• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
a dame si aj rande potom :slight_smile: denis o kolkej tam asi budete ?
18. okt 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, všetky Vás pozdravujem a prajem všetko dobré do ďalšieho týždňa, hlavne samé dobré správy :wink:

DENIS a ROMY tak nech zajtra dopadne všetko tak ako ste si to vysnívali a želali :slight_smile:
18. okt 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak my sme dnes s mm urobili def. rozhodnutie. Ideme do Heliosu v Martine, ale až v novembri. Takže tu v tejto téme budem strašiť s vami, dúfam, že ma dovtedy neporazí, už normálne počítam dni, kedy tam pôjdeme.

Romy? Už to máš potvrdené? SUPEEEEEER. Gratulujem, neboj, o pár mesiacov budeš mať mimčo v náručí. Toto si mala 1.IVF?
18. okt 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy,panujeme vyrazit neco po seste, tak kolem štvrt na osm bychom tam chteli byt!
18. okt 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka, ta skola se ti nejak protahla,ne???? :grinning:
18. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulka ano to bolo moje prve IVFko a ak tam chces ist v novembri pre istotu sa objednaj skor, niekedy maju dosť narvané :slight_smile:
ok denis aj my tam budeme tak nejak

dúfam že vierka a gall sú OK
18. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Evulka, to se ani nenadáš, a je tu november! A Helios je dobrá volba! Mezi čím jste se rozhodovali, myslím jako CAR?
18. okt 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, tak to já také, GALL by tam zítra mela být, tak uvidíme!!!
18. okt 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja idem majte sa a zajtra napíšte :slight_smile:
18. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa minka
18. okt 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis prišla som včera o piatej večer domov, a bola som hotová, čurva ja nejako absolutne nestíham. Ja som úplne z hlavy vypustila nejaké IVF, testy, injekcie, transfer, lieky a všetko čo s tým súvisí. Ja už ani nesledujem kedy mám plodné a neplodné dni a už vôbec kedy mám alebo nemám dostať ms. :slight_smile:
18. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka tak to je ale paráda, to je to nejlepší co mužeš udelat, vubec na nic nemyslet, jen konat! a co skola, dá se???
já už žiju zítrkem a jsem zvedavá kolik a jestli tam ujo dr napočítá :grinning:
18. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslm, že napočíta dva alebo štyri :slight_smile: budem na Vás myslieť zajtra, určite dajte vedieť, že čo a ako

a škola je zaberák, čo ti budem hovoriť :frowning2:
18. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis obavam sa ze pocet ti povedia az na utz v 6tom týždni ale možno z HCG budu vedieť povedať nejaky odhad
babenky idem sa venovat mm a večeri. Dobrú noc
18. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa romy, samozrejme drž sa aj ty zajtra :wink:
18. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Romy zítra.
CUKOTKA vidím, žed kola ti optimismus nevzala, čtyťi??? Chceš potom dve poslat kuriérem :grinning:
18. okt 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukotka, melo to být, že vidím, že škola....mám tam hrozný preklep!
18. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, Denis..držte sa a doneste od dokiho len samé krásne správy a veľa tehu vírusikov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Cukotka..naozaj si urobila veľmi dobre..ja som to tiež pravila, nesledujem, nerátam úproste nič..len mám ešte problém so sledovaním M..to skor vždy viem kedy príde a to ma hnevá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Evulka..viem presne ako sa cítiš..ja som čakal niečo vyše mesiaca a to len preto, že keď som sa išla začiatkom augusta do Helíku objednať tak mali úplne navané a voľný termín bol až v septembri..vtedy som mylsela, že ma porazí, lebo stále musíme len čakať :angry:
18. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky se rozloučím, meli jsemtu moje rodiče, tak to jdu trochu poklidt a hurá na kute a zátra na cestu!
CUKOTKA preji hezké pondelí a doufám, že tu zítra budeš???? Budeme mít novinky :grinning:
18. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko, to čekání na termíny je neuprosné a únavné, také mne to nekdy zneklidnovalo,ale už jsi na dobré ceste!
18. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zajtra mám celodenné školenie, a večer idem cvičiť, ale keď sa vrátim, tak sa tu mrknem, že čo a ako. Tak ešte raz pekný večer, dobrú noc, krásne ráno, všetko dobré v CARe, atď. :slight_smile:
18. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčata !!!!
Tak ako ste dnes dopadli a ako sa cítite?
19. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šup,šup s vírusikmi :sweat_smile:
19. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky. Tak ako ktorá dalšia je tehu :slight_smile:
19. okt 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky
tak musim pockat do tretej na vysledky. Mam dobre aj zle spravy. Bolo mi vidiet zacinajuci plodovy vacok - co je fajn ale aj zaciatok odlupujucej sa sliznice co prinesie zrejme krvacanie. Mam preto lieky navyse a keby k tomu doslo mam tam hned volat. Tiez som mala zvacsene vajecniky vraj postimulke a vodu v brusku to neviem ci je OK. Idem si trosku polezat a ozvem sa o tretej. papa
denis este asi cestuje - vraj cest na Šturci nie je bohviečo.
vierka ako moja, ani si sa neozvala. krvacanie ti preslo ?
19. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky , tak jsme docestovali, cesta zpet byla už parádní a jak psala Romy, čekáme na výsledky do trí, Krajko byl spokojen,ale nic zatím nenašel, což ovšem neznamená pozitívu, ve tri budu chytrejší!!!
Vierka, tak co ? JAk se cítíš?
19. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj romy, tak už som netrpezliva aj mesto teba nebojsa bude to ok treba verit.
Ano,prešlo mam trošku ešte špinenie a po dva dni som mala aj take kusky krvi na papieri.Včera už chvala bohu nič len ma trošku pobolieva v podbrušku a mam stale teplotu.
19. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Denis, tak mam napeto s vámi.
19. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, to my také!!! Ale už je do trí!
19. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky- pekny dnik prajem, tiez sem tam kuknem a cakam len pozitivne spravy!!!!! Drzim pästicky bude to OK! :slight_smile: :slight_smile:
A co je s gall? nebola s vami, ani sa nehlasi.....
vierka-aj tebe drzim palceky daj vediet, tusim vo stvrtok mas komtrolu, ze? :wink:

U mna nic nove, tak nemam ani co pisat, ale citam vas vzdy ked mam cas... :slight_smile: Verim, ze onedlho aj ja prispejem niecim veeelmi pozitivnym................
19. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok