Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

demizon
2. dec 2009

pekne ste sa všetky rozbehli, ja už sa tiež neviem dočkať aj keď sa trochu bojíííím. Už som bola včera vybrať lieky v lekárni, bola sranda...jedna babička za mnou, že JEŽIŠI TOLKO PEŇAZÍ ZA VITAMÍNY 🙂 takže mám doma kôpku,, teda vlastne kopu liekov...

katti77
2. dec 2009

denis tak dúfam, že ťa budem nasledovať 🙂 to by som bola veľmi rada
a ako sa cítite tehuľky, už 12tt to je super, zachvíľu sa prehupnete do druhého trimestra, či už aj ste 😀 ?

denis19
2. dec 2009

katti, no dnes jsem si všimla, že tam naskočl 12tt, letí to, ješte tri dny a jsem v druhém trimestru!!!!!

katti77
2. dec 2009

denis tak to je super, ani sa nenazdáš a budeš mať toľko tt ako kuspi 🙂

demizon to sa aj mne stalo, ale ja som akurát vtedy stretla sesternicu s ktorou sa nemusím a keď zbadala tú igelitku plnú škatúl tak určite sa opýtala lekárničky, či nezomieram 😀 ...a čo si ideš pichať?

denis19
2. dec 2009

katti
tak to jsi mela zážitek prí výberu léku.....já zase kdyžjsem si už vybírala utrogestan, tak to predpisují trojbalení a stojí to asi 10€, což už pro nás není žádná cena, že???? tak jedna paní za mnou ríká, teda tak mladá a takové drahé léky....tak mne to také pobavilo, kdyby vedela tetula kam si je strkám 😀 😀 😀

katti77
2. dec 2009

denis 😀 😀 😀 a si jej mala povedať, také drahé a idú do ...... 😀 , by sa aj prežehnala
ale fakt je to sila, ja mám v albume totku tých inekcii a jedna baba mi napísala do IP, že či som vážne chorá a že mi drží palce aby som sa vyliečila 🙂 , tak som sa tiež zasmiala, že to dúfam, že sa "vyliečim" a budem kinder vajko 😀

romy01
2. dec 2009

dobre ranko babulky

demizon, ja by som moc nespekulovala ak mate dobra spg. Urcite mu nic nedavaj, ziadne vitaminy navyse. My sme mali zly spg a po vitamine E sa mu paradne zlepsil. Tak som mu potom investovala 200 euro do drahych doporucovanych vitaminov - profertil a potom mal najhorsi spg zo vsetkych. Takze tie preparaty radsej nie aby sa mu to nahodou nepokazilo. CO ale doporucujem su bezne veci co sa docitas aj tu na nete. Nech sa vyhyba teplym kupelom, ziadna vaňa - iba sprcha a ziadna sauna. Nech nenosi mobil vo vracku, nech si nedava lap top na stehna a nech urcite nebicykluje a co najmenej soferuje. Nech na par tyzdnov vymeni slipy za volne trenka - proste musis zabezpecit aby sa mu to jeho nadobicko neprehrievalo 😀

katti ty mas nejake vysoke davky ? Co beries ?

kuspitka, mojko ty si to tehotenstvo posled za vyratz ne tyzdne dosloba - sorry za vyraz "odsieras " Drzim ti palceky nech to prejde a mas moznost si to este aspon trosku uzit pred tym ako si domov donesies ten krasny uzlicek.

afrika - denis mala pravdu - ja som tam narozpravala vraj take veci - este na sale som doktorov presviedcala ze som nespala ale som bola vo filme priatelia a potom ze som bola v superstar - no trapas ako svina. 😀 😀 😀
Inak gratulujem ze sa ti vsetky pekne oplodnili, no aj vzhladom na znamky - ak by ti vysli na treti den ze s uz len 2-3 vajicka, zrusila by som PK a dala by som si ich vlozit, pouvazuj

katti77
2. dec 2009

romy beriem golan, ale denis písala, že ona tiež mala také dávky tak hádam ju budem nasledovať..krajko mi povedal, že sa nemusím báť hyperstimuláka, že mne nehrozí tak uvidíme, som zvedavá koľko vajok zajtra budem na kotrole mať, lebo minule som mala len 2x7mm, 2x8mm a päť malinkých tie ani nemeral..

afrika
2. dec 2009

romy tretí deň je v piatok, že? ja mám volať až v piatok. nebolo by neskoro oznámiť im to až vtedy?

denis19
2. dec 2009

ahoj Romy, jak jsi se vyspala, co anglina a co dnes plánuješ????
dnes mi už naskočilo 12tt, tobe zítra, to je co??????

kuspitka
2. dec 2009

denis nieco pekne na stromcek peniaze ti poslem.

romy teraz som ta ani trosku nepochopila. 😅

demizon
2. dec 2009

romy: dik za info

katti: zacinam s Diphereline , potom Fostimon a nakoniec Utrogestan

Veľa tu čítam o OHSS myslíte, že sa tomu dá vyhnúť ?

romy01
2. dec 2009

katti - krajko vie co robi, drzim palceky nech foliky rastu

afrika - ja som len mala na mysli to ze ak by ti v piatok naaaaahodou povedali ze mas povedzme iba dve tak aby si sa nezlakla a mozes sa jej na to hned opytat. urcite to nebude neskoro. Ale ja verim ze ich budes mat ako alicka a vydrzia do nedele - tfuj tfuj tuj

denis veru mne uz zajtra - ale to leti ze ?

kuspitka - mala som na mysli ake mavas bolesti dole, tak som len chcela povedat ze cary mary nech ta to prejde este na tych par dni 🙂

kuspitka
2. dec 2009

romy spodok mal boli tak pichlavo.v noci som ymslela,ze porodim,so spodu taky tlak veľký

demizon da musis pit vela vody

afrika
2. dec 2009

romy ďakujem ti moc.

denis19
2. dec 2009

romy máš pravdu...letí,ale nevadí mi to, jsem dnes spokojená na duši...... už jsi mluvila s mnž o BB a trzích?????
muj je nadšen,jen neví jak to bud mít s práci....

kuspi neco dreveného????

kuspitka
2. dec 2009

denis nie tak latkove moze byt.co ti padne do oka ak ti to nebude robit problem moja.

vy dve mozno este budete aj spolu rodit

denis19
2. dec 2009

no to je dosti pravdepodobné, já na romy počkala s OPU, potáhla jsem dva dny dýl, ak uvidíme 😀

Kuspi, takové to veci mi delají jen radost, nákupky....tak látkové mrknu na to....

kuspitka
2. dec 2009

denis co sa ti bude velmi pacit tak mi zavolaj a ja ti poviem ,ze ci je to drahe ,alebo nie.
ale viem,ze ty vyberies dobre
ja uz do B.B nejdem ale moj mm ide piatok pre kocik aj postielku.
mna uz nechce brat boji sa velmi

denis19
2. dec 2009

já se mu ani nedivím, že te nechce brát......ale chápeš ho,ne????

kuspitka
2. dec 2009

denis hej.
ved ja len tak aj tak by som nemala kde sediet ,ked tam bude kocik potom sobotu ho budem fotit.inak dnes by mal prist ten moj album pre malu uz sa tesim.a potom cez vikend budem zbierat fotky

viktoria77
2. dec 2009

Ahojte,
ja si pichám Dipherelin od 16 dňa cyklu a od minulého štvrtku aj Gonal, v dáve 150. Krajko na sone v pondelok vravel, že folikuly rastú, vyzerá to fajn tak snáď to tak bude aj pokračovať. Uvidím, čo mi povie zajtra na sone a mám aj embryologický pohovor zajtra.

kuspitka
2. dec 2009

viktoria tak to je dobre,ked rastu tak ako maju.
a kolko si chces dat embrii?

romy01
2. dec 2009

kuspitka, to je jasne, ze by si nikam uz nemala chodit, najma ked mavas tie bolesti - nechces predsa rodit niekde pri ceste ?

denis ano, pojdeme len sme sa nedohodli na datume, ja som chcela az tesne pred vianocami - v sobotu 19.dec - ale mozno by to slo aj o tyzden skor. Len neviem ako ma mm skolu, musim ho dokopat k tomu nech to pozrie

viktoria77
2. dec 2009

Kuspitka, najskôr chcela dať vložiť dve ale pak si to rozmyslela a rozhodla sa, že jedno. Ak ak sa bude dať, tak si dám zmraziť a pak sa uvidí neskôr.

kuspitka
2. dec 2009

romy to by nebolo ani zle 😅
viktoria tak ved aj jedno sa uchyti.
ja mam este jedneho mrazacika ,ale stale som chcela mat dvojicky

katti77
2. dec 2009

viktoria tak to si presne ako ja, aj ja od minulého štvrtku pichám gonal 150 ale od pondelka 225, a zajtra idem na sono, tak to je náhodička, tak nech je všetko ako má

baby a od kedy má byť ten trh?

kuspitka
2. dec 2009

aktti ty si odkial moja?

katti77
2. dec 2009

zo žiaru nad hronom

kuspitka
2. dec 2009

katti tade chodime ,ked ideme do nitry

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre