Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sanris
9. feb 2010

ahoj babulky,mám problem včera som bola na OPU nasadili mi utrogestan a citim sa ako sud bolí ma celé brucho doktor mi povedal, že budem mat trošku nafúknuté brucho ale toto má od trošky daleko neviete mi povedat dokedy to bude ? ☹ trvat?

cisielko
9. feb 2010

Sanris, no to je ťažko..ja som po OPu už na druhý deň skoro nič necítila..ak sú to ale veľké bolesti zavolaj dokimu aby to nebol OHHS...

kAJKA..TO FAKT, TAK TO čUMíM AKO PUK...žeby zázrak?

viktoria77
9. feb 2010

Kajka...nemienim sa sústrediť len na hľadanie partnera, ale nechám tomu voľný priebeh. Keď sa máme stretnúť, tak sa stretneme..som v pohode. 😉

kajticko
9. feb 2010

ahpjte dievčata 🙂 všetkým prajem krásny dník 😉

cisielko musíš len veriť prajem Ti ,aby to dobre dopadlo nebola by si prvá čo krvácala a bola tehotna 😉

mirm nezúfaj ešte to nemáš uplne potvrdene ,že niesi tehulka počkaj ešte držím palce 😉

sanris aj ja som mala veľke bolesti mala som nábeh na OHSS treba vyppiť 4-6 l tekutin. vtedy aj bolesti trošku ustupia

kajticko
9. feb 2010

ja som inak teraz 4 dni v posteli taká som chorá 😠 😠 dúfam,že sa to už skončí 😒

denis19
9. feb 2010

ahoj mamulo...ako? už víš kolik je detiček? 🙂

kajticko
9. feb 2010

ahoj denis nie až 18 teho mám sono?? akos acítiš?? samozrejme pracuješ že??

cisielko
9. feb 2010

Kajtičko dakujem..a nechceš zmeniť pas, ved ty sa už nesnažíš..ty už čakáš 😀

sanris
9. feb 2010

kajticko Aj mne povedal doktor že mám nábeh na OHSS tak sa nalievam vodou, dokedy to potrva? ☹

demizon
9. feb 2010

Ahojte, dnes som mala ET - v PK som mala 6 embryjok , z toho 4 sa dnes zamrazili a 2 mi vložili, tak dúfam, že sa im bude u mňa páčiť 🙂 celkovo mám 9 mrazáčikov, ale verím že moje prvé IVF vyjde 🙂

kajka39
9. feb 2010

demizon-gratulujem!! 🙂 🙂 🙂 vecer to hodim do tabulky.

kajticko
9. feb 2010

demizion super aj mna si predbehla 😀

čísielko ten pás už mám zmenený mám ho určite väčší už o 4 cm 😀 😀

sanris ja som to mala piť stale aj po transfere a dr mi povedal ,že ked vypijem len 3 l mám p rísť radšej na infuzky a ešte liter mai daju oni. teraz nechce sa mi to rátať tuším 19 den po Et ,ale už nevladzem tolko vypiť teraz pijem len 3 l a,ale neboli ma už nič.

kajticko
9. feb 2010

baby je to tehotenský príznak????ja by som stale žrala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luko
9. feb 2010

kajticko...ja myslim...ze moze byt 😀

kajticko
9. feb 2010

dakujem luko ,ale čo to potom bude 9 mesiacov 😉

za chvílu budeš mať aj ty dúfam takéto problémi a chute 😉

luko
9. feb 2010

to ja nemusim cakat na tehu....to ja uz mam 😉 😀

kajticko
9. feb 2010

😀 😀 aj ja to mám už rok a za rok 8 kíl kým ma dr tlačila hormonámi tak som takto dopadla.

mirm
9. feb 2010

kajticko mam to oficialne krv je neg. ☹ , ale lieky musim brat do zajtra pokial nebudu mat vysledky z labaku

kajticko
9. feb 2010

juj tak to mi je luto ,ale ty taerz najmenej potrebuješ ,aby ta niekto lutoval 😠 tak čo už skusiš znovu a hlavne ked pojdeš ešte raz sa vykašli na prácu!!! musíš mať klud. tak sa drž

cisielko
9. feb 2010

Kajtičko..mylsela som pas ako kde máš foto..máš tam snažíme sa otehotnieť ale ty si už tehu..sa tu rehocem, si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Demizon..teda to je naozaj krásna úroda..držím palce 😉

brmbolcek
9. feb 2010

pekne utorkove popoludnie, idem si vas precitat co je tu noveho 😉

kajticko
9. feb 2010

cisileko ja som vedela o čom hovoriš preto som tam dala týchto 😀 😀 😀 ,ale ved sa ešte snažíme nikde není napísane ,že to mám vyhrane zmením to až po prvom trimestri 😀 a najprv musím naštudovať ako sa to mení 😀 bože konečne mám dobru naladu 4 dni som ležala ako mrtvolka mi moj muž vravel už som dnes konečne všetko vyupratovala

čísielko dufam,že aj ty ten pás čoskoro zmeníš 😉

demizon
9. feb 2010

Ďakujem baby...ja viem, že sa to ľahko hovorí, ale jedna prehratá bitka neznamená prehratú vojnu...tak treba bojovať 😉

figurka.m
9. feb 2010

ahoooj 😀

kajticko,tak ty si chorucka, dufam,ze sa coskoro uzdravis 😉

demizon, tak super tolko mrazacikov, ale teraz ich urco nebudete potrebovat 😎

kajticko
9. feb 2010

figurka dakujem ,ale už je lepšie konečne 😉 ako sa cítiš ja nemám tehu príznaky len obžerstvo a ževraj je to psychika a nie príznaky 😀

minka051
9. feb 2010

Ahojte
Konečne som doma z práce. No zajztra už nemusíííím. Idem zajtra na tú krv a to budú asi väčšie nervy ako v práci..
Ja sa mám rovnako. Mrcha mala byť normálne v nedelu no zatial nedorazila a už ani nemusí. Len je mi fajn a ako tehotná sa zatial necítim.

figurka.m
9. feb 2010

kajti, ja nemam priznaky ziadne, ani to obzerstvo, vsetko je uplne normalne, je to normalne? 😅

minka, ja asi pridem o nervy skor ako ty , nech uz je zajtra a samozrejme vysledok pozitivny 😉

minka051
9. feb 2010

figurka ja som už o nervy prišla. Ale to výsledok neovplyvní. 🙂 Čo ma čaká to bude. No výsledky budú až koncom týždňa. Tak mi povedal doktorka.

kajticko
9. feb 2010

je to normálne ved nemusíme mať ešte príznaky 😉

minka neboj minka dobre to dopadne ved mrška mešká 😉

figurka.m
9. feb 2010

minka coooooo? ako mozu byt vysledky az koncom tyzdna? ved sa tu zblaznime a ty prva 😅

inac toto nechapem, u nas v nemocke mi HCG spravili vzdy di 1 hodiny, tak ja neviem, co inde robia inak 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre