Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

vevericka80
6. dec 2009

ahojte...mozem sa pridat?.....ja sa tiez chystam v novom roku na IVF...zajtra nesiem ziadost do poistovne
wodanka...ja som pri 1.IVF tiez chodila do prace, keby som ostala doma, tak by som este viac stresovala...na PNke som bola az po OPU

maryah
6. dec 2009

cicielko, co je citit? bolia ta vajecniky?

wodanka
6. dec 2009

vevericka ja mam dost stresujucu pracu, tak preto chcem byt doma.. je to pre mna zaber byt tam, ked som v pohode

maryah
6. dec 2009

tak dobru noc baby a sladke snicky 🙂
ahoj vevericka... ja by som neostala na pn, ale v praci by mi neakceptovali tolko paragrafov a doma sa urcite nezblaznit, aspon budem mam konecne cas na knihy, na net, na aranzovanie a zacala som strikovat tak by som to chcela dokoncit 😉... no a mam aj tazsiu pracu a je tam aj dost stresu a to potrebujem najmenej

vevericka80
6. dec 2009

no jasne, to zavisi aj od toho aku mate pracu
maryah to su krasne plany 🙂

maryah
6. dec 2009

dakujem... to ma len teraz napadlo, ze by som sa ani nenudila keby som ostala na pn, ale hlavny dovod je ta praca a chcela by som byt v pohode a nie v strese
a vy mate aky problem? preco idete na ivf?

vevericka80
6. dec 2009

nasim problemom je manzelov spg, diagnoza ja oligoteratozoospermia
maryah a mozem vediet co je ta stresujuca praca?

maryah
6. dec 2009

som zodpovedna za kvalitu produktov a kedze viacero zamestnavatelov sa ohradza, ze je kriza a tak ani podmienky nie su bohvie ake...

maryah
6. dec 2009

aj u nas je problem manzelov spermiogram... ale nastastie sa da vsetko riesit.

vevericka80
6. dec 2009

no to je fakt stresujuce.....ja som ucitelka, takze aj tam su stresy
vsetko sa da riesit, len obcas na to riesenie treba dlhsie cakat

maryah
6. dec 2009

tak tvoje povolanie je dost stresujuce...
a ides teraz na prve ivf? vlastne hore pises, ze uz mas prve ivf za sebou...

vevericka80
6. dec 2009

bude to moje druhe, takze viem co ma presne caka 🙂

vevericka80
6. dec 2009

tento skolsky rok je pre mna dost stresujuci, ale uz som zistila, ze to ci nam to podari je v bozich rukach

vevericka80
6. dec 2009

to ci sa nam podari je v bozich rukach
ked som mala 1.IVF, tak som bola na PNke mozno 5 dni....pocas KETu som len oddychovala, nic nerobila a predsa to nevyslo

maryah
6. dec 2009

je to v bozich rukach, to je pravda... my urobime pre to maximum, ale ostatne je na niekom inoty chodis do akeho centra? ja do martina...

vevericka80
6. dec 2009

chodim v KE do SPLNu

maryah
6. dec 2009

dobre moja, idem si uz lahnut lebo som unavena... a este sa tu stretneme... dobru noc a zajtra stastnu cestu do poistovne 😉

vevericka80
6. dec 2009

vdaka....prajem dobru noc 😉

viktoria77
7. dec 2009

Dobré ráno prajem z práce. Takže včera v Heliose stretla s Kati a Čísielkom. Som rada, že som ich spoznala osobne. Aj keď na OPU nejdeme spolu, ja idem zajtra ešte na kontrolu, doki povedal, že na ľavej strane mám ešte malé folikul, treba ich nechať narásť a že odber bude pravdepodobne v piatok. Tak dovtedy to už dáko vydržím. A Čísielku držím palce a nech sa nebojí, všetko to dobre dopadne. Treba myslieť pozitívne. A ICSI máme aj mi, to nám doki vravel už od začiatku a aj embriologička potvrdila. Manželov spermiogram je veľmi biedny, morfológia O %, opakovane potvrdená, tak tam nie je čo riešiť. A ja osobne v tom problém ani nevidím. Podstatné je, aby výsledkom bolo malé mimi pod vianočný stromček. 🙂

denis19
7. dec 2009

Dobré ránko holky!
Vidím, že se nám tu o víkendu rozrostla základna a na rovinu vám povím, že se mi to momentálne nechce moc dočítat, tak aváš všechny zdravím viki77 blahopreji k úrodiče a blížící se mu OPU a Katti a Cisielku také!!! I všem ostatním ke všemu.

Kuspitka
jak se vám vede holky, ješte jste doma?????

Romy,
co víkend? Já tu mela kamarádku z hlavního mesta a trochu jsme prolezly mesto a našla jsem nový detský obchod, je to pobočka bocianiku a mají 50% slevy na selý sortiment v tomto obchode!!! Tak jsem tam nakoupila neterinkám,ale mají tam i hezké vecičky pro malé miminka, možná by to stálo za hrích..... 😀

afrika
7. dec 2009

pekné ránko,
tak ja som včera s malou dušičkou volala ako sa majú bambuliatka. včera sme boli rovno na vklade- dali sme vložiť jedno bambuliatko blastocystu jedničkovú. dve expandované blastocysty nám zamrazili a dnes mám volať, či ich je viac.
včera som stále ležala. dnes budem viac-menej tiež. dúfam, že sa jej u mňa zapáči. tiež ste mali po vklade ešte bolesti brucha?

čísielko včera som ťa v heliose aj s tvojím mužom spoznala podľa fotky v albume 😉

afrika
7. dec 2009

čísielko ICSI nieje nič strašné, neboj. mali sme to tu asi všetky. aj my máme nafiku morfológiu. úplne. nebojkaj sa. zlá psychika nepomáha folikulom. mysli na to 🙂

denis19
7. dec 2009

afrika, já mela bolesti ješte asi tri dny a potom pnutí v briše,jako po cvičení....tak jsi mela či la PK?

afrika
7. dec 2009

mala som predlženú kultiváciu. teraz som volala, tak nám zamrazia asi ešte ďalšie dve embrijka. ak áno, tak budú štyri. to som ani nečakala. a myslím, že ani lekár 🙂

denis19
7. dec 2009

tak to je úplne super!!!! a jsi na PN?

cisielko
7. dec 2009

Ahojte 🙂

Veverička..vitaj..adržím aplce aby 2IVF bolo úspešné 🙂

Afrika..práve som sa ťa chcela opýatť ako sa majú biblinky..tak koľko ich vlastne máš? ty si bola včera v Helíku a čo s i domňa nekopla??????????a ktorá si to bola? a ko sa cítiš?

Denis..ahoj...ďakujem..takže si bola na nákupoch a ktorý bocianik má 50% zľavu, čo jev Dolnej ulici?

Ja osm ešte dnes v práci ael iýž som šéfovi nazančila, že zajtra neprídem, že som chorá keby dačo 🙂

Viktoria...tak aj vy máte 0% morto...ja som ymslela, že sa rošku zlepšilo ale nevadí...už nech je streda 🙂 🙂 🙂

denis19
7. dec 2009

cisielko
je to ten bocianik v dolnej ulici,ale ten nový, vedle MB fashion, mají ten obchod jen dočasne na výprodej a celkem se tam dalo vybrat....

katti77
7. dec 2009

dobré ránko
viktoria, cisieko ahojte spolubojovníčky, tak dúfam,že všetko dopadne podľa našich predstáv a budeme mať //
afrika tak nech sa bambuľka riadne zahniezdi a nech je tam 40tt, držím palčeky
všetky začítajúce stimulky a čakateľky držte sa, nie je to nič hrozné, najhoršie sä asi tie nervy,ale keď sa máte s kým porozprávať, tak tie mraky sú zrazu preč 😉

cisielko
7. dec 2009

Denis..neviem kde ale približko viem, tak to by nemal byťproblém..a kúpila si aj pre svoje miminko niečo?

Afrika..takže sú 4????

Kati..veru..úplnne stebou súhlasím..ked máš ským pokecať a poradiť tak to ide o veľa ľahšie
😀 😀 😀 😀 😀

viktoria77
7. dec 2009

Ahojte Čísielko aj Katti. Čísielko je to stále 0 %, takže bieda a inak to už asi nebude. Ale nevadí, embriologička povedala, že sa to dá, niečo porieši aby to dobre dopadlo 😉 . Treba veriť a nevzdávať sa. Držím Vám aj s Katti na stredu palce, nech to všetko dobre dopadne. Ja sa snáď pridám v piatok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre