Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
13. nov 2009

dnes som len tak doma a, snazim sa nieco v domacnosti spravit, no zatial som len PC, tak sa uz konecne aj ja dvihnem a idem robit uzitocne veci 😀 😀 😀

denis19
13. nov 2009

no já nejdu delat nic,neterinka spinka, tak budu v tichu a za chvilku neco uvarím,snad 😀

cisielko
13. nov 2009

Ajojte 😀 😀 😀

Tak ja už v práci, výsledky sú super, interné mám za 5€ za sebou takže končene to mám vybavené 😀

Mirim..ja som začala min. pitaok takže stimilujem 7 deň a dnes prvý krát idem večer úppichať..blé 😝 takže už čakaš len na žiadosť a idete nato?

Kati..ako interné vybavené?dúfam, že si doapdla lepšie ako ja..ja som behala po meste kým ma niekde zpbrali lebo môj doki mi zbudol v utorok povedať, že sa treba objednať 😠

Minamp..tak ty si o pár dní predomňou..ja idem dnes prvý krát pichať ten dipherelinom a keď príde M tak pichám Menopur..ako sa cítiš, ja len žerem čo vidím ale inak úplne normálne zatial 😉

Denis, Romy, Kajka 😀 😀 😀

viera6
13. nov 2009

Ahojte romy denis a kajka
Tak som bola včera na kontrole Krajko mi našiel hematom o priemere 21x9mm,nebol moc rad.Srdiečko nam poridne tlklo až moc a kontrolu mam v 10tt u nich.
Dnes som bola aj u svojho gynek.dievčata a prišla som znechutena.Ten mal len polhodinový problem prečo mam taku dlhu penku ako to spravy.Vravím v heliose s tím problem nebol ale vraj on bude mat a čo poistovna a td.A či som mala už k nemu prist a prečo davaju do mna tolko liekov a či mam lieky vravim:ved to tam mate napisane.Tak si sadnite na kozu potom,že nemusite nejdem vas pozerat.Nakoniec tak sa pridte ukazat po kontrole v tom 10tt potom sa spravy krv a vyšetrenia ak"budete v poriadku"a plod ostane.No baby pristup taky že ja len revem.A to som 2006 išla k tomuto lekarovi ,že je lepsi tak už pochybujem.

cisielko
13. nov 2009

Vierka..vykašli sa na neho..to je riadny debil!!!nechápem o čo mu ide, ja by som ho niekam asi poslala...čo sa on satrá do tvojej PN..boha, mne keby takto niečo začal tak ho asi niekam pošlem..ako sa cítiš? dúfam, že si sa ním nenechala rozladiť?

romy01
13. nov 2009

vierka okamzite od neho vypadni. Hematom 21 krat 9 mm ? Moja to je na nemocnicu. Ja som mala 9 krat 2 mm a zakazalisa mi pohnut z postele, lebo ze to sa inak ako v posteli vyliecit neda. Pri takom hematome ako mas ty je takmer iste rizikove az do porodu. Ten tvoj lekar je nejaky divny a nehovoriac o tom ze pi IVF ku doporucuju PN min do 12teho tyzdna - ja by som na tvojom mieste menila lekara este dnes.

viera6
13. nov 2009

Ahoj cisielko,no praveže som sa dala rozladit,ale dakujem za podporu.
Romy išla by som ale už len niekam do martina my mame dvoch lekarov a od lekarky som odišla k nemu tak neviem.Keby som toto len tušila ostanem ešte v heliku tam sa ma opýtali či už idem od nich preč s pn.
Krajko mi povedal iba kludovy rezim a ak by som moc krvacala tak k nim alebo do nemocnice a pridal mi ku ultrog.aj duphaston.

romy01
13. nov 2009

to dali aj mne a aj mne Gatova povedala kludovy rezim, no moja doktorka kde som sa bola nahlasit mi zakazala sa hybat, povedala ze ani upratovat ani varit. Nebrala som to uplne vazne no v utorok som rano zase spinila, tak som zaliezla na cely den do postele. Ale teraz uz aj prejdem do potravin pri baraku a aj som vcera varila, no davam si pozor.
Vierka podla mna si si uz dost vytrpela aby si dosiahla dnesny stav, tiez ti to trvalo dlho, urcite neriskuj stratu babatka a ak ma tvoj doktor problem s PNkou tak od neho odid. Socialka nemoze povedat ani makke F ak si na PNke cele tehotenstvo

viera6
13. nov 2009

Ved ja romy soro stale ležim teda pokial vydržim ležat.A s tou PN to myslim nema prečo vadit ved kolegyna ta čieš je o mesiac skor na pn ako ja a nebola ani na komisii.To je fakt s tým dosiahnutím dnešneho stavu uvidím aky bude teda po tej druhej kontrole.Ved on ten papier akoby ani nečital len nad niečim rozmyšlal a krutil koliečkom čo mu ukazuje termin porodu ani ho neprepočitaval.
Dievčata neblbne vam koník?lebo mne sa už tretí den zle pripojuje alebo ma nepripojí.

cisielko
13. nov 2009

vIERKA..BLBNEMI KONíK...a veru, ako píše Romy kašli na neho..bu´d vklude a šetri sa 😉

martinkasman
13. nov 2009

ahojte baby.
vierka kasli na neho, hlavne bud kludna a lezkaj v posteli. Ja som na PN uz skoro 10 mesiacov a nemala som ani kontrolu a a ani komisiu, to zalezi od zdravotného stavu. A podla toho čo pises ty mas opravnenu PN. Hlavne mysli pozitívne 😉

romy01
13. nov 2009

vierka moja svagrina byva v jazernici a to tiez patri do teplic a normalne bola celych 9 mesiacov na PN - a nemala ziadne komisie ani kontroly.
ahoj martinka, si sa nam dlho neozvala.

Inak mne trosku blbne PC ale to je nas internet

martinkasman
13. nov 2009

ahoj romy,
ale ano - ja som kazdy den na modrom konikovi, len nemam pocit ze mam čo povedat, čakam na ET - zajtra ideme do Brna. Tak uvidíme čo dalej a či sa este embryjko najskôr rozmrazí aby bol uskutočnení ET 🙂 Zatial myslíme pozitívne a to by bol v tom čert ked je len 15% moznost nerozmrazenia prečo by to nemalo fungovať a aj u nás. A či ostanem tehu to neovplyvním, oddychovat stale odychujem a ostatné je len vo hviezdach.

viera6
13. nov 2009

Dievčata dakujem za podporu a prajem Vam zo srdiečka všetko dobre a čo najskor//
Martinka tak čo maš nove?
Romy ja som akurat teraz vravela,že som nemala asi odisť od doktorky odišla som koli tomu,že mi neodporučala vobec helios ani ma na nič neliečila.Do heliosu som sa dostal vdaka Nemčičovi/chirurgovi/,snařili sme sa od 2004.

denis19
13. nov 2009

ahoj holky!!!!!!
Vierka vyprdni se na toho gyndare a hledej nekoho jiného,klidne se i zeptej krajka na nejaké doporučení. nám dnes menili internet,ale koníkovi to nepomohlo, je asipretížený, muj mnž ríká, že hodl není dostihový,ale jen modrý!!!!
martinkasman ahoj!!!!!

cisielko
13. nov 2009

Vierka..no tak potom nechápem čo tomu tvojmu dokimu preskočilo cez nos, to bol stále taký milý?

Martinkasm..držím ti palce 😀

martinkasman
13. nov 2009

vierka - čakam na ET - zajtra ideme do Brna 😀

romy01
13. nov 2009

no vierka ak je lekar presvedceny ze to pojde samo a vy ste sa snazili vlastne 5 rokov, tak nie je treba u neho ostavat, lebo potom aj ten pristup ked sa vratis z centra je taky - akoze jej neveris a pododbne, dobre ze si odisla, mozno by si stale len cakala, no a s prisytupom tohoto lekara som fakt sokovana, lebo ako hovorim po IVFku sa byva na PNke bezne 12 tyzdnov a nehovoriac ak mas diagnozu hematom. Ja som ho mala maly a ked si to moja lekarka precitala, tak ma ani nepozrela, ze nechce ma tam drazdit a ze mam utekat do postele. O PNke ani nediskutovala - iba ze mi ju da a ja som jej povedala, že som si ju preniesla z Heliosu. Normalne ma objednala na krv, na sono v 12tyzdni a o poradne v 13tom tyzdni takze dovtedy mam PN urcite

martinkasman
13. nov 2009

cisielko - dakujem.
denis - ahoj 🙂

romy01
13. nov 2009

denis to je fakt, ale niekedy to tu vypada ako na dostihoch
hahaha - si robim srandu

denis19
13. nov 2009

jako že začneme stávkovat????? či adrenalin?

martinkasman
13. nov 2009

a vyhráme aj 😀 😀 ak ano ja sa pripájam 😀

denis19
13. nov 2009

jasan že vyhrajeme, do jedné a minimálne milionové mimčo 😝

viera6
13. nov 2009

cisielko asi ma 13 a niekto si to musel odsrat s prepačenim.Ked som vlani bola na prie fukoch vajcovodov a doniesla som mu vysledky s nemocnice tak sa ma opýtal kde mam napisane,že mi to robili.Tak mu to potom Mudr.Matušek podčiarkol červenou a smial sa čo je to za doktora.
Ahoj denis

martinkasman
13. nov 2009

baby prečo si myslíte ze 13 je nestastná.
Ja mam napriklad 13- tku ako stastné čííslo a aj 13-tého sme sa brali s mm - dnes máme 5 vyročie sobáša 🙂

cisielko
13. nov 2009

Martnka..tak to ti blahoželám 😀

Denis..čau kde sa túlaš 😀

Vierka..hm tak tpootm ja neviem..ak si mylsíš, že je fajn tak u neho ostaň ale ak je takýto debil stále tak upaluj od neho čo najdalej 😉

viera6
13. nov 2009

martinka ja som myslela ako na doktora ja to beriem ako každý iní den.Blahoželam k vyročiu a držim palce na ET.

martinkasman
13. nov 2009

ciselko, vierka - dakujem

denis19
13. nov 2009

no holky,dala jsem se do úklidu a sotva nejak dnes fučím, co já budu delat za 6 mesícu????

viera6
13. nov 2009

Denis do uklidu??ved je krasne na prechádzku a nie upratovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre