• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
presne taaak slniecko ...
romy mozno mas v sebe maleho bojovnika......
9. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno zdeja, mozno, ja este musim pockat 10 dni na krv
9. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ideme brať antibiotika
9. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ano pamatam sa , a stihate v novemberi alebo az decembri ?
9. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka-dik potesia taketo riadky, treba byt optimista v kazdej situacii, a tiez si stale spomenut na nieco pekne... :wink:

zdeji- veru zbehlo to tak rychlo, bolo to aj moje 1 ivf-icsi...a teraz v stredu mal byt transfer, no neprezil to ani jeden chrustik z 8-ich.

romy - mas jedno a to je velky uspech ved zabojovalo za vsetky!!! teš sa.. :slight_smile:
9. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ale nerob si test...\bytocne ta vynervuje pokial nebude ok
ok hviezdicky idem sa venovat mooooojmu chlapovi .......zajtra priiidem
pekne sny
9. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano ved som stastna aj za neho len aby vydrzal
9. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky idem do hajan, prajem Vám dobrú noc
9. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj kajka to som nevedela :frowning2: boze to neni fer a ja tu placem.......je mi to tak luto ...takze holky hlavy hore :slight_smile: aj tak sme frajerky
9. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeja drž sa, nech to nabudúce výjde :wink:
9. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :wink:

zdeja je mi to lúto držím palčeky do budúcna :frowning2: hlavne hlavu hore a nestrácaj nádej :sunglasses:
9. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hviezdicky moje dikkk a pekne sny :dizzy_face:
9. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky-dobru noc vsetkym a krasny snik !!! :wink:
9. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka dobrú noc
9. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tak pekné sny :dizzy_face: :dizzy_face: je to super pocit mať takúto podporu vie to pochopiť len ten čo to prežíva :frowning2:
9. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné ráno bebenky aj ked upršané.. :slight_smile: :slight_smile:

Zdeja je mi to strašne lúto. Ja som na tom neviem či horšie ale mna už asi druhý krát stopnú ak sa do pondelka moje hormóny neumúdria a folíky nezačnú rásť. Moje telo asi nechce na to stimulovanie reagovať a to mám najsilnejšiu dávku akú mi mohli dať. Tak teraz sa modlím aby sa stal zázrak a podarili sa aspon nejaké vajíčka na odber. Zatial sú len dve aj to malé takže šanca malinká. Ale nádej umiera posledná tak budem stále veriť že sa to zmení. A ak nie tak osud to asi tak chcel.
10. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko devčata a i v srdci evropy je upršené,nevadí!
Zdeja, je mi to moc líto,ale cuki má pravdu, vybrali si vás snehuláčkové a na vánoco máte dáreček jako vyšitý :astonished:

Vidím víly, žer jste skutečné noční kvítka, když jste tu dopisovaly poseldní rádky já snila už min druhý sen :grinning:
10. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja si ide pichnúť injekcie a dúfam že začnú zaberať a idem variť. Dnes ešte budeme robiť čalamádu a hádam niečo upečiem.tak zatial sa majte. Ked budem mať chvílku napíšem. Prajem peknú sobotu. :slight_smile:
10. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko baby. Dnes je ozaj hnusne vonku. A ja idem s mm do mesta - len na otocku kupit nieco mame k meninam. Ozvem sa zas poobede :slight_smile:
10. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK holky krásnou sobotu, já tu odpoledne nebudu, jdeme mrknout moje rodiče a mnz maminku,tak v podvečer ahoj!!!!
10. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ráno slniečka :wink: ,teda to je počasie mne ani ,naš pes nechcel íst na vychadzku.
zdeja,viem ako sa cítiš,tie neuspechy bolia,strašne :pensive: ,no vždy sa nájde sila íst dalej a teba ešte čakaju silny snehuliačikovia pre ktorých musíš byt aj ty silná.
10. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeja jasan, preji ti kýbl trlepivosti a ješte jednu porci navíc lásky!
10. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím Vás babulky :wink: takže prednášku so senilným úchylným profesorom manažmentu mám za sebou, a zvyšok soboty pred sebou :slight_smile: Asi dnes aj ja niečo upečiem a budem sa tmoliť po MK :slight_smile:
10. okt 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tu len na skok, ze reku co mate nove - no vidim, ze pekne vsetky oddychujete, tak Vám prejem pekný zvyšok víkendu :slight_smile:
10. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa hlásim znovu :slight_smile: , koláčik upečený, vybavila som aj návštevu: svokra, švagrina a neter :unamused:
10. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré další upršené ráno všem! Vidím, že včera jsme skutečne všechny relaxovaly!!!Tak to má být, CUKOTKA byla i akční, škola, koláč,no toto :slight_smile:
Tak hezkou nedeli a pokud nám tak bude pret, tak si tu mužeme i prohodit pár príjemných slov co ríkáte????
11. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráááánko želám
11. okt 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj hospodyňko, co pečeš dnes???? :grinning:
11. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes nebudem piecť nič, toršku len upracem bytík, tuším som dnes stávala hore zadkom :unamused:
11. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nééé to je mrzuté,možná to počasí, já práve dovysávala,mnž pripravil na obed a šel ke kamarádovi konat dobré skutky pri rekonstrukci jeho bytu
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok