Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
31. jan 2010

pekne nedelne popoludnie 🙂

dievcence kuknite moj ALBUMIK 😉 😉

kajticko
31. jan 2010

brmbolček super gratulujem 🙂 tento rok bude asi fakt plodný 🙂

dana10
31. jan 2010

Brmbolcek to je super správa máš slzy na krajíčku 😉 🙂

brmbolcek
31. jan 2010

kajticko este to neni vyhrate , ale cakam na dalsie ako je krv, ...potom ci bude byt srdiecko, stale nieco, zatial len tak potichucky nech to nepresteknem 😉

Figurka- takze s teba je tu tusim prva dvojmama ? 😉 gratulujem .....

demizon
31. jan 2010

volali mi z GF, že pokračujem v rovnakej dávke na posledný Foastimon zajtra, tak snáď v stredu OPU

demizon
31. jan 2010

denis, nepísal že som to ja, on sa priznal, že je muž, aj v profile bolo, že je muž...a neni blíženec, prečo?

denis19
31. jan 2010

demizon..to já jen tak vtipkuji....bliženci jsou dva......tak jen tak 😀 😀 vím o čem mluvím sama jsem blíženec 😀 😀

krivka5
31. jan 2010

brmbolcek....si tehu,huraaaaa,teeda to su riadne kolajnice 🙂
ako sa citis? ja som cely den v praci dnes,ale stale nemam ziadne priznaky tehu,dufam ze tie moje testiky hovoria pravdu.ved by tam neboli silnejuce// keby som nani tehu,ze?

krivka5
31. jan 2010

figurka...nooo nejak sa nam to tu pekne kopy s //...gratulujeeeeem 🙂

kajka39
31. jan 2010

baby, aj som pred casom videla jeden albumik /neviem si spomenut meno, mozno ste to niektora tiez videli/ a tam mali hadam 200-250 tehu testikov, ti stastlivci sa hadam od stastia zblaznili, tak testovali az,az, az.... 😀 😀 😀 😀

krivka5
31. jan 2010

kajka...ja idem na krvicku az v utorok a mne sa zda ze mam slabe ciarocky 11DEN po ET,mam trosku obavy ved nemam ziadne tehu priznaky,tak rozmyslam ze si zajtra (to je 14 den po ET)kupim este jeden testik...

kajka39
31. jan 2010

krivka-ja by som isto testla este raz, ale ved tebe v albumiku krasne kazdym dnom silneju // tak sa zbytocne nestresuj, ak chces byt spokojnejsia, tak rano otestuj vtedy je to najlepsie. Myslim, ze ciarocky mas krasne a JASNE // !!! Kazda ma ine priznaky, ani figurka nema ziadne a je tehu. Ja tiez nemam ziadne a buducu nedelu verim, ze budu // 😀 😀 😀

kajka39
31. jan 2010

brmbolcek-a ty si mala po et priznaky? ake?

luko
31. jan 2010

brmbolcek....blahozelam 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
31. jan 2010

kajka- ano aj ja som to videla 😀 😀 .... ja to prajem kazdemu...... 😉

krivka - ani ja nemam priznaky citim sa dobre ale jeden priznak sa najde a to su citive prsia-bradavky uz neviem ako si dat pyzamo.... 😉 ale da sa to zniest

danka- keby len slzy,hm... je to u mna prvy krat si najst taky test, // 😉 ja som rano bola taka rozrusena ze som nevedela co robim, velmi som sa chvelaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 , ale zatial sa tesim potichucky 😉

krivka5
31. jan 2010

kajka...dakujem za povzbudenie,blizi sa odber tak zacinam saliet asi.no nic testnem este zajtra nech som kludnejsia 🙂

brmbolcek
31. jan 2010

kajka, mala som sem- tam len take pichanie ale dalo sa to zvladnut az raz ma tak otro pichlo, ze som nevedela cia som, ale to sa stava 😉 inak som si vsimla castejsie grganicko, grg, grg, co u mna vobec nebyvalo, ale kazda sme indi-vindi 😀

Luko- srdecna vdaka 😉 a pokracuj v mojich slapajach 🙂

krivka5
31. jan 2010

brmbolcek...co sa budem trapit,mame tam dve ciarocky tak sme tehu a hotovo!

luko
31. jan 2010

brmbolcek, jasne...v piatok zacinam 😉 sa tu roztrhlo vrece s // 😎 sa oplati byt v tejto skupine 😀

brmbolcek
31. jan 2010

krivka - a co sa zatazujes, pockaj ked na teba pridu tehu priznaky ako si spomenies ze ti bolo dobre ked si bola bez nich 😉 😉 , mas tam riadne dialnice tak je to jasne 😉 😉

LUKO- ver ze fakt na otehotnenie staci fakt to jedno aby sa oplodnilo 😉

luko
31. jan 2010

jasne...mat aj troska toho stastia a je to tam 😉

luko
31. jan 2010

tak uzivaj radosti 🙂 🙂

kajka39
31. jan 2010

krivka- ved to je jeden z priznakov , ked ta bolia velmi prsia - bradavky 😉 A zmenila sa ti aj farba,alebo velkost bradavky? A testuj z ranneho mocu, vtedy je koncentracia HCG najvyssia,ale len preto aby si bola v pohode.
Uz 6x som pozerala na tvoj testik a je to jasne, tie ozajstne tehu priznaky pridu neskor. O tom by mohli viac popisat nase tehulky... denis,vierka,romy a figurka🙂 Vlastne ty mas uz jedno dieta tiez, teraz pozeram... 😨 😨

luko
31. jan 2010

jasne kocky, ked su // na teste, budu aj z krvicky 😉

cisielko
31. jan 2010

Ahojte

Figurka..jupí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Demizon..tak a už to je pomaly tu..držím silno palce 🙂

Majaja..tak ešte pichala sesrička, neboj zvládneš to aj ty 😉

Minka..takže testík v nedelu..tak to si ešte počakáme 🙂

Brmbolček..tei sú nádherné..gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Krivka..všetko ej dobré neboj, sú tam a silnejú aký ccheš iný dôkaz?

Luko..veru..začína sa to tu plodiť..tak mi sa pridáme 😀 😀 😀 😀

Kajka..ty ako?

Danka..zajtra držím palce 😉

denis19
31. jan 2010

ale se nám to tu roztehulkovalo, to je skvelé!!!!! blahopreji 🙂

brmbolcek
31. jan 2010

dievcence - dakujeme moc moc...

inak tie inekcie HCG co pichaju do zadku tak to je iny masaker mna to az zlouilo ked som si ju sla pichnut tak cela vysmiata a od tial som sla cela podlomena, ludia sa na mna divali, ze co tam somnou robili... 🙂 ale oplatilo sa i prto vsetko hcg-cko to bolo pre mna najviac, ze javaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajsssssssssss 😀

dana10
31. jan 2010

Brmb. no do toho zadku to boli fakt injekcie také som ešte nezažila, ja som bola na tom ako ty 😀 😀 😀
Krivka tie čiarky sú tam viditeľné.Čím viac budeš testovať tým viac sa budeš stresovať 😉
Cisielko ty chúďa ty budeš tiež tŕpnuť 4.2 kvôli tomu embryu,keď sa rozmrazí aby sa vyvíjalo tttfffuujjjj tttffffuuujjj

figurka.m
31. jan 2010

brmbolcek, supeeeer, gratulujem 😀 ty mas teda riadne kolajnice, ja mam len taku slabu, ale hlavne, ze je 😀
keby ti pregnyl pichali tolko krat co mne, tak sa aj naucis to znasat 😀 ja som si vzdy uplne uvolnila sval a ono to vtedy menej boli 😎

krivka5
31. jan 2010

bombrlcek...mas pravdu,ved mozem byt len rada ze negrckam 😝 som rada ze to vyslo a hotovo!
a ako sme sa bali este pred tyzdnom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre