, ale práve jsem četal na testu, že reaguje už na pátý den, jen pri 20jednotkách, či čeho to je!!!!
11. okt 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis pozor na hríbiky

a s tými testami Vás obdivujem, ako sa poznám tak ja by som si robila každý deň od transféru ráno aj večer :wink:
11. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CUKi prečo pozor na hríbiky, jako aby nebyly jednorázové????
11. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ja som kdesi citala ze bacha na huby v tehotenstve, ale uz si nepamatam preco bolo to bud v mama aja alebo v praktickej zene, uz neviem
cukotka denis je proti testovaniu ale ja testnem buduci vikend - ak nepride ms.
Denis mna od rana akoby pobolievalo v podbrusku. ty nic necitis? ako pred ms
vierka, gall kde ste ?
zdeja, kajka ako sa mate ?
11. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Romy, i mne a trocu i mne tam píchá a ptala jsem se na to sestrenici a ona ríkala,že to je dobre,že i ona se tak cítila a že se ji nic nechtelo a jen by polehovala....tak verme že je to ok, já jen pri každém menším náznaku letím na wc jestli nekrvácím a vždy se nad sebou tak pobavím :grinning:
11. okt 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá mám tu svokru, takže ozvem sa zachvíľu keď odíde :wink:
11. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan a chovej se k ní slušne :grinning:
11. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule. uz vas citam castejsie, lebo tento mesiac zacinam stimulkovat. dik za rady s dipherelinom. :wink: romy, ja som sa snazila kofein obmedzit ale kavu milujem, takze jednoducho chod do nejakeho vycsieho nakupneho strediska, kde maju dobry vyber kav a kup si kvalitnu bezkofeinovu. ja mam segafredo, illy aj julius mainl. ale ak nie si fajnsmeker, tak aj popradska ma uz bezkofeinovu. :wink: mne manzel nakupil a kavicku cez vikend po ranajkach si neodpustiiiiim nikdy! :grinning:
co sa tyka hub, neodporucaju sa najma sampiony.. kvoli plesniam a infekciam, ale ak mas hribiky a nejes ich kazdy den, netreba sa bat. pri vsetkom plati, ze netreba prehanat.niektore zeny zistia az v tretom mesiaci, ze su v tom a nic sa nedeje. mam kamosku, co menzesovala aj po tom, ako ostala tehu. ani ju nenapadlo, ze by mohla byt. normalne kavickovala, dokonca fajcila, drinky vecer po praci boli takmer na dennom poriadku, behavala, chodila do posilky a ma kraaasnu dceru :slight_smile: zivot je zazrak sam o sebe.
11. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, mna minule uputalo, ze sa venujes kartam, kyvadlu a roznym veciam medzi nebom a zemou. zacalo ma to velmi zaujimat, ako si zacala s kyvadlom. a este jedna vec, ked ste rozoberali mena, co vravis na Janko a Dorotka?
11. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok