• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
ahojte dievčatá :slight_smile: je tu niekto? tuším ste tu už všetky tehotné :slight_smile:

Mna v piatok čaká kontrola, či mám alebo nemám tú cystu na vaječníku a potom by som teda mohla začať so stimulkou. už štvrtý deň ma dosť bolia vaječníky, tak neviem čo si mám o tom myslieť a dnes do toho zimnica. Dúfam, že nebudem chorá.
23. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Cukotka, a nie si prechladnuta ????
23. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, nemám byť z čoho, som len doma zavretá :slight_smile: ja myslím, že to bude tými vaječníkmi :slight_smile: ty sa máš ako? :wink:
23. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukotka... tak to je neprijemne.. a mas aj teplotu?
23. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wodanka :slight_smile: teplotu nemám, ale som asi aj unavená, dva dni po sebe som vypekala dlho do noci :slight_smile:
23. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wodanka a ty ako? drobec sa zavrtáva? ty máš len jedného drobca či dvoch?
23. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka- do piatku mas daleko, este , dufam, ze sa to nezhorsi do tych cias...ale vajecniky bolievaju aj pri ovulke..... ty to k comu najviac pripisujes ?

Wodanka zelam pekny vecer :slight_smile: ako sa mas , ?
23. jan 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček, myslím, že mám práve ovulku, tak to asi bude tým :slight_smile: teraz sa intenzívne zaoberám tým, že keď 28 zjem poslednú antikoncepčnú tabletku, kedy dostanem menzes, či až 10. februára (tak by som mala normálne) alebo skôr, keďže som brala tabletky a vysadím ich
23. jan 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zdravím
Tak dnes bolo OPU tak dúfam že sa už drobci pekne delia. Už nech si po nich idem :slight_smile: :slight_smile:
23. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1 OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4.MARIAMARIA vlozene 1 OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZO v stadiu stimulacie
- a GUBIK v stadiu stimulacie
- a CISELKO v stadiu pripravy na KET
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne

5. NUNU 81- vlozene 2 OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

6. KAJTICKO vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1 7 mrazacikov

7. FIGURKA vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1

8.KAJKA- OPU 22.1
23. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka tak držím palce :slight_smile: ideš do finále :slight_smile:
23. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka, tak uz som kludnejsia ze to bude asi ovulka :wink:

minka- vidis ako si to rychlucko vsetko zvladla :wink: aku si mala cestu ? vsetko v poriadku prebehlo ?
23. jan 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka, tak to je fakt asi len tou ovulkou :wink: a podla mna Ti mrska pride skor ako toho 10., nejake 2-3 dni po vysadeni liekov
a ako vidis zo zoznamu hore, mam vlozenu len jednu bambulku

ahoj brmbolcek, celkom to ide

minka, tak to by si mala ist na ET v pondelok?
23. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1 OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4.MARIAMARIA vlozene 1 OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZO v stadiu stimulacie
- a GUBIK v stadiu stimulacie
- a CISELKO v stadiu pripravy na KET
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne

5. NUNU 81- vlozene 2 OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

6. KAJTICKO vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1 7 mrazacikov

7. FIGURKA vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1

8. KAJKA- OPU 22.1

9. MINKA051 OPU 23.1
23. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maria- v statistike brmboceka citam, ze mas len jedneho mrazacika, ale ked si dobre pamätam, tak ti ostalo 5embrijok bez PK z toho 1mas v domceku a ostatne 4by mali byt v mrazaciku, alebo co sa stalo??

minka-tak to je uz len krocik k ET, SUPER!!! Budu ti podavat aj spravy ako sa im dari na 3-5den??
23. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcatka ak by tam bola chyba, v zozname kludne ma opravte a dame to na spravnu mieru :wink:
23. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek- asi by si do zoznamu mala pripisat aj minku ved mala dnes OPU 23.1. :wink:

Mam krasnu spravicku,mojej velmi dobrej kamaratke sa dnes o 13:32hod narodila dcera Paulinka,2800g,48cm /konecne baba po troch chalanoch/ jupííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tam je kajka :wink: minka uz je dopisana :slight_smile:
a paulinke zelame vsetko dobre a vela zdravicka :wink:
23. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek-aha, moje reakcie este stale zaostavaju, nuz co? :grinning: :grinning:
dik odkazem....
23. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek OPU mala moja darkyňa a oplodnili našimi spermiami.. V utorok mi dajú presne vedieť kedy máme prísť. Máme PK takže ET budem mať bud v stredu alebo vo štvrtok tak mi povedali.
23. jan 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka- ako sa citis ?
23. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka budeš mať aj PK... Kedy ideš na ET?
23. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta PK je na nieco raz dobra :wink: ma to svoj vyznam ...
23. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek dnes mi je uz ovela lepsie, iba zaludok ma akosi neposlucha uz treti den po jedle je mi nanic takze stale to skonci ,,blééé,, a potom je zasa pokoj... Dnes som poobede spala na vyhrievanej deke a citila som sa ako v siedmom nebi,aj brusko , da sa povedat ze skoro neboli....

minka- mam 6 oplodnenych vajok a v pondelok bude 3ti den kultivacie, vtedy uvidime ako na tom su a ci napreduju tak, ako maju, ak ano tak musime ist do PK.
V pripade, ze na 3ti den budu len dve zivotaschopne, tak by som ich radsej mala bez PK v brusku u seba.
V tejto chvili musime len trpezlivo cakat a verit vsetkym chrustom :slight_smile: .
23. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to si myslím aj ja. Ked to drobci vydžia tak potom už vydržia aj 9 mesiacov no nie :wink:
23. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcekaj nam to bolo tak vysvetlene, ze v kazdom pripade ist do PK, ale nakoniec tam odznela aj taka poznamka: ..ze mysleli sme, ze uz z toho nic a vlozili sme bez PK a prekvapilo nas to, ze sa chytilo..... Pri 1-2embrijkach uz vela moznosti nie je, ale nepredbiehajme.. :wink:
23. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka-ako sa to vezme, vraj az na 4den sa zapaja do delenia genetika, takze v treti den aj ked ta bunka vyzera ,,najlepsie na svete,, oni nevedia zistit ci to ma sancu dotiahnut to na blastocystu alebo nie. Az na 4-5den idu akoze na istotu.
Aj tak si ale myslim, ze mamine brusko je mamine brusko, :dizzy_face:
23. jan 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka- ono ta este brusko bude pobolievat, ale verim, ze je to uz na ustupe.. a tu deku ti zavidim, jooooooj boze si to iem predstavit, take mnam mnam :grinning: :grinning: :grinning:

3-4 den je kriticky pre delenie , do tretieho dna prevladaju mamine geny a tie dalsie uz nastupuju ocinove :wink:
ved aj tak clovek najlepsie bude vediet a rozhodne az v dani moment :wink:
23. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek-taka el. deka je ozaj uzastna, hlavne pre tie zimomriave...teraz ju maju v akcii za25€ , co je skoro zadarmo. :grinning: :grinning:
23. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je uzasne na to som ani nepomyslela som myslela ze ti vyhrieva slniecko cez okno deku a ty si sa na nej uvelebila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda to by ma ani nenapadlo ze vyhrievacia teda to by bolo nieco pre mna, fakt porozmyslam :wink: :wink: :wink:
23. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok