• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
cisielko
pro své ješte ne, to nemám odvahu, ikdyž mne to lákalo, koupila jsem neteriam.....aspoň nejaká radost.....
7. dec 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, aj vy sa držkajte. dnes tu ešte nebudem, tak sa majte pekne.
7. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viktoria, sorry, ze sa sem pletiem, len ta chcem povzbudit, aj my sme mali 0 a podarilo sa cez ICSI, a dufam, ze tento krat zostane v mojom brusku az do porodu:slight_smile: drzim palceky:slight_smile:!
7. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

vidim ze tu ponocovalu nove prirastky, tak ja vas kocky vsetky vítam a posielam do zasoby
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: :grinning:
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :grinning: :grinning: :grinning:

afrika to je skvele, uz mas chrobacika v brusku. Len pekne teraz lezkaj - ja som lezala niekolko dni - len som chodila na wc, pisala na nete a prve dni som gakt ani nesla von - az na nejaky 4-5ty den som si trufla do samosky pri baraku. Aj mna po OPU este trosku bolelo brusko, ale potom som citila take akoby trhanie, pnutie a pichanie - kazdy den to bola ina boliestka - ale nic hrozneho. Tie bolesti su OK to znamena ze sa nieco deje a to je dobre ked sa tam nieco deje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Drzim palce

denis sobotu som takmer celu prespala a vcera som bola kuknut nasich a tiez v novootvorenom kauflande - celkom dobre ceny tam maju a dobry vyber tovaru.

denis, karri - moj mm ma 12teho aj 19teho skolu, takze do BB mozme prist iba v nedelu 13teho alebo 20teho tak si vyberte co vam viac vyhovuje, nam by to malo byt jedno- teda myslim ze katti bude viac vyhovovat toho 20teho ak uz nema nieco na plane.
7. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alicao ďakujem a neberiem to tragicky. Som dosť pozitívne naladená a dopadne to tak ,ako to má dopadnúť. A prajem Ti veľa zdravíčka a nech všetko dopadne štastne.
7. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viky aj ja dakujem:slight_smile:
7. dec 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem na socialku tak sa mi tu pekne majte zatial - jeeeeejeeeej tak sa mi nechce do toho otrasneho pocasia
7. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alicao..vďaka za povzbudenie, aspo´ň vidím, že sa to dá aj s 0% :slight_smile:

Viktoria...nevzdávm sa, bpjuejeme ďalej..už sa s Kati nevieme dočkať stredy..a ty potom šup za nami v pitaok..som zvedavá čo ti povie doki zajtra :slight_smile:

Denis...takže si ododlala, sa nezáš..ale aspoň si urobila radosť neteriam :slight_smile:

Romy..posielaj, posielaj, treba nám ich :slight_smile:
7. dec 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ROMY
no mne je to také jedno, neboť oba dva datumy jsme doma, jako že nejedeme k rodičum, tak jak chcete, jen asi holky toho 13tého budou tesne po a to by mely ležet!!!! tak možná toho 20tého....,ale skutečne se bez problému prizpusobím :grinning:
jinak dnes se mi nic nechce, sotva jsem posbírala prádlo a pustila myčkajznu a toť vše!!! u nás prší a je nevlídne!
7. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čísielko dám zajtra vedieť keď to obehnem. Dúfam, že dozviem dobré správy, chcem to už mať za sebou :slight_smile:
7. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy...ahoj

Viktoria...no budem držať palce nech už ideš konečne nato :grinning: a ty už veš koľko si chceš dať vložiť?
7. dec 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viktoria aj ja držím palčeky a verím, že vďaka tvojej úrodičke budú ešte aj mrazáčikovia...veľmi ti držím palčeky nech všetko dopadne tak ako dúfaš...
cisielko nech už je streda, pokecáme spolu na izbe :wink:
7. dec 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čísielko rozhodli sme sa vložiť jedného bojovníka, aj embriologička sa prikláňa k tomu názoru a ak niaky bojovníci ostanú, dáme zmraziť, pre istotu :wink:. Katti ďakujem a obom Vám želám, nech to v stredu dobre dopadne.
7. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viktoria aj ja idem vkladať jedno, tiež mi to povedala, že v mojom prípade by o dvoch ani neuvažovala...len dúfam,že bude mať čo vložiť :unamused:
a kedy ideš na kontrolu, zajtra?
7. dec 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti, ciselko, no pockajte , budete sa na sebe smiat, ako ja na dahre, ked budete pocut, co vsetko natarate ked vas budu preberat z narkozy :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to dúfam aj ja, teda že bude čím oplodniť moje vajíčka :wink: . Nechám sa prekvapiť, dúfam, že príjemne. Jo na kontrolu idem zajtra.
7. dec 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka toho sa obávam najviac, čo keď poviem, že milujem krajka a gonal :grinning: :grinning: :grinning:
cisielko potom ma musíš zastaviť, nie že budem trepať sprostosti, jasné :wink:
7. dec 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti :grinning: :grinning: nebudes urcite prva ani posledna:slight_smile:
ja som ze vraj nic, ze uplne v pohode ma prebrali na prve oslovenie, ale dahru preberali asi 5 minut, stale sa jej prihovarali a ona nic, srala na nich :grinning:
7. dec 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka :grinning: :grinning: :grinning: , no tak si mala aj ty na nich sr....a možno by si nemala teraz taký problém :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby vidím že ste plné elánu, máte srandu s narkózou.Dahra bola asi v siedmom nebi.No keby niekto hovoril zo sna bola by prča. :grinning: :grinning: :grinning: Katti77 som zvedavá ako budú teba preberať.,,šípková ruženka,, :grinning:
7. dec 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani tak to som zvedavá aj ja, ako dopadnem, hlavne aby som veľmi netrepala, nie že sa potom budem hambiť krajkovi na oči ukázať :grinning: :grinning:
a tebe držím palčeky na stimulku, aby si ju zvládla v pohode a plná optimizmu
7. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka..držkám aplce a od stredy začíanš, neboj zvládneš to :wink:

Kati..enboj, ja ťa ešte povzbudím aby si sa trošku porozprávala, ved čo na srdci to na jazyku nie :grinning: :grinning: :grinning:

Viktorka..aj ja som asi za jedno, po včerajšku už asi ja manžel tak uvidíme..ešte musíme porozmýšlať :grinning:

Alicao..no už sa na to teším..ja sa budem na Kati ale musí ísť pre domňou..ty si kedy bola na OPU?
7. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika blahozelam :grinning: Len pekne lez, pozeraj rozpravky a nerozculuj sa nad vianocnymi pripravami, aj ked to je asi tazke, ked je vsade Ahoj Kikus.. :wink: :wink: :wink:
7. dec 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky drzim vam palce, nech mate na tom OPU sladke snicky :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky :sunglasses: zdravim cele osadenstvo :grinning:
Afrika, gratulujem ku fazulke, tak teraz len oddychovat a teskat sa :wink:
cisielko, katti tak uz sa to blizi, budem na vas v stredu mysliet a drzat palceky :wink: :wink: :wink:
maryah no vitaj, tak idete aj vy do toho, to je super, ze sa to pohlo :wink:
7. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vsetky tehulky, stimulantky, cakatelky na stimulku :dizzy_face: :dizzy_face:
tym, co maju tento tyzden OPU drzim palce :wink:
7. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veverička, Figurka,..dakujeme :grinning:

Romy..sladké sníčky..sa teším ako sa mi bude búvať vedľa Katky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, kde se potulujete??? nejak jste se vykecaly o víkendu a ted vám nestačí dech,co???
holky na OPU,držím palec a klidne si i pokecejte po narkozce :grinning:
7. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule :slight_smile:
7. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok