Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
3. feb 2010

aj ja idem kukat TV pa pa a dobru nocku 😵

denis19
4. feb 2010

dobré ránko preji!!!!!! nevím jak kde , tu je -15!!!!!!!! paráda! 😠

romy01
4. feb 2010

dobre ranko všetkym 😀

cisielko
4. feb 2010

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ideme na to, mrazáčik zabojoval tak si idem po neho..som strašne šťastnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá...som bola s nervami na pokraji zrútenia kým odbilo 08.30h, musel mužík volať :lol:

Ďakujem, že na nás myslíte, lúbim vás...ukážem sa tu najksôr v nedelu..4 dni budem ležať s nohami hore...držte sa mi tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

m.a.y.a.
4. feb 2010

cauko ciselko: tesim sa s tebou a drzim palce 😵 😵 😵

m.a.y.a.
4. feb 2010

ozik ahojte babenky v tejto temicke , vsetkym vam drzim palceky a prajem vela stastia tehulkam aby vydrzali do konca a snazilkam aby im to vyslo 🙂 🙂 som tu na skor z temicky zeny po 30 a beby nikde ale cisielko je moja dobra kamoska a som umierala od zvedavosti ako mrazacik tak ...)) 🙂 🙂
pekny den vsetkym

kajka39
4. feb 2010

dobre ranko vsetkym... u nas krasne slnecne rano Tatry nadherne ako obrazok a sneh nikde 😀 😀 😀

cisielko -thuj,thuj drzim palceky nech to je ten pravy snehuliacik.Opatruj sa! 😉

denis19
4. feb 2010

cisielko...držkajte sa všichni tri!!!!!! když to bojeovníček dokázal tak je pul cesty za vámi!!!!!!! aspoň pošli holuba 😀

kajka....ahooooj a kde to bydlíš,když vidíš na Tatry??? a jak je????

maya...tak ahoj , žeńo po tricítce...to jsem tu skoro všechny,až na pár mladošek bojovníček 😀 😀

kajka39
4. feb 2010

denis-predsa pod tatrami, v albumiku mas foto ktore som odfotila teraz, Kuknite skor ako mi ho vymazu 😀

gubik
4. feb 2010

Ahojte,
Cisielko- drzim paste!!!
Kajka- TT si si uz robila? Ci ako?

Ja som bola vcera na OPU, 18 vajicok, vsetky oplodnili, ale kedze neboli vsetky dobrej kvality- pri tom pocte som to aj cakala- tak sa mam pripravit na to, ze sa to bude dost redukovat. No co, uvidime 🙂
Pekny den vsetkym!!!

cukotka
4. feb 2010

cisielko gratulujem a držím palce 🙂 pekne sa staraj o drobca 😉

cukotka
4. feb 2010

gubik blahoželám k úrodičke 🙂

mimzy
4. feb 2010

krasne ránko, všetkým držím palčeky 😉

cukotka- ako si daleko?

mycnik
4. feb 2010

mimzy dnes bol štvrtý puregon, pichám si každý deň 100 jednotiek. Zajtra idem na kontrolný ultrazvuk a odber krvy, uvidíme či mi upraví dávku puregonu, ale začnem si určite už pichať orgalutran.

A ty ako?

kajka39
4. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL ** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
12. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. ? * OPU 3.2. ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
13. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. ? * OPU 4.2 ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?

- LUKO ******* ??-??? ** v stadiu stimulacie od 5.2 2010 *************** VEK: 30 ** výsledok ?
- CUKOTKA *** BA - ISC ** v stadiu stimulacie –zacala******************** VEK: 27 ** výsledok ?
- GUGINENKA * BA - ISC ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ************* VEK: ?? ** výsledok ?
- MAJAJA75 **** ??-??? ** v stadiu stimulacie cca o 3dni **************** VEK: 35 ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 21tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 21tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 21tt / 1

mycnik
4. feb 2010

ospravedlňujem sa, pomýlila som si tému, pa
hneď sa mi to nezdalo 🙂

cukotka
4. feb 2010

mimzy ja som v pohode, pichám injekcie a čakám. A ty ako?

denis19
4. feb 2010

kajka...hezký pohled,ale co znamená to negat. na výsledku????? dyť to jeľšte nemužeš vedet???? či je neco co nevím?????

denis19
4. feb 2010

cukotka a jsi na PN?

cukotka
4. feb 2010

denis áno som na PN, stále mi je strašná zima 😉 oddychujem pod perinkou

kajticko
4. feb 2010

ahojte dievčatka 🙂

tak ja už som bola na krvičke 🙂 ,ale výsledky až zajtra 😠

denis19
4. feb 2010

tp je dobrá činnost, oddychovat pod perinou a u koníka.....já jsem v práci a není mi zima, ba naopak....kolik už je včeliček?

kajticko
4. feb 2010

cukotka dobehni ku krbu 😀

denis19
4. feb 2010

kajti.....jé už na krvičce...nejak to uteklo a UTZ kdy?

cukotka
4. feb 2010

denis aspoň to máš také pestrejšie, keď si v práci, nie? čo malý futbalista, kopká si? 🙂

a čo Kajka? že negatívny výsledok?

kajtičko, včera som u Teba bola a kúrila si plynom nie krbom 🙂

denis19
4. feb 2010

tak teda cuki to je ad kajti nezodpovednost, dnes si topí krbem a včera te otravovala plynem???? vrchol......

fotbalista je ted asi v nejakém velkém klídku, včera jen jeden malý kopanečeka hotovo....lenúšek jeden!!!!

kajticko
4. feb 2010

,ale dnes som mala mužíčka doma a pred tým ako išel do práce zakuril bebe 😝

to ano denis ,ale pre mna bude tento den nekonečný a UZT ževraj až o dva týždne zajtra mi to všetko povedia

denis19
4. feb 2010

aháááá. takže to bude UTZ už i se srdíčkem či srdíčkama 🙂 🙂

cukotka
4. feb 2010

denis, tak aspoň vidíš aká to je kamarátka 🙂 ale zase spravila mi aj kávičku, ponúkla mi keksíčky ku káve a aj colu 🙂

denis19
4. feb 2010

ooo, tak to ano, colu si ješte ted užij v tehuhu ji nemužeš 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre