• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
MIRM- ako pise Denis este nic neni stratene :wink:

Krivka- ty uz uvazujes ako budes zhadzovat kila :grinning: :grinning: :grinning: ved si este len na zaciatku tak sa snaz robit pravy opak a priberat co sa da :grinning: :grinning: :grinning:

Gubik- nevadi, ze mas jedno , hlavne aby bolo to prave a dotiahlo to do uspesneho konca :wink:

Ciselko- teda mas to pester ahlavne na nervy, ale nic nemas este stratene, stale sa to da riesit, tak uz treba len cakat :wink: :wink: :wink:

Kajka- si silna zena :wink: :wink: :wink:

denis - ako dnes v praci ? zajtra je streda, vies co ta caka ? :wink:

Romy co si dnes robkala ?
9. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...vím ajsem za to vdečná, neboť od včera mám paniku!!!! jdu vás prečíst.
9. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko žravou nemoc budeš mít ješte necelých devet mesícu a já se už na sobe smeju...já vám mám holky bríško asi v zadku...ten mi roste jako blázen....
minka budu na tebe myslet a náv všechny také
demižon....super!!!!!
letím na profylaktiku...dnes máme odber pupečníkové krvi!!!!
9. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis držím palce budem na Teba myslieť :wink: drž sa
9. feb 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- som ta predbehla, ja uz som docitala :grinning: :grinning: :grinning: takze som co ? prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:

kajka- zajtra drzim palce nech odidete s fajn, spravami.... a inak mas super uces, velmi sa mi paci :slight_smile: :slight_smile: sadne ti :slight_smile:

Viki- tak ako si nazivas , ? da sa ? verim, ze ano , uz mas po vsetkom, a zacinas novy krok a zivot :wink:

Kajticko - tak ako sa citis okrem chorobky, ty tehulka :wink: zvykas si uz ? buduca mamina :wink:

Demizon- gratulujem :slight_smile:

Figurka- tak ako sa citis mamina ?

Minka- robis nam radost :slight_smile: :slight_smile:

Dievcence ja uz som si zmenila pas.. aj albumik doplnila, len este trosku mensie upravy a potom to bude , :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis. drzim silno palce :slight_smile: , potom daj vediet co a ako , verim ze vsetko je uz ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka No to je štátna doktorka. len v CAR to je hned do hodiny. Ja si musím pekne počkať a nervy budú v prd..i :angry:
9. feb 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček až na to prežieranie je všetko uplne ok vobec si neako neuvedomujem ,že som tehulka :slight_smile:

a ty ako ?? mamina
9. feb 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,minka, do hodiny mi to spravia u mojho obvodneho dokiho, v nasej nemocnici statnej :wink:
9. feb 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...to snad ne...kleplo by mne....!
tak se podržte....ta profylaktika je až v šest a já že ted v pul páte!!!! to je ale hlava deravá!!
9. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xi xi - prezieranie :grinning: :grinning: :grinning: figurka, to poznam, no mne sa moja mamina smeje, ze mi manzel nestiha chodit do obchodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , tak asi tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis to je tehu-demencia, to je normalni :wink:

inac ak ta to trosku ukludni, keby vysledky boli zle oni sa ozvu skor, mne sa ozvali skor asi o5-6dni, tak myslim, ze je vsetko OK
9. feb 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmb, no ja sa zatial nejak neprezieram, az mi je to divne, nemam ani zvlastne chute,no nic :grinning:

a manzelik, nech len beha, aspon bude mat super kondicku, na prechadzky s kocikom :wink:
9. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka . ten hlad este na teba pride :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ako bolo na karnevale ? uz si bola na srdiecko ultrazv. ci este len ides ?
9. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karneval, uzasny, maly bol za ducha a vyutieral celu dlazku v kulturaku, nemuseli umyvat xixi

na UTZ mam ist vo stvrtok, uvidime, ty este ides do martina?
9. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figurka...tak to jsou vyhlídky...když už ted zapomínám????
myslíš jako ty moje výsledky, že by volali, že jsou špatné??? také z toho vycházím...prece by si nejaké težké rozhodování nenechávali až na 22tt,když by to mohli rešit drív,ne????

brmbi.....a co myslíš tím prežíráním, neboť moje známá sní dva rohlíky a jedno bymbíno za den a potom už se mnou odmítá jít na koláč,prý jsem jí to mela ríct drív..... :grinning:
9. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to drzim silno palce a este v ten den ti aj myslim, ze volali ohladom testu HCG V TOM KARNEVALOVSKOM DUCHU :grinning: :grinning: :grinning:

Ja este pojdem o dva tyzdne na UTZ a potom uz iba ku mojej , tento tyzden piatok idem ku mojej gyn. mi ide zobrat par skumavok krv... a vypisat teh.knizku :grinning:
9. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ať nestečeš z krve,jak se u nás ríká :grinning: :grinning: to budeš mít první screening,co?
9. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak,denis, oni sa snazia aby si mala trosicku viac casu na rozhodnutie, preto telefonuju skor, ale su to len dni,ja som mala na to 3 dni :unamused:
9. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis - servus, tak to ozaj neviem na co tu krv budem ,davat ved ja sa opytam popritom odbere. a ja mam take zily ze ked do nich pichnu tak mi z nich strieka krv, su take plne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, v heliku som bola spokojna taka blondinka mi bravala krv, bola uzasna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmb, tak skoro tehu knizku? :confused: ja som ju dostavala az nejako v 10-11tt, no tak super :wink:
9. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a já až v 12tt..tak to má brmbi nejak protekčne :grinning:
9. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
figy....- coskoro to bude aj u teba ani sa nenazdas :wink: :wink: a casy sa menia , ved uz v dnesnej dobe sa ocika test a uz to vies za nasich predkou take moznosti nemaly....., pisem akoby som bola uz na dochodku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len prvy trimedter je kriticky, preto zvyknu davat knizku az neskor, ale nemboj, to nieje nas pripad :grinning:
9. feb 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak jsi to porešila s tím DNP????
9. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trimester som myslela :sweat_smile:
9. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas vsetky
gubik aj som po prvom ivf, tiez som mala 14 vajok a ostalo nam iba jedno, dnes je po transfere 9 den ak neratam den transferu a testik negat. zacinam byt nervozna, neviem ako to prekonam do 15.2. to idem na krv.
drzim vam tu palce, tak sa majte
9. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana.....ješte nevešhlavu...je to težké,ale co nadeláš....uvidíš na krvi, tak je duležité, hodne holek melo neg. test a nakonec krev tehuhu potvrdila :slight_smile:
9. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis - mas IP :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajtičko...ach tak...no dobre...a meníš to v nastaveniach, je to hore pri tvojom nicku :wink:

Minka..zajtra som teda zvedavá..ale prečo tak dlho čakať ved to je na nervy, sa ani nedivím, že si o nervy už prišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Denis..silno držím palce, daj nám potom vedieť ako ste doadli...ja viem, že superne :grinning:

Brmbolček, krásne si zmenila pas..júj aké to je krásne :grinning:

Zuzka..hore hlavu, pokial to nemáš z krvičky tak tu stále je nádej :wink:
9. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok