Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
14. nov 2009

lilinka81
ten tvuj diphe...je to samé jako náš decapepthy,takže jsi na tom samém,picháš včeličky do bríška a čekáš na zázrak.... 😀 jinak vítej mezi náme 😀

a ostatní tehulky a snažilky, kde se opet touláte???? Romy....užíváš si chatu?????

alessia22
14. nov 2009

ahoj lilinka .... ja si picham Diphereline, dnes to bude uz po 4. krat ... zatial to zvladam v pohode, myslela som, ze to bude horsie ... dokonca sa na to zakazdym tesim 🙂

denis19
14. nov 2009

alessia22
to jsou ale chouťky......tešíš??...jako potom na výsledek 😀 😀 ne?

lilly2711
14. nov 2009

ahojky, chcem vas len povzbudit. Vo februari 2002 som absolvovala IVF koli uplnej neplodnosti manzelika. Bola som v Kosiciach a aj ked nam neslo vsetko podla planu, vyslo to na prvy sup a v oktobri som porodila chlapceka. Od vtedy napriek tvrdeniu lekarov som spontante otehotnela este 2 krat 🙂 a mam dalsie dve deticky. Takze clovek mieni, doktor tvrdi a Pan Boh meni 😵 😵 😵
Prajem vam vela trpezlivosti a nesmierne vela viery v uspech, mne to pomohlo.Drzte sa!

figurka.m
14. nov 2009

ahojte kocandy, dlhsie som nebola 😅 tak vas vsetky zdravim, tehulky denis romy vierka, ale vam krasne pribudaju tie cisielka v pase 😉 tak sa opatrujte, nech je vsetko OK 🙂 pichacky, vam prajem pevnu ruku aj nerviky kajti cisielko 😉 alessia ahooooj aj ja som z DK, tak sme tu dve 😀 😀 😀

alessia22
14. nov 2009

ahojky Lilly2711 ... wow, to je super ... dakujeme za povzbudenie, taketo nieco sa urcite dobre cita 🙂 ono asi na tom nieco bude, ze ked sa zena uvolni, hlavne po psychickej stranke, tym, ze uz jedno dietatko ma, pridu akosi aj dalsie ... verim, ze ti prinasaju vela radosti 🙂 este raz dakujeme, budeme urcite tu trpezlivost a vieru potrebovat, ale my sa nedame 🙂
denis19, neviem co su to za chutky, toto moje tesenie za na injekcie, ale asi je to sposobene tym, ze zatial pre mna tento proces nie je vobec bolestivy a tiez citim akusi hrdost na samu seba, ze to zvladam sama ... no a samozrejme v dialke je vidina toho nasho vytuzeneho "vysledku" ... ale ako som uz pisala predtym, mali by sme sa tesit z kazdeho jedneho krocika na tejto ceste .... ja uz pomaly prestavam, resp. snazim sa prestat rozmyslat nad tym, ci sa vo mne embrijko udrzi po ET alebo nie ... skor sa tesim na den ET a na chvile po, ako si poviem, ze to male je uz vo mne, v duchu ho privitam a budem sa snazit udrziavat v co najlepsej psychickej pohode, nech mu je vo mne dobre 🙂 a uzijem si kazdu jednu minutku s nim 🙂

alessia22
14. nov 2009

ahoj figurka.m ... jej, tak aj ty si z DK? a chodis tiez do Heliosu? 🙂

figurka.m
14. nov 2009

ano chodim, uz dost dlho 😒 27.11. mam stretko s koordinatorkou 😕

romy01
14. nov 2009

ahojte kočandy.
predovšetkým vítal alessiu a lilinku - baby vitajte a moooooooc držím palce.
alessia - mna priebezne bolievali prsia - iplne nepravidelne raz jedno, raz druhe a preto chodim pravodelne na sono prsnikov - doporucujem aj ako prevenciu a doktor źistil ze mne tie nejake zlazy zasahuju dost nabok az pod pauchy a ze tie bolesti sposobuju kostice, ktore na to tlacia, odvtedy nosim len sportove podprsenky bez kostic a je to OK. Pytaj sa na sono, mas na to narok kazde dva roky.

lily - gratulujem k detičkám a si moj vzor, lebo nam sa teraz podarilo vypestovať len jedno embrijko a moc sa na bambíno tešíme, no chcem aj druhé a tajne dúfam že sa to po prvom tehotenstbe tie moje hormony daju dokopy a pojde to aj prirodzene.

vierka - presne tieto pocity mam aj ja - uz som sa cez tyzden stazovala, ze mi byva zle na odpadnutie - su to hnusne stavy - minule som kukala do ktoreho krika pripadne hodim ranajky, no nikdy sa mi to nepodari, len sa mi zahmlieva pred ocami.

alessia22
14. nov 2009

to je uz coskoro, to ti rychlo ubehne ... a to prve dietatko mas prirodzenou cestou, ak sa smiem spytat?

figurka.m
14. nov 2009

ahoj romy 😀 to prve bolo po 8 rokoch snazenia a liecbe endometriozy a po hormonoch a planovanom pohlavnom styku...... ale vcelku prirodzene xixi

romy01
14. nov 2009

ahoj figurka

baby snazilky posielam tehu virusiky
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 TTTTTTTT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀TTTTTTTTT😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀TTTTTTTTT😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

figurka.m
14. nov 2009

alessia a vy sa kolko snazite, ak sa smiem spytat 😅 mata nejake zdravotne problemy, alebo to len nejde 🙄

alessia22
14. nov 2009

dakujem romy, za privitanie, aj za tvoju skusenost ... zase sa mi o trosku ulavilo 🙂 na to sono sa urcite pri najblizsej navsteve mojho gynekologa budem pytat ... ale to bude az ktovie kedy, kedze teraz chodim len do heliosu, zrejme az v novom roku, dovtedy este musim vydrzat a verit, ze to nie je nic vazne ... inak len tak mimochodom, datum ocakavaneho narodenia tvojho babatka je aj mojim dnom narodenia 🙂 tak drzim palce, nech to vsetko dobre prebieha, tehotenstvo aj prichod na svet 🙂

figurka.m
14. nov 2009

romy chrumst chrumst 😨 a diky

alessia22
14. nov 2009

figurka my sa snazime dva roky, ano su tam take zdravotne problemy, ze inak ako umelym oplodnenim sa nam to nemoze podarit ... ale to sme zistili az tento rok v marci

miminap
14. nov 2009

ahojte baby. tak ja uz mrchujem, boli ako das! ☹ lezim sice, ale sama som doma, nic som dnes nejedla, nema mi kto podat 😒 ale uz sa blizim k stimulke gonalom, jupiiiiii..

ako vikendujete?

figurka.m
14. nov 2009

alessia inak co sa tyka tych prs, mavam to aj ja niekedy ma pobolievaju aj od 4-5 DC, az do konca, ale chodim pravidelne na sono a vsetko je v poriadku len trosku zvacsene uzliny tak mozno je to z toho 😉

alessia22
14. nov 2009

figurka a to pobolievanie je len obcas, ci rovnako v priebehu celeho dna, napriklad aj ked si tam nepritlacis ale povedzme len kracas?
miminap ... povedz, co ti treba podat a posleme kuriera 🙂

figurka.m
14. nov 2009

ahoj mimi, tak tie bolesti poznam, drzim prsteky nech uz je po nej a prajem pevnu ruku 😀

romy01
14. nov 2009

alesia, to je nahoda 😀 😀 😀 no este je to neskutocne daleko neviem ako sa dockam. ale by to do vianoc tiez pekne stihate. Budete mat pekne vianoce. 😀 Inak na to sono staci ak ti da sestra vymenny listok a treba tam ist, hlavne kvoli tomu, ze budes sama spokojnejsia, ked ti potvrdia ze je to ok. Pre tehotenstvo treba byt fakt v pohode.

romy01
14. nov 2009

ahoj mininap - baby ale sa nas tu zislo 🙂 🙂 🙂

alessia22
14. nov 2009

romy a to sono sa nerobi priamo v gynekologickej ambulanicii? 🙂 asi hlupa otazka, ale akosi tomu nerozumiem ...

figurka.m
14. nov 2009

niekedy to boli ked lezim v kuse, niekedy je to take bodanie ze som si hned robila samovysetrenia.... ono sa to meni 😅 ja to uz neriesim, proste je to tak, sono je v poriadku tak co s tym 😉

alessia22
14. nov 2009

to je jasne, ak je sono ok, netreba sa stresovat ... ved mna to ani nejak extra neboli, len potrebujem vediet, ze to nie je nic vazne, potom sa hned upokojim, moze si to uz boliet kolko chce 🙂

figurka.m
14. nov 2009

sono robia na nemocnici dole v suterene ale treba sa objednat, mna objednavaju tak za 2-3 mesiace, robia sono prsnikov len v stredu 😠

alessia22
14. nov 2009

uz tomu pomaly rozumiem, dakujem ... uz len jedna otazka 🙂 posle ma tam obvodna sestricka ci ta od gynekologa?

figurka.m
14. nov 2009

musis ist ku gynekologicke, ku komu chodis?

alessia22
14. nov 2009

ja chodim k dr. tholtovi, je vyborny

figurka.m
14. nov 2009

ha-ha aj ja 😀 nebyt jeho asi dodnes nemam dieta

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre