• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

25. júna 2016 
Denis- ta to bude mat po tebe xi xi :wink: :wink: :wink:

dnes mi povedali v heliku ze moje hcg je 1760 je to dobre ?
1. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je super, to je temer na dvojčata, já mela 1900!!!!
1. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj ze dvojky to asi nie ved davali jedno a dnes sme i to jedno videli xi xi .. no uvidime :wink: Denis a mna by zaujimalo ci uz mas vybrate meno pre drobca ? ak to neni tajne :wink:
1. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jedno,ale to se ješte muže rozdelit holka,ale ted už asi ne :astonished:
jo máme jména, jen ješte nevím to pohlaví naší bublinky, je to stydlivka a nic nám neukázala :slight_smile: celá maminka :slight_smile:
1. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bry den!
kajka super tabulka,aspon mame prehlad :slight_smile:
kajticko...boli ta hlavka ?aj mna bolela asi po par dnoch po ET a teraz mam dve//,takze dobre priznaky na tehu.
nedavaj si ibalgin,daj si radsej len paralen...
brmbolcek...ty nasa tehulka :wink: zajtra pojdem v tvojich slapajach dufam...
1. feb 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krivka....tak to doufám....a hned dvojčata..ne???? :slight_smile:
1. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj krivka - ako sa citis ? zajtra sa tesis ?

denis - a o akych menach ste uz uvazovali ?
1. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a jooo já ti to zapomela napsat, holky to je pamet...já to své dítko snad i jednou nekde zapomenu :grinning: :grinning:
karolína x teodor
1. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty už dumáš, anebo i ostatní...máte jména??????
1. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Denis si mi vzala moje dievcenske vytuzene Karolina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ak to bude chalan tak ti ho prenechaam :wink:
1. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo to krásné jméno, je numerologicky vyvážené a je to v podstate pro díte dar a o teodorovi ani nemluve! ikdyž má nekdy ve spojení s príkmením velice dobrodružné nápady :slight_smile: ale ani jedno není karmicky zatížené a je čisté! a zvučné, tak si karolínku klidne dej :confused:
1. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Denis- ved nooooooooo, :wink: ked sa na teba pozriem tak je to jasne karolinka ci teodor, hlavne ze to bude a bude zdrave , ty betarka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky :grinning:

dana je mi to moc luto, verim, ze to coskoro preboli a ty pojdes do KET-u plna optimizmu, drzim palceky :wink:

brmb, tak ty uz si oficialos tehuhu, super a to cislo to je teda riadne, ja som mala po IUI 14-ty den HCG 229 IU, no ale pri IVF je to ine, kedze sa vkladaju uz vacsie embrijka

krivka, uz nech je zajtra, co? mozeme si porovnavat hodnoty HCG postupne :sunglasses:

baby v albume mam testik :sweat_smile: je sice slabucka ale na 10 DPO a bez PK myslim, ze ujde :wink:
1. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak figurka...já ji tam vidím :slight_smile: a to jsem také už starší generace :slight_smile:

brmbi...svatá pravda...hlavne to zdraví a životní pohodu,aby meli naše bublinky :astonished:
1. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
brmbolcek...veeelmi sa tesim,uz viem ze to neni nic ine ako tehu.ved tie vcerajsie dve // hovoria jasnou recou...
tak sa mi zda ze to tu krasne napreduje a je viac pozitivnych ako negativnych co je super ,ale mohli byt vsetky pozitivne :unamused:
1. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekný večer prajem :slight_smile:

krivka nedám si radšej tabletku žiadnu trošku mi to ustupilo mala som aj žáhu inak ,ale myslím,že to je skoro ešte na prriznaky.myslím ,že su to len tie hormony z utrošu :angry:
1. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
figurka...jasne porovname,uz sa tesim...som zvedava ci tam mam obe bublinky,ale to mi asi este zajtra nepovedia...
1. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krivka krásne testiky take ako máš ty 7den tak taký ja mám 10den a to mi manžel tvrdil,že tam nič nevidi :grinning:
1. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denis, dik :wink:

este spravim zajtra, alebo v stredu, len nemam doma testik, a nasa figurka mala vstala rano s takou nadchou, ze nic nerobime, len smrkame a uz ho vsetko stipe :rolling_eyes: tak neviem kedy sa dostanem do lekarne :angry: a to mame v stredu zapis do skoly a vo stfrtok karneval, no dufam, ze to nebude nic horsie, iba nadcha :unamused:
1. feb 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajtičko...manžel je asi barvoslepý :slight_smile: jen vtipkuji :slight_smile: no zítra nevím jestli už uvidí gestační váčky,možná ano, u mne sice nevideli,ale brmbolčekovi už dnes videla paní dr :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ze stfrtok :sweat_smile: stvrtok
1. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
figurka
jé že do školy, to budeš mít náročné, školáka a mimčo!!!! už nemusíš delat další test, je to jasné :grinning:
1. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
figurka a vo štvrtok ideš aj na ultrazvuk??, mne beru len ´krv vysledky su v piatok a na ultrazvuk a za dva týždne :angry:
1. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
figurka- zdravim ta , kukala som tvoj albumik, zacina ti to silniet :wink: :wink: len tak dalej a zajtra helik a uz to budete aj vy mat oficcc... inak dnes tam bolo koooopu ludiiiiiiiii, a hlavne tych zakrokov .... maju co robit dr, a dr :slight_smile:

Denis- neopovazim sa ti odporovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Krivka - mne uz dnes na sone to bolo pekne vidno .... :wink:
1. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to mi hovor, ja si to neviem ani predstavit :confused: este keby mimco bolo take ako Tony, tak to by bola pohoda, ale neverim, ze by som mala take stastie :grinning:
1. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajticko...to musíš ješte dva týdny čekat na UTZ...to je na nervy, to nevydržím!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brmbolček...tak to si myslím, jsem vyložene autoritativní tip :grinning: :grinning: :grinning: a jedna doterná otázečka...odkud jsi????
1. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kajti, ano krv aj sono :grinning: a ty budes mat vysledky az na druhy den?
1. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
žedenis ved sa zbláznim :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ale potom to už bude asi definitívne jasné
1. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
figurka...nestresujme tu kajticko.....že až na druhý den, dyť musí čekat ješte dva týdny na UTZ...to bymne kleplo!!!!!!
a nevíš...možná to bude další figurka andílek :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
figurka...ja som mala prvy testik taky isty a to som po PK. je to parada,gratulujem :wink:
1. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok