Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
6. sep 2009

Romy, vzpomínala jsi , že jsi už na PN a máš vvycházky. Kdo Ti je určil a jak, pokud se mohu optat.
Mám jít od dalšího pondelí na PN a nevím co mne čeká!

cukotka
6. sep 2009

Romy a ty teraz na čo čakáš?

denis19
6. sep 2009

Mne jsi se neptala,ale já na zázrak 🙂

cukotka
6. sep 2009

no ty na odber, a následný transport nie? 😉

romy01
6. sep 2009

😀 😀 😀

haha denis to je to pravé, aj ja šakám na zázrak
denis mne PNku dali priamo v centre na recepcii to vypísala tá teta a ja som si hned pytala vycháfzky. Hodiny som si urcila sama - bud si das 2 doobeda a dve poobede alebo 1 + 3 . Potom to len ztaniesla dokimu nech to orazi a podpise.

cukotka
6. sep 2009

a PN sa dáva z akého dôvodu? a ako dlho trvá?

denis19
6. sep 2009

A Romy, tak to zní super!Dikas za infošku, tak to asi vyreším modelem 1+3,zdá se mi praktičtejší 🙂
Cukotka,ale i to je zázrak 🙂

romy01
6. sep 2009

cukotka, nemusis mat pn ak nechces ale sa to doporucuje aby si mala klud a hlavne ked si zacnes pichat FSH - ono to ma vraj vplyv na nervy - zena je z toho mimo - zmeny nálady co neovládnes a pod a potom po vybrati vajicok je jasne ze prvych 24 hodim po operácii budes rada ze dojdes na wc sa vycikat - takze pn do transferu a potom este aspon tazden kym sa jajko uchyti = minimalne 2 týzdne maximálne podla toho ako to celé budes znáššať

denis19
6. sep 2009

Pn se dáva pro bezpečnost. Helios dá PN od prvního užití léku,pokud chceš, doporučují totiž už i pri stimulaci klid a žádný stres,ale od užívání MENOPURu to skoro vyžadují,ale donutit Te nemužou a doporučují PN celý první trimestr a potom se uvidí, dle zdrav.stavu. ne každé IVF tehotenství musí být nevyhnutne rizikové a to ani v mém veku 😀
Budu kočky končit,ráno opet brzo vstávám a tak. Krásný večer a zítra zdar!

kajticko
6. sep 2009

pekný večer prajem baby 🙂

ja som prišla práve z práce ☹ vidím,že ste toho dosť popísali 🙂

Deni chcem sa opýtať. ked mužovi robili už raz spermiogram a je v poriadku myslíš, že centrum si bude robiť tiež od znovu vyšetrenia?

denis19
6. sep 2009

Kajtičko, to určite. Oni chtejí vlastní výsledky,aspoň v Martine.

romy01
6. sep 2009

dobru noc denis

cukotka
6. sep 2009

kajticko vitaj 🙂

cukotka
6. sep 2009

ty robíš aj cez víkendy a aj takto do vecera?

kajticko
6. sep 2009

deni dík s dobrú noc 🙂 cukotka dík myslím ,že sme tu 3 čo ideme vo štvrok prý krát aspon si to budeme porovnávať 😉

kajticko
6. sep 2009

ano na smeny niekedy mám osmičku a niekedy 16 stku 🙂 a nedeľa perfektne zaplatená tak prečo ne 😉

cukotka
6. sep 2009

denis dobrú noc

cukotka
6. sep 2009

budeš bohatá kajticko

kajticko
6. sep 2009

tak to určite 😀 ešte chodím aj brigadovať ja stíham všetko 🙂 vieš kým otehotniem chcem všetko poplatiť čo mám 😉 stavali sme dom nebolo to ľahké 😠

cukotka
6. sep 2009

a brigáduješ kde? ako to stíhaš? ja chodím do jednej roboty a som z nej na prášky, doma to mám ako po výbuchu lebo na nič nemám čas

kajticko
6. sep 2009

stíham musím 🙂 brigadujem v Pluse kamošk atam má obchod s oblečením tak jej chodím predávať

cukotka
6. sep 2009

tak to možno Ťa budem, poznať, ktorý to je obchod?

kajticko
6. sep 2009

v strede ako je kaviaren je tam taký červeno modrý obchod je to nové do teraz tam bol Pepe jeans.

cukotka
6. sep 2009

kajtičko ja myslím, že spermiogram bude aj vo štvrtok, mne tak povedala tá baba z recepcie, že máme abstinovať, že bude aj spermiogram

kajticko
6. sep 2009

ja som hovorila priamo s lekárom nepovedal mi nič.Ale ja som bola teraz v júli na laparoskopii a mám všetky vyšetrenia čerstve. on bol pri mojej laparke tak neviem čo bude treba.mám správu z nemocnice a je to všetko čeŕstvé

cukotka
6. sep 2009

aha viem, bola som tam párkrát, ale tak ma teraz napadlo, že som tam bola s mužom. Nespomínaš si či Ťa tam niekedy nezdravil?

cukotka
6. sep 2009

laparku Ti robili tam v ISCARE? Ja som tam bola na konizácií krčka maternice

kajticko
6. sep 2009

neviem nespomínam.my sa tam striedame tri

kajticko
6. sep 2009

nie na antolskej.do iscaru idem len prvý krát

cukotka
6. sep 2009

a matušovička Ta odporučila do ISCARU

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre