Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
27. nov 2009

Minka..no eviem či dens umyješ okná...aby si ich potom nemusela znova 😉

Romy...tak ty drvíš anglinu..poznám to nechcenie sa 😠

Denis...tak čerpajte PN a ja makám 😀

Kuspitka..ty chceš umývať okkná??????

Viktorka..ja neviem, ja picháme Menopur a ten mám v skrini a ani Diphereline som nemala a ani nemám v chladničke 😉

kuspitka
27. nov 2009

cisielko aj tak by som ich neumila stacilo mi jeden den vesat zaclonu a muz ma sfukol ako dieta

kajticko
27. nov 2009

ahojte baby mám úplne nervy . 😠 2 den ms mám pichať ako naschval mi meškaju ,ale cíétim že dnes prídu 🙄 neviem čo mám robiť dr mi kázal prísť hned druhý den na pichnutie prv ej injekcie. teraz som mu volala ,že mi to vychádza cez víkend že čo mám robiť. úpovedal,že mám prisť v pondelok. ja tomu nerozumiem ked dostanem dnes v pondelok bude 4 den ms tak to asi nezačnem pichať už že??? ☹ 😢

kuspitka
27. nov 2009

kajticko aj ja som tak bola.ked prisla mi piatok tak pondelok som isla a pondelok som zacala pichat.
neviem ako boli ostatne dievcata natom.

kajticko
27. nov 2009

ježiš super talk je dosť možne že šte začnem? ☹ ja so z toho už uplne mimo bála som sa že som to už prepásla.

kajticko
27. nov 2009

vidím,že ty si už daleko pred nami tak tuj tuj tuj prajem veľa štstíčka nech všetko dobre dopadne.tebe to vyšlo na prvý kráat? prepač nečítala som to do zadu možno si to tam písala 😉

kuspitka
27. nov 2009

kajticko mne sa to podarilo az na 2IVF este som mala aj KET a nic sa nepodarilo.
neboj este zacnes.vsetci zacinaju inak.ak ti dnes pride mms poobede to plati ,ze ti prisla sobotu.
tak mi to stale povedali v centre.

kajticko
27. nov 2009

super ďakujem 🙂 si ma moc potešila. ked sa môžem opýtať vy máte aký problém ja mám zrastene vajcovody

kuspitka
27. nov 2009

tak ja mam jednu stranu neprichodnu a manzel nema spermie.
tak mame darcu.

a lekar ti povedal,ze nemas pichat?

kajticko
27. nov 2009

ja mám muža v pohode. teraz ked som mu volala povedal že ved si ju pichniťe. a že robil som Vám ultrazvuk ja že nie a ani mi nikto nepovedal aklo mám pichať a dávkovať. tak povedal že v každom prípade mám prísť v pondelok ja tomu vobec nerozumiem.

kuspitka
27. nov 2009

kajticko a do keho centra chodis?
tomu ani ja nechapem ci si ju mas pichnut ,alebo nie.a ake mas injekcie?

romy01
27. nov 2009

viktoria ahoj treba pozriet do navodu ze od do akej teploty to treba skladovat no ja som si tie injekcie vyberala tiez dopredu - aspon pol hodinu.

Baby uz mam poumyvane dlazky a utrety prach a idem sa teda ucit no a potom chcem urobit tiramosu a ku veceru este pozahlim - zas sa mi to tak nakopilo.
Tak zatial papa
a minka a viktoria
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

kajticko
27. nov 2009

do iscaru v BA. mám gonal a ešte niečo cetrotide

kuspitka
27. nov 2009

😢 😢 kocik a postielka budu len na dalsi tyzden.
romy ako robis ti tiramisu?

kuspitka
27. nov 2009

kajticko tak to centrum nemam rada.
tak to ti nepomozem ,lebo to musi na gomale urcit lekar davky

kajticko
27. nov 2009

jasne ja si ani bez neho nepichnem počkám už do pondelka to mi nevadí len som sa bála že už 3 - 4 nemožem začať.

kajticko
27. nov 2009

romy obdivujem ťa ,že máš toľko energie 😉 😉 😉 myslím,že si tehulkovanie úplne užívaš 🙂 🙂

cisielko
27. nov 2009

Kajtičko..vidím, že nie len ja stersujem 😀 😀 😀 pohoda..mňe prišla M v sobotu, v pondelok bola kontola a to už bol 3DC no a čo čert nechcel, musela som čakať a začala som až včera ichať a to bol 6DC..tak sa nestrusuj 🙂

kuspitka
27. nov 2009

tak aj ja som mala tolko len teraz mam menej a poriadne.

to uz nemoze ti ublizit.ked ti mms tak sem napis.a ja ti poviem ci je to dobre

kajticko
27. nov 2009

všetka stresujeme ked nevieme čo nás čakaá 😀 ok super jám mám hned v pondelok termín tak som zvedáva či mi nasadí injekcie 😠

cisielko
27. nov 2009

Kajtičko pravda..stesujeme lebo nevieme s sme v tom nové...a nato tu máme dievčatá, ktoré nás upokoja 😀

kajticko
27. nov 2009

ste ma uplne potešili do teraz mi bolo uplne do 😢 😢 😢 čisielko ale ty už dlhšie pichaš či nie?,

romy01
27. nov 2009

idem podla tohto jednoducheho receptu

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

200g mletého cukru, 4 žĺtky, 4cl likéru Amaretto, 500g syra Mascarpone (predávajú v TESCU alebo v BILLE), 250g cukrárenských piškót (stačí jedna krabica na štvorcovú misu), väčšia šálka kávy, 2cl čerešňovice (môže byť aj vodka), mleté kakao

POSTUP PŘÍPRAVY

Cukor so žĺtkami šľaháme ručným šľahačom 8 minút, určite nie menej, vmiešame polovicu likéru a opatrne už len vidličkou zamiešame po lyžiciach Mascarpone. Piškóty rýchlo namáčame v káve a ukladáme na dno porcelánovej misy štvorcového tvaru s plochým dnom. pokvapkáme čerešňovicou a navrstvíme polovice krému. Na krém poukladáme ďalšie namočené piškóty, pokvapkáme zvyšným Amarettom a potrieme zvyšným krémom. Povrch uhladíme a husto posypeme kakaom, najlepšie cez sitko. Tiramisu necháme aspoň 6 hodín v chladničke, aby sa všetky chute spojili, je výborné, určite Vám bude chutiť.

kajticko
27. nov 2009

mňňňňňňňňňňňňaaaaaaam 😎

cisielko
27. nov 2009

Romy..vyzerá to dobre..ale ja by som to asi nedokázala urobiť 😝

Kajtičko..áno, ja pichám už do 13.11. prvú a od včera druhú..len ja mám prežený protokol a ty krátky takže to čo ja pichám do včera ty budeš každú chvílu 😅

Nerozumime ale jednej veci..prečo má niekto krátky a niekto dlhýprotokol..neviete podľa čoho to takto riešia..ja som zdravá tak nechápem prečo mám dlhý 😠 😠 😠 😠

afrika
27. nov 2009

ahojte, dnes tu nebudem, mám dosť bolesti brucha. ráno som musela ísť do mesta a teraz som už len doma. majte sa pekne.

kuspitka
27. nov 2009

cisielko podla na by si dokazala.
lebo si zdrava preto mas dlhy.

a kto ma napriklad hormony zle,alebo nieco nieje v poriadku tak daju kratky.a este aj podl toho ako reagujes niekto reaguje lepsie na kratky a niekto na dlhy

katti77
27. nov 2009

ahojte babuľky, ja spravím len kuk, bolíma brucho tak si idem ľahnúť

cisielko to korenie som nezohnala, sa na mňa pozerali, že čo chcem, tak len cez internet, možno večer sem nakuknem, ale teraz si musím oddýchnuť, asi to stále bolí mrcha, lebo po jednom gonale by ma to až tak asi nebolelo...v pondelok v helíku, teším sa

tak tehulky moje držkajte sa, kuspitka vidím, že to máš za pár 😉 to budú krásne vianoce

romy, denis ale vám to rastie

no nič idem ja do tej postele, večer kukuknem

kuspitka
27. nov 2009

katti hej to budu vianoce ,ale verim,ze uz to budem domka.
pekny s vybuvaj

sobcek
27. nov 2009

Romy prave vcera som staremu hovorila, ze sme uz davno nemali tiramisu, ale teraz som vyslintana jak pitbull 😅 takze sa asi vecer odondim do kuchyne... 😉 mnam mnam Ja ho robim bez mascarpone ale namiesto toho davam klasicke natierkove maslo s vanilkovym cukrom. Raz som poslala chlapa nech nakupi ingrediencie a nakupil paprikove a pazitkove masla... 😵 😵 😵 Tak sme namiesto tiramisu jedli dva tyzdne chleba s maslom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre