• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
kajti...tak to určite....to ješte dva týdny nebudeš vedet kolik máš bublinek???? síla....ikdyžmne to také na 14 den nevideli a až potom a to videli jen jedno a na další týden dve, rkám ješte príští týden a budou tri :confused:
1. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko...mna tak hrozne bolela hlava asi 4 den po ET.inac som nemala a zatial nemam ziadne priznaky tehu,ale som ved tie testiky neklamu hadam.este mi jeden testik ostal tak ho rano dorazim a sup do heliosu na krvicku :grinning:
1. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka, diky, ja viem, ze je to tam, uz je to jasne, teraz musime len cakat :grinning: ako keby sme do teraz robili nieco ine, vsak?

no s tymi dvojkami, mna asi picne ak sa ujali obe :confused: najprv nic nic a zrazu bum, dve :sweat_smile:
1. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zákon schválnosti :grinning: ale klid vesmír to vyreší ke spokojensoti všech!!!!!
1. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a pekný večer,
ta štatistika je veľmi pekná a musím uznať aj prehľadná-super
dnes sme boli na genetických testoch, ale doki hned vravela že príčinu neplodnosti nevidí v genetike, ale aspoň vieme že sme nič nezanedbali.
1. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bombrlcek...ale sono ti nerobili vnutorne,len cez brusko ze?neviem ci si mam dat rano utros ci co...
1. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka, sono robia vaginalne, tak si daj utros az po :wink:
1. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka...ako nam mozu ostatne uz tehulky dosvedcit ,cakat budeme este dalsich 9 mesiacov :grinning:
1. feb 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žádný utroš, delá se sono vaginálne!
1. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DENIS- ZILINA :wink:

Figurka- ved to je parada ci si ratala ze sa ujme iba jedno ? a sono mi robili normalne zo spodu a utros si nedavaj
1. feb 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inakvy ste napísali že pred transferom sa nebere utroš a mne ho kazali.ja som si mala dať aj pred transferom tak všade je to inak
1. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kokšo..pred transferom...dyť to je divné.....nešlo se mebrijkám potom težko :slight_smile: :slight_smile: fakt je to všude jiné a to je slovensko jaké malé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne vobec nič to nerobilo ani to nespomenuli :confounded: vy ste to tu písali tak som volala hned do centra, že či si to mám dať rano a ešte sestrička,že jasne musíte no chapete tomu všade inak :astonished:
1. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne, že to dobre dopadlo!!!! jé holky já jsem dnes upísmenkovaná...mám pocit, že jsem celý den nedela nic jiného!!!!katastrofa se :slight_smile: mnou :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že toto je aka droga tento MK :grinning: :grinning: naše deti povedia prvé slová ,že Modrý koník :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no začínám se toho obávat, že máš pravdu!!! se divím, že mi to mnž ješte nevyhazuje na oči,ale on má aspoň klid na práci a kreslení :slight_smile:
1. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis,figurka...este ze som na konikovy,to by bolo pekne neprijemne sono po utrosi...dufam ze to neni nebezpecne vnutorne sono,ci sa to bude mojej bambulke pacit :unamused:
1. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis teda teba ozaj obdivujem stihas na vsetky strany :wink: :wink: :wink:

Krivka- mas IP
1. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka...klid nemuže se nic stát...je to úplnáí pohoda...mne delají sono vaginálne i ted mimo posledního....a sona na amniocentéze :wink:
1. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek
dyť ty také...šikulo!!!!!
1. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som brala utros uz pred ET,ale ked som sla na transfer tak mi povedali nech si ho nedavam...
1. feb 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky

jeeej to je super prehľad, len opravim vas, mam 33 rokov , nie 32

este si vas za dnesok musim docitat
1. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, to jsi ani nemusela opravovat :slight_smile: Ako?
1. feb 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja viem denis, ale ktovie, mozno tp niekoho potesi, ved mladic je tu az az.

danka - je mi to tiež strašne ľuto, že ti to teraz nevyšlo, no nevešaj hlavu. Viem že ti tieto slová teraz moc nepomôžu, musí to prebolieť, ale dáš sa doporiadku a za pol roka šup nato. Ideálne je začať koncom leta ako sme boli my s denis a vierkou. Vtedy je organizmus nabity vitamínmi z naozaj čerstvej zeleniny a vitamínu D zo slniečka. Telo aj dua sú oddýchnuté a pripravené . Držím ti palce
vierka sa neozvala ?
1. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok ?
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL **EMB.1,* ***** KET- ET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
12. GUBIK ****** ??-??? **EMB.? * OPU 3.2. ** ET: ???? **? mrazacik** VEK: 29 ** výsledok ?

- LUKO ******* ??-??? ** v stadiu stimulacie od 5.2 2010 *************** VEK: 30 ** výsledok ?
- CUKOTKA *** BA - ISC ** v stadiu stimulacie –zacala******************** VEK: 27 ** výsledok ?
- DEMIZON *** BA - GF ** v stadiu stimulacie ************************* VEK: 29 ** výsledok ?
- GUGINENKA * BA - ISC ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ************* VEK: ?? ** výsledok ?
- MAJAJA75 **** ??-??? ** v stadiu stimulacie cca o 3dni **************** VEK: 35 ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 20tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 20tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 20tt / 1
1. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy-opravim,ale odoslem dalsi az zajtra vecer. ked to zoradujem ,tak je to krasne kominkovo, ale ked sa to odoslem, tak to zblbne a je to krivolake.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka...super!!!!
romy, ne vierka se už dýl neozvala i jsem ji psala ip a nic, asi ji pošlu sms!
1. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis , mna vcera vecer zacal krpec tak kopat - no neskutocne vydrzi vkuse aj pol hodinu - ale si predstav ze ked sedim pri pc - mozno je to tym ako sedim. A teraz zas kope. Neviem mozno sa mu nepaci ako sedim, ale je to fest sranda
1. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie romy on sa teší že vidí tety z MK :grinning: :grinning:
1. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...presne!!!!! to je radost, že nás vidí :grinning:
1. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok