Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
7. dec 2009

cisielko
pro své ješte ne, to nemám odvahu, ikdyž mne to lákalo, koupila jsem neteriam.....aspoň nejaká radost.....

afrika
7. dec 2009

ďakujem, aj vy sa držkajte. dnes tu ešte nebudem, tak sa majte pekne.

alicao
7. dec 2009

viktoria, sorry, ze sa sem pletiem, len ta chcem povzbudit, aj my sme mali 0 a podarilo sa cez ICSI, a dufam, ze tento krat zostane v mojom brusku az do porodu🙂 drzim palceky🙂!

romy01
7. dec 2009

dobre ranko

vidim ze tu ponocovalu nove prirastky, tak ja vas kocky vsetky vítam a posielam do zasoby
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀

afrika to je skvele, uz mas chrobacika v brusku. Len pekne teraz lezkaj - ja som lezala niekolko dni - len som chodila na wc, pisala na nete a prve dni som gakt ani nesla von - az na nejaky 4-5ty den som si trufla do samosky pri baraku. Aj mna po OPU este trosku bolelo brusko, ale potom som citila take akoby trhanie, pnutie a pichanie - kazdy den to bola ina boliestka - ale nic hrozneho. Tie bolesti su OK to znamena ze sa nieco deje a to je dobre ked sa tam nieco deje 🙂 🙂 🙂 Drzim palce

denis sobotu som takmer celu prespala a vcera som bola kuknut nasich a tiez v novootvorenom kauflande - celkom dobre ceny tam maju a dobry vyber tovaru.

denis, karri - moj mm ma 12teho aj 19teho skolu, takze do BB mozme prist iba v nedelu 13teho alebo 20teho tak si vyberte co vam viac vyhovuje, nam by to malo byt jedno- teda myslim ze katti bude viac vyhovovat toho 20teho ak uz nema nieco na plane.

viktoria77
7. dec 2009

Alicao ďakujem a neberiem to tragicky. Som dosť pozitívne naladená a dopadne to tak ,ako to má dopadnúť. A prajem Ti veľa zdravíčka a nech všetko dopadne štastne.

alicao
7. dec 2009

viky aj ja dakujem🙂

romy01
7. dec 2009

baby idem na socialku tak sa mi tu pekne majte zatial - jeeeeejeeeej tak sa mi nechce do toho otrasneho pocasia

cisielko
7. dec 2009

Alicao..vďaka za povzbudenie, aspo´ň vidím, že sa to dá aj s 0% 🙂

Viktoria...nevzdávm sa, bpjuejeme ďalej..už sa s Kati nevieme dočkať stredy..a ty potom šup za nami v pitaok..som zvedavá čo ti povie doki zajtra 🙂

Denis...takže si ododlala, sa nezáš..ale aspoň si urobila radosť neteriam 🙂

Romy..posielaj, posielaj, treba nám ich 🙂

denis19
7. dec 2009

ROMY
no mne je to také jedno, neboť oba dva datumy jsme doma, jako že nejedeme k rodičum, tak jak chcete, jen asi holky toho 13tého budou tesne po a to by mely ležet!!!! tak možná toho 20tého....,ale skutečne se bez problému prizpusobím 😀
jinak dnes se mi nic nechce, sotva jsem posbírala prádlo a pustila myčkajznu a toť vše!!! u nás prší a je nevlídne!

viktoria77
7. dec 2009

Čísielko dám zajtra vedieť keď to obehnem. Dúfam, že dozviem dobré správy, chcem to už mať za sebou 🙂

cisielko
7. dec 2009

Romy...ahoj

Viktoria...no budem držať palce nech už ideš konečne nato 😀 a ty už veš koľko si chceš dať vložiť?

katti77
7. dec 2009

viktoria aj ja držím palčeky a verím, že vďaka tvojej úrodičke budú ešte aj mrazáčikovia...veľmi ti držím palčeky nech všetko dopadne tak ako dúfaš...
cisielko nech už je streda, pokecáme spolu na izbe 😉

viktoria77
7. dec 2009

Čísielko rozhodli sme sa vložiť jedného bojovníka, aj embriologička sa prikláňa k tomu názoru a ak niaky bojovníci ostanú, dáme zmraziť, pre istotu 😉. Katti ďakujem a obom Vám želám, nech to v stredu dobre dopadne.

katti77
7. dec 2009

viktoria aj ja idem vkladať jedno, tiež mi to povedala, že v mojom prípade by o dvoch ani neuvažovala...len dúfam,že bude mať čo vložiť 😒
a kedy ideš na kontrolu, zajtra?

alicao
7. dec 2009

katti, ciselko, no pockajte , budete sa na sebe smiat, ako ja na dahre, ked budete pocut, co vsetko natarate ked vas budu preberat z narkozy 😀 😀

viktoria77
7. dec 2009

No to dúfam aj ja, teda že bude čím oplodniť moje vajíčka 😉 . Nechám sa prekvapiť, dúfam, že príjemne. Jo na kontrolu idem zajtra.

katti77
7. dec 2009

alicka toho sa obávam najviac, čo keď poviem, že milujem krajka a gonal 😀 😀 😀
cisielko potom ma musíš zastaviť, nie že budem trepať sprostosti, jasné 😉

alicao
7. dec 2009

katti 😀 😀 nebudes urcite prva ani posledna🙂
ja som ze vraj nic, ze uplne v pohode ma prebrali na prve oslovenie, ale dahru preberali asi 5 minut, stale sa jej prihovarali a ona nic, srala na nich 😀

katti77
7. dec 2009

alicka 😀 😀 😀 , no tak si mala aj ty na nich sr....a možno by si nemala teraz taký problém 😀 😀

alicao
7. dec 2009

katti 😀 😀

dana10
7. dec 2009

Čaute baby vidím že ste plné elánu, máte srandu s narkózou.Dahra bola asi v siedmom nebi.No keby niekto hovoril zo sna bola by prča. 😀 😀 😀 Katti77 som zvedavá ako budú teba preberať.,,šípková ruženka,, 😀

katti77
7. dec 2009

dani tak to som zvedavá aj ja, ako dopadnem, hlavne aby som veľmi netrepala, nie že sa potom budem hambiť krajkovi na oči ukázať 😀 😀
a tebe držím palčeky na stimulku, aby si ju zvládla v pohode a plná optimizmu

cisielko
7. dec 2009

Danka..držkám aplce a od stredy začíanš, neboj zvládneš to 😉

Kati..enboj, ja ťa ešte povzbudím aby si sa trošku porozprávala, ved čo na srdci to na jazyku nie 😀 😀 😀

Viktorka..aj ja som asi za jedno, po včerajšku už asi ja manžel tak uvidíme..ešte musíme porozmýšlať 😀

Alicao..no už sa na to teším..ja sa budem na Kati ale musí ísť pre domňou..ty si kedy bola na OPU?

sobcek
7. dec 2009

afrika blahozelam 😀 Len pekne lez, pozeraj rozpravky a nerozculuj sa nad vianocnymi pripravami, aj ked to je asi tazke, ked je vsade Ahoj Kikus.. 😉 😉 😉

romy01
7. dec 2009

babenky drzim vam palce, nech mate na tom OPU sladke snicky 😀 😀 😀

figurka.m
7. dec 2009

ahojte babky 😎 zdravim cele osadenstvo 😀
Afrika, gratulujem ku fazulke, tak teraz len oddychovat a teskat sa 😉
cisielko, katti tak uz sa to blizi, budem na vas v stredu mysliet a drzat palceky 😉 😉 😉
maryah no vitaj, tak idete aj vy do toho, to je super, ze sa to pohlo 😉

vevericka80
7. dec 2009

zdravim vsetky tehulky, stimulantky, cakatelky na stimulku 😵 😵
tym, co maju tento tyzden OPU drzim palce 😉

cisielko
7. dec 2009

Veverička, Figurka,..dakujeme 😀

Romy..sladké sníčky..sa teším ako sa mi bude búvať vedľa Katky 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
7. dec 2009

ahoj holky, kde se potulujete??? nejak jste se vykecaly o víkendu a ted vám nestačí dech,co???
holky na OPU,držím palec a klidne si i pokecejte po narkozce 😀

wodanka
7. dec 2009

ahojte bambule 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre