• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
cisielko
neboj pokud začnu a to já začnu chodit do práce, tak také chodím na šestou :grinning: ale jsem tam jen potom do dvou :grinning: už se teším na práci!!!!
30. okt 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.. ďakujem za vysvetlenie.. už som mala v tom naozaj hokej.. takže 16DC začínam s liekmi a 23DC s injekciami.. a tie si musím dokedy pichať? a kedy je odber?
30. okt 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
WODANKA
od 23 DC si picháš , no já píchala, decapepthyl a ten se pichá až do OPU a menopur či neco podobného se pichá jen na samotnou stimulasi a to je asi tak 14 dní a ten se pridává k decapepthylu na 1 Den nového cyklu, jak dostaneš menstruaci a tu by jsi mela dostat maximálne do 32 DC a to je i návšteva v heliku a tam ti určí dávkování
a OPU je tak po 14 dávkách menopuru, či toho co budeš brát Ty!, takže asi tak za mesíc od prvního užití PROVERy, léku. :grinning:
30. okt 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik denis.. no uvidim, co mi povedia.. lebo podla toho co si napisala by mi to vychadzalo presne pred vianocami :confused:
30. okt 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a to je super ne???????
30. okt 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby to zavisi odo mna, tak to moze byt aj na stedry den... ale otazka je ci v Heliku niekto bude?
ale nebudem to teraz riesit.. 20. tam idem a uvidim co a ako
30. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne a ten 16DC vychází na kolikátého????? jé to by bylo super jako dáreček pod stromeček, že????? nemyslím si , že si mužou dovolit ted ríct, tak od dalšího roku na vánoce ne, prišli by o klienty a to nejde, tak já si myslím,že do vánoc a nebo tesne po jsi tehul!!!!!! a ty jsi dnes doma????
30. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16DC mam mat az 23 novembra..
som v praci, ale nejako sa mi dnes nechce pracovat.. ale o chvilu uz budem musiet zacat :frowning2:
30. okt 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, že jsi si udelal chvilku pro sebe vpráci, jsem pro takové veci! a co je pátek a ty tammakášstále jako das a ted už máš právo na to,aby ti myšlenky lítaly kudy tudy, znám to , jak jsem začala brát proveru užjsem v práci byla k ničemu :grinning:
30. okt 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja som už teraz k ničomu :grinning: môj dnešný výkon sa bude rovnať nule
Ty chceš byť dokedy na PN?
30. okt 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krajko chce abych byla určite do 12tt,ale zdá se mi to dlouho,ale asi poslechnu a pokud vče bude ok tak pujdu do práce na pár mesícu a potom chci zustat asi dva mesíce pred doma také....tak uvidím jak mé plány skončí :grinning:
30. okt 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
baby dnes je tu od ráno slniečko, to je super. Hned o 9tej vypadnem na vychádzku - uz sa tesím.
Ako sa máš denis?
ahoj wodanka - mojko moc ti zelam aby si mohla stimulkovat, no som pocula ze helik je cez sviatky zavrety, tak snad ti to neposunu na januar - neviem ked to pocitam, nie som si ista ci ti to vyjde - budes to mat len tak tak to OPU vychadza na vianoce a vklad medzi sviatkami
30. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pro dopoledne končím ahoj odpoledne!!!!
krásný den!
30. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
30. okt 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa densi..
uvidim holky ako to dopadne.. tak ked to nbude v decembri, tak v januári o už isto bude :wink:
30. okt 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka, v podstate je jedno kedy, hlavne že to skončí //, no nie ? Ale možno ti to vyjde este v tomto roku
30. okt 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak romy ako si napisala.. jeden mesiac hore-dole
30. okt 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka tak supeeeer, no tak je všetko v poriadku a začínaš, keď už máš pohovor s koordinátorkou tak to je jasné, držím palčeky a neboj ona ti všetko vysvetlí a dá ti papier kde to budeš mať napísané ako pre debka, ešte že to je lebo sa to fakt skoro nedá zapamätať :grinning:

denis a ty chodíš do heliosu? a býbaš kde?

cisielko hneď ako budem vedieť správy od poisťovne dám vedieť
30. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby idem vyuzit slniecko - idem sa prejst, kedze mam vychadzku, papa okolo obeda
30. okt 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky musím ísť tvoriť nejakú pridanú hodnotu.. pekný dník
30. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako ste zmizli :grinning:

Wodanka ja v tom mám taký hokej ako ty, viac budem múdrjšia v strdeu po stretnutú s koorinátorkou :grinning:

Katka čakám :grinning:
30. okt 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tak já jsem zpet s novým ksichtíkem a nehtama!!!

KATTI
chodím do Heliosu a bydlím v BAnské Bystrici, ta čestina je jen pozustatek z mládí :grinning: já se na slovensko vdala z velké lááásky :grinning:
Ahoj Romy, tak jak je venku, paráda, co já se ted vrátila a odpoledne vypadnu určite znova!
30. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ja som zo ZH tak a zase je nás viac z okolia

a inak babulky ja už mám podpísanú žiadosť, takže určite začínam s proverou 10.11., teba ak sa nič nestane :slight_smile:
30. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti
tak super, do vánoc jsi tehotná!!!!!!!!!!!! už nemusíš manželovi vymýšlet dáreček, jo ZH je kousek, tak to se tu nekdyscukneme na námestí s kočárkama :grinning:
30. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis keďže tu nič nekúpim tak určite budem chodiť na nákup do bb, europa a okolité obchody to istia
30. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš, tak dej včas vedet a mužeme brouzdat po detském svete společne
30. okt 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, super relax
kiatti, super spravicka - stihas v pohode :grinning:
30. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ak IVF dopadne ako má, tak tam budem od januára každý týždeň :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katii, dopadne jak má uvidíš!!!!! a to se má mnž nač tešit,ale i kreditku je treba provetrat

zdar romy, tak už doma?
jak bylo????
je holky já bych s váme klidne odpoledne zašla na kafčo.....
30. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a hlavne koncom januara treba utekat na vypredaje :grinning:
30. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok