• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
autor
DENIS
tak co dovolala si sa dnes na ten ULTRAZVUK?kedy ides? :wink:
2. sep 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
SOFIA
kedy si davala do poistovne ziadost?uz vies výsledky od nich?
2. sep 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, môžte mi prosím napísať čo nás všetko čaká pri umelom oplodnení. Aký je vlastne postup? Budúci týždeň ideme na konzultáciu. Ďakujem
2. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sasklo už som myslela ,že ani neprídeš dnes?? :wink:
2. sep 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale uz som tu KAJTICKO
mala somv robote dlhý den,potom so psikom von,potom na chvilu k našim, vyčistit korytnačke akvarko a uz som tu. ac o ty?aky bol den? :sunglasses:
2. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
CUKOTKA
pekne ta u nas vitam.no ja ti asi moc neporadim.som len v štadiu, že po konzultacii, som bola 3x na krv.testoch u gynekolgicky, muž u urologa a v pondelok som daal žiadosť do poistovne.ale určite ti tu niekto poradi aj viac.
2. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
CUKOTKA
skus sa opytať DENIS, ta je tu z nas najdalej.je velmi mila a ochotna s apodeliť o skusenosti.držím palce nech ti poradi........
2. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasko, dovolala jsem se do MArtina, jdu 14/09 a doyvím se jak si brát,jako v jakém množsství, FSH a kdy kontrola vajíček, jsem z teho celá roztresená,když to tak píšu:slight_smile:)))
:wink: ja som mala dnes volno pracujem na zmeny :slight_smile: a nič chodíla som po kávičkach a po obede som umývala okne. :frowning2: musím to stihnut kým otehotniem :slight_smile: super teším sa že si rozbehla túto temu pozri ako sa to rozrástlo normálne sa tu namotávam :grinning:

cukotka - vítaj a deni ma najviac skusenosti čerpame od nej :slight_smile:
autor
KAJTICKO
vidim ze mame rovnake myslienky aj casovo sa zhodneme/myslim tu odpoved pre cukotku/,.Ked tak umývas tie okna,nechces zbehnut aj k nam? :grinning:
A kde robis ked robis na smeny?ak to nei je tajne,,,,,,
2. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajticko,práve jsem Ti chtela ríct, že okna si ješte myj, potom užnebudeš moci a ani už pri píchání DECAPAPTYLU to už nedoporučují,aní rychlé a točivé pohyby,aby se nezacuchaly cesty na ET(Embryonální transfer)
Cukotka, pokud si prečteš chat pred Tvým vstupem, již jsem tam neco opsala,ale pokud chceš ješte neco navíc a má mozková kapacita bud stíhat poradím Ti.
2. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, začíná tu býti veselo,co??? Moc se mi to líbí:slight_smile:))
2. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj DENIS
ved aj som cukotke vravela že si ochotna a rada jej poradis.BABY som rada ze vas tu MAM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu fakt úžastne baby ešte tu vydršte mne prišla návšteva. :unamused: ja mám tak ydosť pestri život :grinning: a pracujem v centralnom sklade billa v Senci .ako asistentka expedicie. :wink: ešte sa ozvem je mi luto
2. sep 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS
tesim sa s tebou.149 budem na teba mysliet.To budem mat dovolenku a budem na chate.neboj všetko bude ok.....
2. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tomu verím, že to dobre dopadne.
Teším se z Tebe i vás všech. Pokud to vše pujde jak má, tak budu asi první po této velké zkušenosti a budu na vás mooooc myslet a posouvat energii a zkušenosti. Ale už ted vám ríkám, že 70% úspechu je klid a žádný stres a žádné težké pohyby. Tak i pozor na težké náklady a to už i ted, pred prípravou a nenechat se ničím a nikým nasr... teda pardon, vytočit. To mi kladli na srdce v CARu v Martine! Jíte kyselinu listovou????
2. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS
No s tym nas....v robote sa to snad zvladne ,tie tažkeveci snad tiez a na co mam jest kyselinu listovu?to su tabletky?alebo caj?alebo co?
dufam, že ked sa sz teba stane ,,tehulka,, tak sa na nas/nase forom/ nevykasles.
2. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasko, bud v klidu, nevykašlu, neboť z tohoto fóra se stané forum tehulkovské a príprava na minkovství a následne se uvidí.
kyselina listová - výživový doplnekjsou tabletky pre tehulky čekatelky, je to jeden z vitamínu rady B, nevyhnutný pro tvorbu červených krvinek a syntézu nukleových kyselin, které napomáhají bezchybnému delení bunek pri repredukci. Doporučil mi je Dr. v CARu a i sestrenica a švagrová, tak je beru. Dobré je ješte i calibrum babyplan
2. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS to calibrum babyplan som brala ked sme sa snazili este len ,,normalne,, o babo.potom som s tym prestala.a ta kyselina listova mi nemoze ublžit?mylsim ked budem brat ten MERIONAL.alebo sa mam radsej opytat lekara_?
Vies niektore lieky si mozu navzajom skodit.
2. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to zvlastne ale ja sa bojim aby som nieco nejakymi liekmi nepokazila.asi mi uz sibe,ale je to tak. :confounded:
2. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nešibe, Sasko, kyselina listova i babyplan se muže součastne s touto hormonální prípravou na IVF, mám to potvrzena a vlastne doporučeno z CARu. Jediné čeho se z bylinek vyvarovat je echinacea a z léju vče co muže obsahovat chinín. Babyplán beru také a ješte to doplnuji zinkoselem, protože u téhormonální prípravy se oslabuje organizmus a muže to ovplyvnít játra/pečeň a toho se bojím. Proto je dobré i hodne pít čistou vodu anebo ovocné čaja ,ale to já nerada:(((
2. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS no ovocne čaej ja pijem na litre a hned zajtra idem kupit babyplan.echinaceu nastastie nepijem a ten chinin to dam bacha.Je to super že si tu takto radime.Normalne sa tesim každy den na Vas všetky....
2. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podobne se teším,ale ted už končím, jdu si lehnou, chodím do práce na šestou, tak jsem už pred desátou celá lemravá. Všem dobrou noc a ahoj zítra.:slight_smile:)))teším se !!!!!
2. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS
aj aj uz pojdme spinkat len este s Wendy /nas yorkshirak/ musim von.maj sa krasne a tesim sa na zajtra. :grinning: :grinning:
2. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
všetkým dobru noc ............
2. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno, všechny zdravím z pracovního procesu:slight_smile:))) Jak se vede v nešní už ted teplý den? Já si doladuji make-up, uvarila jsem si čaj a hurá do práce!
3. sep 2009 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cukotka

predovšetkým ti budú brať 3 - 4 krat v mesiaci krv ( povedia ti presne v ktoré dni tam máš prísť na odber ) aby zistili ako sa ti pohybujú hladiny jednotlivých hormónov a tvojmu drahému urobia spermiogram - preveria množstvo, pogyblivosť morfológiu a potom ti este urobia jeden test na krcku maternice, ci je hlien pre spermie dostatocne priechodný ( to sa robí akoby ti robili ster, neboli to )
Dalsi postup ti navrhne lekár az po výsledkoch. Ak to nebude nejak hrozné, navrhnú Vám plánovaný sexix - budu ti sledovat ovulaciu a poviedia - teraz sup na to :grinning: :grinning: :grinning:
Ak sa to po nejakom case nepodari, zrejme Vám navrhnú iui ( INSEMINáCIA ) a ak by výsledky vysli tebe alebo tvojmu zlé, tak ti navrhnú IVF. Ale to je už hudba ďalekej budúcnosti Mne to trvalo 3 roky súhlasiť s IVF a nakoniec som sa k tomu odhodlala aj ked nám celú dobu vraveli že to síce nie je úplne OK ale aj tajk by to malo vyjsť normálnou cestou :frowning2:
3. sep 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým :slight_smile: :slight_smile: aj j auž sa pomaličky preberám. a tiež do práce ,ale na 12 tu.
3. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute BABY
No ja som konecne doma a 2krat obedujem.ked dojdem z roboty som hladna ako vlk.Konecne uz len zajtra a je tu viikend.

KAJTICKO
zase robis do noci?skoda.tak sa drz a nech ti to ubiehaaaaaaaaaa :grinning:
3. sep 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DENIS vies co som si dnes bola kupit cez obednu prestavku?????????BABAPLAN a šup do seba nech mám v sebe dost vítaminov.......... :wink:
3. sep 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok