Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mirm
12. nov 2009

v care mi povedali ze ked budem mat ziadost tak mozem dojist aj dnes, kedze moj lekar ordinuje len v utorok a strvtok. Ale v poistovni mi ziadost nechceli dat aj ked som ju videla, tak som sa preobjednala az o tyzden.
Kedze som este nedostala ms a mala by som ziadost tak som by uz aj mohla ist teraz na to, ale asi to tak ma byt 🙂
ale hrooozne ma nahnevali v poistovni, ze mi ju nechceli dat!

mirm
12. nov 2009

ciselko ty teraz stimulujes? v kt. dni si? ako sa citis?

denis19
12. nov 2009

devccata ,t ak po kurzu varení segedu, jsem si udelal pizzu 😀 na seged nemám kapustičku, je u našich.
trochu jsem si zralaxovalaprocházkou mestem a nevím co to je,ale je mi dosti zle, zle jako zo opisovala romy, tak na omdlení a to mám v sobei energetický príjem a i dodržený pitný režim,ale dala jsem si varenou čokoládu a asi mi sladké nedelá dobre.....
co jinak včeličky, jak pokračujete?????

katti77
12. nov 2009

ahojte babenky ja len tak kuknem a zase idem od vás, varím večeru
a bola som si po inekcie, no taký nákup nerobím ani v bile ako som nakúpila v lekárni 😀 😀
cisielko aj ty sa držkaj zajtra

tehulky to sú asi tehu nevoľnosti, a denis možno sladké bábo nechce a chce slané 😉

denis19
12. nov 2009

katti asi ano, bude to slaneček 😀
co varíš?

denis19
12. nov 2009

jo a kdejsi si kupovala včeličky?????

katti77
12. nov 2009

denis vyprážaný syr s hrnolkami a samoška tatarska
objednala som si ich u nás v zh v lekárni, pani bola hrozne zlatá, že a veľa sťastia, tak mi to dobre padlo
a ty čo porábaš?

denis19
12. nov 2009

práve jsem nakrmila mnž a pokecali jsme u večere, že to bude super zmena pro nás najednou mimčo a že už máme svuj stereotyp a ted toto,ael mnž usoudil, že se už teší

wodanka
12. nov 2009

haloo je tu niekto??? 😕

miminap
12. nov 2009

ahojte baby. davno som nenakukla. vidim, ze romy a denis tehulkuju vo velkom, uz aj s nevolnostami. ja zatial bojujem s dipherelinom a zajtra alebo cez vikend by mala dorazit pani MS, aby som mohla zacat s gonalom. tak ju cakaaaaaam, a vyzeraaaaaaam.. zatial len nejake prapodivne kriklavocervene spinenie 😲 uvidim, co sa z toho vykluje. to vecne cakanie.. to je nas osud, fakt..
ciselko, ty bojujes so mnou, drzim prsty. 😵
ostatne babule, bojujeme, no nie? 😉

romy01
13. nov 2009

ahojte babule, ale sa nas tu našlo, že ?
Ja uz ani nemam prehlad, ze kde je ktora - lebo prispievam este do dalsej temy a tam je tiez taka kopa pichaciek ze az. 😀 😀 😀
Baby posielam vam na motivaciu
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX 😀
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 😀

denis19
13. nov 2009

dobré ránko, Romy, dnes už vzhuru????

romy01
13. nov 2009

veru hej denis, dnes som hore od 6tej. Ked sa mm chystal do prace prebrala som sa a potom som uz mala len take besne sny ze som nemohla zaspat

romy01
13. nov 2009

denis co si ty myslis o farbeni vlasov v tehu ? ja by som si rada nafarbila, ale sa bojim, lebo niektore clanky pisu ze to nie je dobre

denis19
13. nov 2009

zajímavé sny pronásledovaly i men,ale jinakpohod, jen jsem dnes na slipce opet našla bledý flíček výtoku,ael už to asi k tomu patrí!
Romy,
chci se zeptat, Kiara teda prišla o miminko v 7tt , že mu prestalo být srdíčko a musela na kyretáž.....a ted jsem zmatené, když se mne druhé embrijko pestalo vyvíjet a nevedno kdy,ale byl tam, teda jegestační váček relativne veliký, tak si myslíš, že se to skutečne vstrebá a bude to ok??? Jsem z toho zmatená!!!! 😲

romy01
13. nov 2009

denisa to naozaj neviem, no baby pisali ze sa to zvykne vstrebat alebo vyplavit, mozno preto mas tie vytoky, ze sa to vyplavuje alebo vstrebava. Nebojkaj sa, myslim ze keby to bolo nebezpecne, ze by lekari uz nieco robili, zrejme sa to stava bezne. U kiarki to bolo tak ze ona normalne silno krvacala viac ako tyzden a oni jej zrejme davali lieky na udrzanie. Takze plod udrzala, no ktovie ci z liekov alebo z toho krvacania mi prestalo bit srdiecko. Na kyretaz musela ist preto ze neodislo samo ked umrelo

denis19
13. nov 2009

ahááá, tak jo, myslím si , že jsem Romy klidná,ale tyto informace mi skutečne nedelají dobre......
co dnes plánuješ????

romy01
13. nov 2009

dnes ako obvykle nic moc, navareny mam ten segedyn a este mi ostalo zo spenatu Akurat som myslela ze pozehlim, to je vsetko

denis19
13. nov 2009

a jaký byl teda seged?????

romy01
13. nov 2009

no bol vyborny len mm sa trosku stazoval ze je prisoleny tak ho dnes zriedim mliekom a zahustim mukou

denis19
13. nov 2009

super rešení,asi si dnes tu kapustu koupím 😀

kajka39
13. nov 2009

ahojte babulky tehulky aj netehulky! Pekny dnik prajem

kajka39
13. nov 2009

romy, pytala si sa na farbenie vlasov v tehotenstve.
Tak, vela zien to vobec neriesi a farbia si valsy pocas celeho tehotenstva. Dnes su farby ovela setrnejsie ako v minulosti s min. obsahom amoniaku. Ale podla odbornikov, sa neodporuca ninimalne prve 3-4mesiace ich farbit. Ovela viac skodia tmave odtiene farieb, najviac skodliva je cierna. Cervene a blond odtiene su najmenej skodlive. Tiez melirovanie vlasov velmi neskodi, pretoze pripravok neprichadza do styku s pokozkou hlavy. 🙂 🙂 🙂

denis19
13. nov 2009

ahoj kajka, jak se ti vede?
také si myslím,že barvení není už tak hrozné jako kdysi,ale stjne ych počkala na II. trimestr

kajka39
13. nov 2009

ahoj denis, mam sa celkom fajn, dnes som si spravila pohodovy piatok a som doma 😀 😀 😀, tak troska mam cas aj tu nakuknut. Trocha som nespokojne lebo ms.. mi meska,ale pobolievanie bruska ako pred ms.. mam, dnes je 35DC a to sa mi skoro nikdy nestavalo. Mozno su to dozvuky hormonov co som pichala.... 😖
Tak ako vravis, este s farbenim vydrzte niekolko tyzdnov, mozno staci si urobit nejaky dobry zabal, alebo sa dat pekne ostrihat, nieco co je viac trendove... 😀 Kazda zmena v ktorej sa clovek citi fajn je super!!

romy01
13. nov 2009

ahoj kajka tak ty tusim dovolenkujes tento tyzden, ze ?
no mne ide hlane o to, ze som zdedila vlasy po ocovej rodine - kopu vlasov tmavej farby no po 25 uz vidno šediny a to ma vytaca, ked mi uz tak vyrastaju, no bojim sa farbit - asi budem musiet nosit čiapku uz od teraz az do januara.

denis19
13. nov 2009

Kajka, tak si to dnes hezky teda užívej, dej si červené vínko a ona príjde mrška 😲
Romy, zase čepice jsou fajn 🙂

kajka39
13. nov 2009

ahoj romy, len sa mi nechcelo do prace, tak som doma a celkom sa divim, ze mi nebrnia telefony 😨 Asi vo vzduchu citit piatok.
Ak chces si trocha ozivit farbu vlasov nemusis si ich hned farbut farbou. Skus si kupit v nejakej beznej drogerii tonovaci balzam zn. VENITA-Tone Efect, dostat rozne odttiene a zatonuje ti prve odrasty, prekryje aj sedinky a zaroven vlasy zregeneruje a doda krasny lesk. Na dlhe vlasy potreebujes 2bal /t.j. jedna dvojicka/ Nie je to ani drahe 1bal stoji okolo 1€. Ak to budes pouzivat pravidelne t.j kazde 3-4tyzden ani farbit nemusis do konca tehu.... Kupuju si to aj baby ktore maju kozne problemy so psoriazou a exemom a zatial im to nerobi probelm. Nevyhodou je ich rychle zmyvanie, ale ked sa napigmentuje vlas pravidelne tak je to OK!!!

denis19
13. nov 2009

kajka,
ta je dobrý nápad, ješte jsem se po nečem podobném nedívala, tak ani nevím,že to exist....ale dobrá rada, já nepotrebuju nejak extra barvit, jen mne to baví, menit barvičku,ale ted mám celkem fajn strih, tak možná vydžím bez barvy, uvidím...
co jinakdoma deláš? či úplný relax?

romy01
13. nov 2009

kajka to je dobra rada, urcite sa na to pozriem, ono tie zmyvajuce balzamy su urcite menej drazdive, ze ?

baby idem si pripravit pomaly obed, lebo som hladna, dnes som mala na ranajky len acidko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre