• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
brmbolcek kedy si mala ms ?
7. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris to uz su asi nervy, chce to klud a pokoj, potom to pojde lahsie... Opu je brnkacka.... je to pohodicka, najlepsia je z toho narkoza xi xi , dobre si pospis :wink:
7. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek....je ti nejak veselo?????
7. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček tak na t sa teším asi najviac, ja v pohode som nakoľko už máme doma 11 ročnú slečnu pred ktorou všetko tajíme, a akurát stále skúma načo chodíme tak zavčasu ráno preč a dnes mala dilemu načo potrebujem biele ponožky.... :grinning:
7. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris- xi xi no musis sa vynajst ved je to este ozaj mlada slecna :wink: ale casom jej to samej dojde ked uz je teraz taka obozretna :wink:
7. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris..... :grinning: :grinning: :grinning: tak to je super...a co jsi rekla?????
7. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danis19 tak povedala som jej že idem zajtra tancovat, tak potrebujem biele ponožky, stále si musím vymýšlat a potom zabudnem čo som povedala, sranda bola aj pri injekciách to som stále dávala pozor aby ma nevymákla- raz som si musela pichat na 3x jednu injekciu :grinning:
7. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy , mas IP :slight_smile:

DENIS - ano ano, milovany chodi somnou uplne od zaciatku na sona :slight_smile: i na toto pojde :slight_smile:

sanris- ty si ma teda pobavila , ze tancovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko......jak se vede vpondelní mrazivé ránko???????
já bojuji v práci a snažím se tu prežít...

krivka...nestresuj se dnes v práci!!!!! a ani žádná z vás!!!!!
8. feb 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne dobre ranko vsetkym v novom pracovnom tyzdni prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. feb 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka...ty jsi se snad i na tento pracovní týden tešila???? čeká Te nejaká super práce či odmeny? neboť mne klasicky ne,ale také sem chodím ráda :confused: :confused: :confused:
8. feb 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- ano, ja som uz v przapojena v prac.tempe,dem sa dat dnes troska zreparovat :grinning: nechty,vlasy a potom idem k lekarke s chrbticou, tam sa doslova tesim, lebo od kedy k nej chodim je to super tak o 80% co je pre mna ako zazrak!!!!!!.... :dizzy_face:
Ty ako s malou bublinkou? vikendovali ste mimo domu, este stale prerabaju rodicia byt a kuchyna hotova?? :wink:

poslem tabulku:
8. feb 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL ** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok = neg.
12. MIRM ****** BA – ISC ** EMB.2 * OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mrazacik ** VEK: 26 ** výsledok = neg.

UZ STIMULKY:

13. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. ? * OPU 3.2. ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
14. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. ? * OPU 4.2 ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
15. MAJAJA75 ** BA – GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 35 ** výsledok ?
16. CUKOTKA *** BA - ISC ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 27 ** výsledok ?

- LUKO ******* ??-???* ** v stadiu stimulacie od 5.2 2010 **************** VEK: 30 ** výsledok ?
- GUGINENKA * BA - ISC ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ************* VEK: ?? ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 21tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 21tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 21tt / 1
8. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka....tak naši hotovo, díky všemu...neboť to nemelo konce, už jsem jenv soboru v asku dokoupili k našim do kuchyne stul a židle a hurá na varení.... :grinning:
naše bublinka si určite ve zdraví plave v bríšku a ve stredu máme výsledky z amniocentézy....tak uvidíme,jak je zdravá a co to je :grinning:
v práci celkem pohoda a klídeček,zatím, nemáme tu šéfa :confused: :confused:

jé tak ty budeš ješte hezčí...nehtíky, vlásky...super plán a i ta chrbtica, ta by se mi také nekdy hodila zreparovat :slight_smile:
8. feb 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Volala som dnes do Heliosu a akurát odchádzam z práce a ideme tam..doki ma chce vidieť, chce vidieť moju sliznicu a či mám brať dalej lieky..možno taká maličká nádej ešte je :pensive:
8. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko...držím palec a nedeje je vždy...dej vedet co a jak!!!! :slight_smile:
8. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte.
no u mňa žiadna sláva. čakali sme cca 3 týždne,aby bambuliatko odyšlo samo. 15.1. som išla na kyret, lebo som nezačala krvácať. o 3 dni som bola späť v nemocnici pre veľľľmi silné krvácanie a bolesti. dutina maternice bola prázdna, ale mala a aj mám zlé výsledky krvy. dostala som silný zápal maternice a kvôli zlým výsledkom krvy mi museli krvácanie rýchlo zastaviť. to sa im ale nedarilo. dali mi 4 injekcie na stiahnutie maternice. týždeň som ležala v nemocnici kvôli zápalu maternice. krvácať a špiniť som prestala cca pred 4 dňami. Krajko keď videl moje výsledky krvných odb. bol zhrozený. dal mi lieky, hormóny na prestanie krvácania. povedal, že mám málo červ.krvných doštičiek. no katastrofa.
teraz mi v heliose brali krv na protilátky proti sperm. a embriu. o 3 mesiace ma čaká operácia-malinká v heliose. budú mi brať vzorku zo sliznice, pozerať vaječníky...neviem ako sa ten zákrok volá.
a psychika? snažíme sa s mužom držkať ok. najmä ma drží adopcia. musím sa dostať zdravotne do poriadku, lebo mi tá revízia narobila poriadnu šarapatu.
držkajte sa, nech len všetko výnde v najlepšom.
8. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
tak ja som v práci. Zatial u mňa všetko po starom mrcha zatial neprišla ale netestovala som. V stredu idem na krv a uvidím.
8. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka..tak to je super v práci jen zlehka......holka :slight_smile:

afrika...nejdu to ani komentovat, jen ti skutečne preji štestí a pevné nervy! máš toho za sebou nejak moc!!!!!
8. feb 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
tak stimulácia zatiaľ v pohode. v sobote sme boli na kontrole, máme desať folikulov po 10 mm. od dnes picháme aj cetrotide a ku koncu týždňa je naplánový odber. uvidíme zajtra. naberá to rýchly spád. tak sa veľmi teším. dúfam, že to všetko dobre dopadne.
do štatistiky - som z pezinka, centrum - ISCARE.

strašne vám držím palce, nech to všetky dotiahneme do šťastného konca
8. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis bolo a je toho moc, ale verím v šťastný koniec. príde mi ale nespravodlivé, že sa to vždy udeje behom vianočných sviatkov. úplne som na ne zanevrela a nebudem oslavovať, kým nebudem mať pri sebe narodené dieťatko.
držkaj sa.
inak môj typ u teba je dievčatko :grinning: . malá denisočka
8. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika...ale jak jsi na to prišla, že dievčatko?? i já si to myslím...
jdete zkusit adopci? držím palec, my se s mnž do tohoto adopčního kolotoče pred IVf dostali, nebyla jsem stotožnená s IVF a tak jsem šli na adopci,ale tu v BB mne na odboru soc. vecí a rodiny tak super demotivovali, že to nepreji nikomu a veím, že vám se to podarí s tím nejmenším miminkem, pokud do toho pujdete :slight_smile: kamarádce se v ČR podarilo adoptovat do dvou let od podání žádosti 6 mesíční holčičku....je na povzbuzení :confused:
8. feb 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis neviem prečo myslím, že budeš mať kočku, ale väčšinou sa vždy trafím v tíchto veciach. sestre som povedala, že bude mať chlapca, lekári jej stále hovorili, že to je dievčatko a teraz bola na 4D a bum chlapec. ja som jej vravela, že pipík dorastie :grinning: .
podľa mňa máš ty dievčatko.
adopciu už vybavujeme. dúfam, že nás úspešne zapíšu, lebo ma... :frowning2:
denis prečo vás odradili v BB? mali nejaké hlúpe reči alebo? :confused:
8. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ahojte ,
afrika prajem skoré uzdravenie a vela pevných nervov.
schcela som sa spýtať mám ziadost este len na poistovni len je 3 tyzden a nikto nic, nemam im tam zavolat mam vseobecnu
8. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kefalinek počkaj ešte týždeň a brnkni do CAR kde chodíš, či už nemajú vyjadrenie. alebo skús aj hneď. mne prišla presne za mesiac. :wink:
8. feb 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkaaaa. supeeeeeer, ze nedosla, stale mozes byt tehu :slight_smile:
8. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko bodaj by si mala pravdu :slight_smile:
8. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
afrika...ano, lustrovali nás jako podvodníky, vadilo jim, že nai jeden z manželu nemá nic s pedagogickým vzdeláním a to jsem oba vysokoškoláci a oba máme dve vysoké školy! vadilo jim, že jsem si stanovili, vek a rasu dítete a ,že chceme aby bylo zdravé, ne postihnuté....a to je fakt nasralo, že když chceme preci díte, vezmemem jakékoliv!!!! no des!!!!!
8. feb 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Afrika a nad darovanými vajíčkami alebo embryjkami ste nerozmýšlali?
8. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...jasne, že luko má pravdu!!!! ty už asi i jsi tehuhu :grinning:
8. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok