Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

afrika
12. okt 2009

baby kedy vám robili odber? pri akej veľkosti?

denis19
12. okt 2009

Afrika mne delali odber až na 16 den a mela jsem od17-23mm a mela jsem jich 12.Ale já jsem dost stará tak jsem tak rychle nereagovala na hormony.
Romy, tak si to užij!

kajticko
12. okt 2009

ahojte baby tak som tu opäť 😉 vidím,že ste pekne ďaleko 😒 ja stále čakám na poisťovnu a je to dosť nekonečný príbech 😖 a vy tu už krásne riešíte mená 😎 😎 ja mám muža Borisa tak chalan určite Boris a dievča Rebeka. ,ale už aby to bolo 🙂 prajem všetkým pekný dník

denis19
12. okt 2009

Kajticko,jako že to balíš, jsi domači vpráci??? Boris je moc hezké jméno, tkaové mužné. Čo stále porábaš?

kajticko
12. okt 2009

ahoj Denis som doma .nebalím len som už zufala všetko sa len naťahuje. a čo stále porábam. stále behám všade veľa krát si Vás aj prečítam ,ale nestíham odpísať ťažko s ami zapája ked ste tak v predu neviem vela krát čo napísať. ved moj muž nič ine nerieši.len to že bude malý Boris. tak musíme mať dvojičky mne dievča a jemu chlapca. a ty čo porábaš?

romy01
12. okt 2009

som späť, baby v tych horech medzi MT a ZA akoby sa čerti ženili ani stierače nestíhali , no nebolo mi všetko jedno.
kajka ahoj, Ked si doma si na PNke či mas poobednu alebo co ?

denis19
12. okt 2009

No Romy a to má od stredy na severu i snežit!!!!

kajticko
12. okt 2009

a u nás prší ako bláznive ☹

romy01
12. okt 2009

hej uz som to pocula, ze od 400 m takže aj tu - boli sme v servise a maju tam co robit, ludia zacali prezuvať pneumatiky ako diví

denis19
12. okt 2009

tomu verím,já je chtela prezout tento víkend u rodiču a dívali se na mne jako na cvoka a ni mi je brácha neprezul, tak o dva týdny ....mohla jsem mít už klid. volala jsem do heliku a objednala se na sono a krev, takže príští pondelí!

kajticko
12. okt 2009

baby ked mi to schváli poisťovna idú hned injekcie??

romy01
12. okt 2009

ja som sa ani neobjednavala, objednali ma uz pri ET

denis19
12. okt 2009

Kajticko, u nás byly nejdríve pet dní léky a potom injekce, potešilo te to???

kajticko
12. okt 2009

no super tak dúfam,že v novembri mi to už aj vložia. 😉

denis19
12. okt 2009

Tak to máš super myšlenky, to je za mesíc, co pojišťovna ani dnes nic??

kajticko
12. okt 2009

poisťovna nič lebo my sme to len minulý týžden podali v pondelok 🙂 tak ešte tri týždne čakam. aký je to pocit byť tehulka?,

romy01
12. okt 2009

denis mas nejake nove priznaky?

minka051
12. okt 2009

denis
tak ja som skončila. ☹ vajíčka nerastú takže nereagujem na lieky, a mám porozmýšlať nad darovanými. ale ako o tom čítam tak je to taká hrozná čakacia doba že to asi kým sa dočkám budem na dôchodku.

denis19
12. okt 2009

Minka, to mne mrzí, tak jsem tomu verila, že se to rozbehne!!! Víš,že mne to také včera napadlo, to darované,nevedela,sejm že je tam čekací lhuta,jen jsem videla tu sumu ☹ Ted se hlavne uklidni a popremýšlíte co dál!

Romy, nic nového,vše pri starém,kolísavavelôikost prsou i jejich citlivost, všežravost a velké očekávání. A Ty?

afrika
12. okt 2009

držím vám všetkým palce. mne stimulku zastavili a nemám silu ísť ďalej. majte sa pekne

denis19
12. okt 2009

afrika, tak co se to dnes deje!!!! neboj, z toho se posbíráš a pujde to!!! tak se s tím nedalo nic delat?????

afrika
12. okt 2009

denis ja nemám naozaj silu. ja sa poznám. nieje to o tom, že som slabá, ale toto je pre mňa moc citlivé. v dec. som prišla o drobca a proste mám pocit že už mi to nieje súdené. držím ti pršteky. maj sa pekne

denis19
12. okt 2009

Chápu tvuj postoj, že to cítíš jako nesouzeno,ael proto pro nás nekdo vymyslel ivf,aby nám tu šanci dal!!Jen je to komplikovanejší cesta!!!! alemožná na jejím konci jsou ruže.

romy01
12. okt 2009

afrika,tak predsa? aj tak sa mi to nezda bed 20 nie je zas tak hrozne moc - v heliku sme mali vsetky okolo 20 folikulov, afrika, ja som verila, že to nejak obstojis. Pocuj afrika ak ti to zastavili, znamena to, ze k IFVku nedoslo a tvoja odsuhlasena ziadost je stale platna. Tak sa skus dat dokopy a skus to este. Verim ze pri druhom pokuse ti daju mozno n izsie davky a pojde to. Nevesaj hlavu

denis ja nic necitim, nemam ziadne typicke ttehu priznaky

denis19
12. okt 2009

Romy, ani já ,ale to je asi brzo, jen snad ta pažravost 😀 ale to není tehul príznak, ale domácí leháro príznak 😀

romy01
12. okt 2009

tiez si myslim, chute sa menia az ked zacneme dostavat riadne davky hormonov - o par tyzdnov ale bolo by to prima keby aspon nieco bolo jasne ze?

denis19
12. okt 2009

to ti povím!!!!! já chci už vedet výsledek!!! 😲

romy01
12. okt 2009

aj ja chcem

denis19
12. okt 2009

verím......už jen necelý týden...hurááááá

minka051
12. okt 2009

ahojte babenky
Tak ja som sa práve zobudila tých zlých správ na dnes bolo pre mna vela. Som KO ale všetkým ktoré ste tu strašne držím palce nech tu už vidím ako píšete// čiaročky že to vyšlo. U mňa to bude asi horšie.Musím sa dať do kopy a uidím čo mi povedia na pohovore na budúci utorok. Zatial to ružové nieje vôbec ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre