• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
jéjo romy, čím míň vím, tím jsem spokojenejší!!!!
18. okt 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ušly jsem hezkou dálku cesty,co??? :slight_smile:
18. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ti poviem, mam taky zvlastny pocit rozcarovania. Dlhe roky som si predstavovala aka budem šťastná ked uvidím // a ked to prislo a ťažko som sa k tomu dopracovala tak som tomu ani neverila a neprišlo mi to ako realita
18. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chápu Te! Pokud se to zítra vše potvrdí a já se budu koulet s brichem to se teda koulím už i ted, tak to bude zázrak!!!! Mám pocit, že jsem tluščí a tluščí!!!
18. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ja som akurat dnes s mojim preberala ze mne rastie brocho uz teraz a niektorym babam az v 4 tom mesiaci
18. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve jsem se vrátila od zrcadla,potvrzuji! Postavila jse se na váhu a musela jsem se podívat ješte jednou ,neboť jsem neverila vlastním očím!!!!!
18. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko mas navyse ? Ja som sa dnes radsej na vahu ani nepostavila - az zajtra rano :grinning:
18. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis teraz som este kukla na tie testy a ten posledny riadne stmavol, ta ruha ciarka je skoro ako prva - haha asi to treba nechat odstáť
18. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechat odstát :grinning: dobrá rada pro ostatní,co,ale to se nemá,ale to Ty víš :grinning: ,podstatné je, že jsi tam mela čárku i pred tím!!!! Mám pet kilo nahore!!!!!!Od datumu, kdy jsem posílala žádost do pojišťovny, takže za nejaké tri mesíce,ale poslední tri jsem nabrala ted za poslední tri týdny!!!
18. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja kuknem na vahu zajtra - ale dnes sa pokusim nenapchavat Inal vecer ked som zaspavala som dostala taku chut na kyslu kapustu ze som normalne slintala :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no super chute, jí´á si trochu dala dnes, jdu ji jinak dusit k morke! Upadám z té váhy do lehké depky, práve jsem četla, že první trimestr bych mela pribrat maximálne 2 kg, tak to už mám za sebou :grinning:
18. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis len klud, to su štatistiky pre 45 kilove babule, vezmi si mna, ja priberam z toho ze som na PN a za posledných 6 týždňov som bola akurat parkrat v obchode a autom u lekarov - to bol cely moj pohyb. Nič si z toho nerob a navyše to pri ranných nevolnostiach čoskoro zhodíš :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo , jsi proste psych. podpora!!!!Já jen verím, že ranní nevelnosti mne obejdou :grinning:
práve jsme doobedvali, naši ješte nikde,ale vzhledem k tomu, že my brzo vstáváme,máme posunutý i čas obeda!! :sweat_smile: už se teším na zítra,jen mne mrzí, že se Gall neozvala a nevím také co je s Vierkou! Snad se ji mrška nerozbehla !
Co varíte?
18. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len ohrievam polievku z piatkku - taku kelovo zemiackovo mrkvovu a idem vyprazit rabie file a zemiaky - nic narocne. Dnes k nam pride brasko so ženou a detmi- Brasko pojde so synovcom do cirkusu a ja ostanem so švagrinkou a jej 4 mesacnou Dominiou čo ju mam v albume - teším sa ako sa vyhram s malou :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je hezké odpoledne! A co manžel? Kam se ztratil? To je starší bratr?
18. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee manzel sa chysta ku kamosovi z roboty
18. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máte dnes super podelené a ti moji rodiče stále nikde!!! jsešteže jsem se najedli :grinning:
18. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Dlhšie som tu nebola, mám veľa práce a kukala som teraz albumy a čo tam nevidím..Romy ty si tehúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú...??????????????????????????????

A kto ešte čo mi ušlo, Denis, gall, VIerka a vy ako robili ste si testy?
18. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DEnis veď aj ty...bože baby..z celého srdca vám gratulujem, idem rýchlo kuknúť do ďaľších albumov...ste naša nádej, že naozaj nádej existuje...ešte raz vám gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cisielko, no je to tak,a,e zitra nam to doki potvrdi, teda doufam
18. okt 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak vás zdravím dlhšie som tu nebola,mala som vela roboty mala som tú celú rodinu tak som sa teda navarila a napiekla statočne.

Konečne klud ved nás tu bolo desať ludí A sestryne dve baby mi prevvrátili celý byt hore nohami. Ale bolo super.
18. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj minka,tak jsi to zvladla....super
18. okt 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj čísielko asi j to tak.
Braško s rodinkou už odišli a bolo to super. Mala dominika bude mať v streu 4 mesiace a je úúúúúúúžasnááááá.
Stále sa smeje a smeje a smeje a zapaja sa do rozhovorov no je proste božská. Riadne som ju ponaťahovala na rukácha aj tak sa len usmievala. Bože aj ja už xcem , uť aby som rodila :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis no poviem ti zvládla ale som unavená ako pes. A zajtra sa mi ani do práce nechce. A inak ako sa cítíš? :slight_smile:
18. okt 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi nejak terzko,utapkala jsem se s našima v šopinku a mam pocit, ze jsem jako delova koule :grinning:
18. okt 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna začínajú bolieť kríže aj bruško asi dorazí mrška. Som nejaká nafúknutá. Zajtra si ukončím PN, a v utorok som už zvedavá čo mi doki povie v Helíku.
18. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka tak to je fuska, zmaknut nakrmit celu rodinu patrí ti metál :slight_smile:
18. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy01 dík no ale som zbitá ako pes a moja polovička už zaspala. Kedy ideš na kontrolu? :slight_smile:
18. okt 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jdeme spolecne zitra :grinning:
18. okt 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to je super. :slight_smile: Tak potom len dobré správy písať šupnúť sem tehu vírusíky nech sa už aj na mna niečo prilepí :slight_smile:
18. okt 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok