Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
16. dec 2009

ahoj afrika- tak ako?? som zvedava, dufam, ze pozitivne naladena mas v brusku darcek pod stromcek a cisielko tiez.
dnes mi pisala lumcag, ze je tehu, tak mam taku radost!!! Boli sme v auguste v rovnakom case na IUI a teraz po dlhom casde im to vyslo // 🙂

afrika
16. dec 2009

aj ja som si pozerala lumcag a moc jej držím prštek
ty sa mi máš ako?

kajka39
16. dec 2009

afrika- ty by si uz mohla testovat 10dni h 😀 mmmm 🙂 Ja by som to nevydrzala isto!
😀

denis19
16. dec 2009

kajka
ty jsi tehul??????? 😀

viktoria77
16. dec 2009

Čísielko nechcela som sa na neho vykašlať, keď prišli na to, že on je chyba že ešte nemáme dieťa. Brala som to ako dlh ktorý mala voči nemu. Lenže teraz, keď sme na chybe obaja, to skôr dokážem ukončiť bez výčitiek. Som to dosť zjednodušene napísala, ale natrápila som sa už dosť.

afrika
16. dec 2009

kajka ty máš silnejšie sebazaprenie ako ja a ty to moc dobre vieš 🙂

kajka39
16. dec 2009

cisielko- darfi, to sa mi paci. Vraj kazde mimi ma mat uz svoje meno. Dobre ides nato!

Ja zajtra idem na HSG - rano narkoza a potom dam vediet, ako som dopadla. Podla mna to bude Ok, ale clovek mieni a Pan Boh meni??

viktoria77
16. dec 2009

Odchádzam. Majte sa tu. Zajtra ráno sa ozvem.

cisielko
16. dec 2009

Afrika..10 deň ved to už by si aj mohla 😀 😀 😀 😀 😀 a dala si cikanicu do nádobky a potom si ju vyliala xix ty si prípad..na krv ideš v pondelok?

Kajka..no ty ako, ved nám napíš 😉

Viki...ak nemá záujem a nemáš žiadnu podporu potom je ťažké bojovať sama za celé vosjkso..to je prehratá vojna..držím ti palce aby si si to zariadil tak aby si ty bola šťastná ☹

denis..zarezávaš v práci?????

afrika
16. dec 2009

kajka moc ti držím pršteky, veď vieš. ozvi sa potom...
čísielko na krv a UTZ v pondelok. babuľky idem niečo porobiť a spinkať. musím navariť, oprať...

cisielko
16. dec 2009

Kajka..tak ti držím aplce aby to bolo v poraidku..silno presilno, ozvi sa potom 😉

Afrika..ked budeš tetsovať tak daj vedieť..budem čakať a dávaj si na seba pozor 😉

Viki..drž sa 😉

cisielko
16. dec 2009

Stále sa zabudnem opýtať, pijem alchemilkový čaj, môžem ho piť ja nadalej, neviete mi poradiť..hladám na nete a nič tam nie 😠

afrika
16. dec 2009

čísielko už ho nepi určite!!!

cisielko
16. dec 2009

Nie???aj teraz som ho dopila ☹ tak už nebudem..a prečo sa už nemá piť?

kajka39
16. dec 2009

viktoria- sprav tak ako to citis. Ja som svoj vztah ukoncila po 16r. manzelstve a to sme ho mali krasny a usporiadany bez väcsich problemov. S odstupom casu som presvedcena, ze to bolo najlepsie rozhodnutie, dolezite je vydrzat az do konca a zacat odznova. Luto mi je len tych dlhych 16rokov kedy moj ex.mm sa o rodine a detoch so mnou vobec nechcel bavit, sotva 5 holych viet k tomu za cele roky povedal. Zato o jeho zalubach, problemoch, zdravi a o chorobach sme nahovorili cele dni a noci dost dost predost 🙂
Stratila som dlhe roky svojim usilim o to aby bolo vsetko, tak ako ma byt, aby nam nic nechybalo. Len na rodinu a pracu som bola sama a to sa nemoze zvladnut clovek sam .... Dnes sanca na miminko koli mojmu veku je malicka..... Stale si hovorim, ze zvladla som toho vela, tak zvladnem aj to! Len to chce cas, verim,verim, verim. Dnes mam vedla seba cloveka ktory je uzastny, silny, dobry a krasny srdieckom !!!! A to stastie ma stretlo v 37r. 🙂 🙂 🙂

kajka39
16. dec 2009

cisielko- nepit alchemilkovy caj!! Teraz neviem presne preco, ale pamätam si, ze v druhej polovici cyklu a cez menstruaciu a v tehu NIE!

viera6
16. dec 2009

Ahojte dievčata

cisielko- alchemilkový čaj je výborný prostriedok na spevnenie maternice, prekrvenie maternice a podporu
plodnosti, atď... Odporúča sa však piť vždy len prvé 2 týždne menštruačného cyklu (teda od prvého dňa krvácania po dobu 2 týždňov), lebo pokiaľ by si otehotnela (čo je možné u väćšiny žien v polovičke cyklu) už nie je veľmi vhodné piť tento čaj. Urćite však je veľmi dobré pre ženu piť tento čaj po dobu 1 roka.

kajka39
16. dec 2009

denis-nie som tehu, odkial to mas? Tento tyzden idem na HSG. Ale verim, ze raz sa to urcite podari a tehu budem!!!!! V januari, alebo februari skusime asi 2IVF ak sa nezadari bez toho.
Este som zvedava, ako vyjde HSG, chcem vediet ci problem nie je v priechodnosti vajcocodov ,,nahodou,, inac je vsetko ok u mna... 😉

krasna fotecka miminka!!! len tak dalej 🙂 🙂 🙂

denis19
16. dec 2009

ahááá tam je napsané, že im to vyšlo a já , že tobe,tak neva,ono ti to stejne vyjde.
dekuji, delám co mužu ,aby rostlo
jak se ti jinak vede?

kajka39
16. dec 2009

denis-zatial ok, ako som pisala zajtra idem na vysetrenie priechodnosti vajcovodov, a aj sa tesim. Nech konecne viem ako na tom v skutocnosti som. Dnes som domka, tak nakuknem castejsie na net, ale nestiham vsetko registrovat co ste popisali.... Dnes sa chcem troska venovat sebe, ale musim potriedit pracovne veci, upratat a tak. . . V robote je to celkom fajn, mam dve sikovne nove zamestnankyne tak uz su aj zaucene a zacinaju samostatne pracovat. ..to znamena, ze mne ubudne trocha starosti ktore im rozdelim. 😉 , aspon dufam!! Ty ako zarezavas v praci po dlhej dobe??
🙂

viera6
16. dec 2009

ahoj denis ako je v praci? ty mas teda vymoženosť,tak ja v robote by som nestihala ani len pit a jest nie to ešte byt za počitačom.

denis19
16. dec 2009

vierka jsem celý den za počítačem,až mi z toho nekdy hrabe.....to víš digitalizace map si vyžaduje PC 😕 jak se máš?

kajka
tak ti držím palec na zítra,ať to je povzbuzující!!!!!v práci je to celkem fajn, dnes jsem ovšem poslední den 😕 mám potom mesíc dovolené 😕 tak jsem tu byla tri dny!!!! mooooc jsem jim pomohla 😀 jinak mi je super, jako kdyby nic, musím se proto z času na čas mrknout na tu nádhernou fotečku..... 🙂

sobcek
16. dec 2009

kajka- citam, ze ides na HSG. Budes pod narkozou? Ja idem v januari, ale len tak naostro 😖 Prosim ta, v kolky den cyku sa to robi? Ja sa na to musim zdlhavo objednavat a cakat na potvrdenie z nemocnice, ze mozem prist. Cudne, ale asi preto, ze je to mala nemocnica. Tento mesiac som uz nemohla, pretoze som sa isla objednat az na 11 den cyklu.

cisielko
16. dec 2009

Vierka, Kajko dakujem..tak už som zase o niečo múdrejšia..už ho nebudem reda piť, dúfam, že som tým niečo nepokazila 😖

Kajko...ako vidím si si to tiež prežila dosť, držím ti palce aby všetko dobre dopadlo a ty si sa konečne dočkala 😉

denis19
16. dec 2009

cisielko
neboj nic si nepokazila........jen klid......to ti ale meli i v lékárne ríct, že alchemilku ne, ted.....dávej si na to už pozor a všude čti jak jae to s tehotnýma......jestli to mužou nebo ne.....

cisielko
16. dec 2009

Denis..no asi budem musieť bo ja taký trulko občas 😲 ako ti je v práci, nestresuješ?

kajka39
16. dec 2009

cisielko- dakujem, ale ako sa vravi ,,co ta nezabije, to ta posilni,,...
aj tebe drzim palceky aj bublinke!!! 🙂

sobcek- napisala som ti info na IP

viera6
16. dec 2009

denis
mam sa dobre ani neviem,že som tehotna ted zatial 🙂
čo maš dovolenku?no to by som si mala vybrat aj ja mam 20dni dovol.a 13nadčasu.

denis19
16. dec 2009

cisielko
v práci je to super......nenudím se 😲 ale od zítra už nastupuji na dovolenou 😕 také jsem si zvykala a ted už na všem hledám , že vhodné i pro tehul...neboj zvykneš si

jé vierka.....tak si to nech po materské...já chtela do práce a tak si i musela vybrat starou dovču....také mi je fajn ani nevím, že jsem v tom 😕

cisielko
16. dec 2009

Denis..ideš na DV? ja mám už , teraz som s všetko vyčerpala takže ja sa cyhstám v pitaok do práce..mám viac menej sedavú prácu a aspoň mi čas ubehne, toto nič nerobenie doma je hrozné..tak sa teším, rýchlejšie mi bude ubiehať čas 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre