• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
Romy, skvelá pripomínka a to musíme už chytit i neco pro naše rostoucí bríška :grinning:
30. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa vám vytešuje baby, no počkajte v decembri s cisielkom vám to ukážeme :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už se klepeme strachy vy vánoční nadílky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mali by ste sa začať :grinning: :grinning: :grinning:
jáj tak tíško vám závidím, ale viete, že je to v dobrom...
30. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
víme a klid,
vše dopadne jak má v prospech zainteresovaných :grinning: verímm tomu!!!!
jsi v práci či doma?
30. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v práci
ja viem, raz to príde, ale tie inekcie, jáj no bojim, bojim...ale nič iné mi neostáva, tak budem bojovať...
30. okt 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také jsem se jich bála,nakonec mnž rekla, že bude teda v tomto období doma,jako že nebude jezdit do terénu a bude mi je píchat a když k tomu prišlo a mel mi ji do bricha píchnout a dotkl se mne, tak sjem dostala záchvat smíchu a musela jsem si ji vrazit do bricha sama,ale dál jsem to nezvládala, pohled na bricho, z kterého trčí jehla a tak mi on vaplikoval tekutinu, tka jsem to meli padesát na padesát :grinning:
to zvládnete!!!
30. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis aj mne muž povedal, že mi to bude pichať, ale neviem neviem, ale ak sa mi to podarí zo dva krát tak už potom to bude relatívne v pohode, ale začiatok bude určite ťažký, mne bolo ľúto aj toho macka na ktorom som si to mala vyskúšať :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo ten macko nemel chybu!!!
30. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to nemal, určite má ešte teraz modrinu z mojej pichačky :grinning: :grinning:
a dokedy budeš chodiť do heliku do 3 mesiaca?
30. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším tak nejak to je plánované, pokud jsem to dobre pochopila do akce srdíčko a to by mohlo prý být priští týden a potom už tu BB, uvidíme, už jsem si zvykla na konfort v heliku a opet ta bystrická realita, no uvidíme!
30. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte romy,denis.kati,cisielko , wodanka :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
vidím že píchate i do maca, :grinning: :grinning: :grinning: no keby bol živý tak by Vás kopol do ri..,alebo by ste omdleli keď na Vás žmurkne :grinning: :grinning: :grinning:
Nejako sa to tu rozbehlo vianoce budú šťastné a veselé z očakávania nových potomkov?
30. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my to pichanie už mám otestované, takže mm to v pohode bude zvládať :wink: ak ovšem bude doma
30. okt 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pich alebo fik, fik, pacifik,Wodanka vidím že to stíhaš do tých vianoc.Ja idem 2.11 na rast folíkov a zároveň pohovor na IVF.Asi sa spýtam či robia aj cez sviatky? No ak by nerobili fakt tie baby sú nahráté??
30. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana takže nakoniec si si to vybavila všetko spolu? či budeš čakať do poobedia, či ako máš ten pohovor?
30. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi daj dani vediet, co ti povedia, ci robia.. a Ty ideš už na pohovor s koordinátorkou?
30. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdar devčata, slunce zapadlo, tak jsem se vrátila domu, už se i ochladilo!!!!
vidím,že tu máme celkem fajn píchací téma, to se ráda pridám. nevím co budu píchat,ale proč ne :grinning: :grinning: :grinning:
dnes jsem už nedopla další kalhoty!!!!
30. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu to flákáte, nezdá se vám??? kde je kdo?

Romy
a co dnes deláš,ani nepíšeš.....
30. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis, všetci majú fraj.,asi išli dušičkovať.
Kati, Medzi 7-8hod.UTZ a pohovor 9,30 hod.Povedala som na recepcii že chcem aj ten pohovor na IVF, nebola moc nadšená.No proste tam treba rázne povedať, že to mám dohodnuté s Krajkom a nebolo to vymyslené.Platí sa aj za ten pohovor?Bola som na VŠZP pre ten papier že som ich poistencom.Bude im to stačiť?
Wodanka, ja idem na prvý pohovor kvôli IVF keby mi nevyšlo IUI
30. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za vstupní pohovor Dana neplatíš, platíš za pohovor s koordinátorkou
30. okt 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana tak denis ma predbehla, neplatíš, a ten papier im bude stačiť...takže na budúci týždeň stredu alebo vo štvrtok bude IUI? jáj prajem ti aby si ty žiadne pichanie nepotrebovala a zadarilo sa už teraz
30. okt 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, devčata nic se mi nechce,ani jen premýšlet co zítra varit.....jsem lenoch.....to ta PN!!!!!!!!!!
30. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti verím ani mne sa nič nechce, by som len spala a čo ideš robiť, či brázdiš internet
30. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brázdit internet,práve se mi vrátil manžel a tak jdu na chvíli za ním do kuchyne,ale jinak jsem tu.....
30. okt 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len sa pekne venuj manželovi ja si idem čítať, a možno aj čo chvíľa spať :grinning:
30. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak a jsem zpet,práve jsme meli výmenu názoru tak to zpracovávám
30. okt 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis čo kozmetika nezabrala ja len v dobrom :slight_smile:
30. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka, kosmetika zabrala na chvilku, potom návrat do reality, rešíme s mnž vstavenou a nejak se nejdeme sladit,ale to doladíme....on je náročný na materiál a tak....
30. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vstavenou skríň
30. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohla by mi niektra povedat co mate poIVF ako to brebeho ci ste dobre znasaly tu narkozu ked vam odoberaly nastimulovane vajicka lebo ja mam zlu skusenost ked mi robily laparoskopiu ta narkoza bola dost silna a cely vecer ma napinalo na vracanie taka ubolavena no proste mam s toho traumu a pravde podobne ak budem mat druhe IUI neuspesne tak idem na IVF
30. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok