• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
to zní super, my douklízeli našiadministrativní skrín a jdeme uklízet byteček, nejakmne to už i vysiluje :grinning:
tak hezkou oslavu!
30. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko...pichala mi to znama sestrička a dohodli sme sa že ešte cez víkend ona, a potom ja i ked ona ma nahovara nech chodim k nej denne. Ešte uvidím
30. jan 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre nedelne ranko vsetkym. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko aj tebe, ja už som hore od 6tej, mala som o 7:30 druhú kontrolu v GF...takže mám zatial dokopy 7 folikov, veľkosti mi nejako ušli ale tuším tam boli nejaké 14 - 18mm , ale to neviem presne...zajtra berem posledný Fostimon, v utorok 3.kontrola a v ten večer asi Pregnyl a OPU v stredu /teda podľa výsledkov/ :slight_smile:
31. jan 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.....demizon...cíl na dosah ruky!!! asuper.
kajka ako???
31. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak náhodou niekoh bude zaujímať toto http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article&Page=ShowArticle&ArticleID=2718 tak si to prečítajte, zaujímave čítanie o tom, čo sa deje s našimi vajíčkami po oplodnení atď.
31. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo takže v podstate mi z toho plyne, že nekdy je i normální pokud je test 11-12den po negativní...je v tele ješte pramálo hormonu....tak to je zajímave
31. jan 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babiky, prajem krasnu nedelu vsetkym :grinning:

hadajte co! nedalo mi a spravila som testik, kedze mrcha nedosla, a oni su tam //, videl ju aj mm aj synator, a to obaja nosia okuliare, ja sa tomu tak bojim uverit :sweat_smile:
31. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka gratulujeeeeeeeeeem velmi silno najviac ako sa da :slight_smile: potichucky a nech ide vsetko ako ma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
31. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka, blahozelam :slight_smile:
31. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, diky moc, ja sa asi do stvrtka zblaznim :sweat_smile:
31. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...snad jedine od radosti :wink: :slight_smile:
31. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka- to je super,tesim sa, ze ti to vyslo. :wink: :wink: gratulujem!!!! Ked som ta naposledy citala, tak si to celkom vzdavala, asi to bolo skor o tej netrpezlivosti, ze? :grinning: A asi je pravda aj to, ze pri kazdom tehu mozu byt priznaky úúúúúplne ine... :dizzy_face:
31. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka, gratulujeeeem :slight_smile: a šetri sa teraz, inak mám pocit, že sa tu začína tehotenská vlna, snáď na ňu naskocím aj ja a aj ostatné stimulantky...teda ne snáď, ja na ňu určite skočím :grinning:
31. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka, no musim potvrdit, ze u mna je najnovsi tehu priznak- ziadny priznak, nic mi nieje, prsia som zacala trosinku citit, ale az po pozitivnom tehu teste :grinning:
31. jan 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demizon, uz sa na nej vezies, len o tom nevies :grinning:
31. jan 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taktak :grinning:
31. jan 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak teraz trochu iná téma, riešim ako vybabrem s robotou, lebo mám nejaké náhradné volno, ktoré chcem vyčerpať a potom ísť na PNku, ale nakoľko siplatím dobrovolné nem.poistenie v sociálke, potrebujem isť na PN až po 25.2. takže neviem ako to pokryjem tie dni medzi volnom a PNkou. Asi budem čerpať najprv náhradné volno, potom zostatok starej dovolenky a 2-3 dni z novej a potom až PNka...do konca 3 mesiaca tehotenstva a potom sa uvidí :grinning: to len taká malá úvaha, keď už sa veziem na tej vlne
31. jan 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá som rada že sa Vám tak darí :sweat_smile: :sweat_smile:
Demizon, teba to čaká zachvíľu 7 folíkov je tiež dobré :wink: :wink: určite naskočíš na tú vlnu onedlho
Figurka teším sa s tebou ty sa mi zdáš že tam máš 2 babľky alebo bambuľkov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kajka aj ty už nastupuješ na tú teh.vlnu ešte chvíľu treba počkať na // :wink: :wink:
Romy a ty kde si?
31. jan 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka, ano, mam tam dve fazulky, no ale to by bolo ine kafe, kebyze su dvojky :confused:

a ty ako? testik si robila?
31. jan 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denozon - pekne , 7 folikov a skoro rovnako velkych, to je len dobre. drzim palceky, chcela som napisat to iste, ze sa tu zacina pekne tehulkovat.... :grinning: :grinning:

figurka- pre teba by dvojicky neboli problem, ved ty si uz zabehnuta mamina... :grinning: :grinning: :grinning: a mas doma uz pomocnicka :grinning:

danka- a ty ako testovala si? uz som sa pytala vcera... :wink:
31. jan 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demizon máš dobrú úvahu aj ja by som to tak robila ako ty
Figurka ja mám test negat. tiež som mala 2 embryjka ale bohužiaľ sa asi ani jedno neujalo.Ja som mala už od 4ňa po ET /29DC/špinenie+krvácanie, potom 3 dni nič a od včera ako keby mala prísť mrcha ale ešte tomu dávam nádej :wink:, tak ešte beriem utroš aj duphaston asi to drží tu mrchu aby sa riadne nepustila.Zajtra ideme na krv s brmbolcekom, to budú šoky a stresy!
31. jan 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka, ze zabehnuta mama :grinning: moj maznacik ma uz 7 rokov, takze budem ako prvorodicka, vsetko som uz pozbudala a budem sa ucit odznova :confused:

danka :unamused: budem drzat palceky, ale bude to krasny sok, ked ti doki zahlasi, ze si tehu :grinning:
31. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Figurka no uvidíme zajtra.Maznáčik veru bude pomáhať alebo závidieť tým dvom malým bude trucovať :angry:
31. jan 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte k tomu mojmu nicku, profil tu zakladal mnž a aj s vami na úplnom začiatku písal, teraz už len číta, takže to meno je jeho nápad :slight_smile:
31. jan 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasan, to by si ženská nevymyslela :grinning: tak on tu snáma psal jako ty, jo????? není on náhodou blíženec? :fearful:
31. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka.m
super nedelní zpávička! blahopreji......

a jinak ROMY je v porádku, jen má hodne rodinných povinností, tak se omlouvá,ale jak pominou, určite se pridá!
31. jan 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile:
figurka tak krajšia nedeľa už asi ani nemôže byť. :slight_smile: Ja budem testovať na budúcu nedeľlu, tak dufam že sa budem tešiť rovnako :slight_smile:
31. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka....tak to je super správa...gratulujem
31. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby krásnu nedelu prajem :wink:

figurkáááááááááááááááá superrrrrrrrrrrrrrrrrrr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok