• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
brmbi...dikas a super pamet,ano bude to karolínka....
10. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....ale nahodou už teraz som konečne pribrala a že 5kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ešte nevieme možno už v pondelok,ked pôjdem na morf.UTZ dráhy vraví že je to chlapec :grinning: no ja že dievča :grinning: nehame sa prekvapiť.
10. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DENIS- mas IP
10. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis brmbolcek ma predbehla s tou Karolínkou :wink: :wink: :wink: :wink:
Cukotka nevešaj hlavy je to dobré a nemyslí na zlé veci :wink: :wink: :wink: :wink:
Vierka to je jedno čo to bude hl. nech je to zdravé :wink: :wink:
Brmbolcek idem robiť langoše nie si hladná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis krásne meno :grinning:

Vierka..vidím, že u teba prevláda zelená farba je to moja obľúbená :slight_smile:

A ja som objedaná do Prahy na imun tetsy..idem tam 14.02. tak prvú vec mám vybavenú..ešte ma čaká pekná kopa :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ideme aj s Kati spolu, ona je objednaná na 08h a ja na 07.30h, sa na domnňou zlutovali lebo už mali plné tak som ich uprosila či by ma nemohli vopchať nna ten termín, že ide ešte jeden pár zo Sloveska, tak sa nadomou zľutovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mylsela som 12.04. som nejaká mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cisielko a čo sa tam vyšetruje?
10. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko a to až do prahy??????

vierka i u nás to tak bylo mnž ,že klučina a já že holčina.....a klid, já k dnešnímu dni mám v tehuhu také +5kg!
10. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani..čo ja viem tak je tam toho veľa...ale hlavne či nemám napr nejaké protilátky v maternici čo zabíjajú spermoše, ohladne zrážanlivosti krvi a také veci..ide aj mužo..a ty sa ako máš?
10. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbi...nenašla jsem si IP, jen ti z rána a odpovím ti až doma, neboť v práci máme IP odpovedi zablokované, mužeme jen prijímat....
vierka to samé platí pro tebe a mrknu, jasan!!!!!
10. feb 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko....ano, zelena je aj moja oblubena :wink:

denis.....dik a ty si v robote?
10. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo vierka já v práci...jako otrok :slight_smile: a zelená je super, my budeme mít zelený kočárek :grinning:
10. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no......denis aj my
10. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak paráda, budeme jako rosničky :slight_smile:
10. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá tá zelená teraz frčí, potom aj pomarančová-také kriklavé farby sú super a aj majú svoj účel :wink: :wink:
Zabudla som ešte aj jasná červená farba
10. feb 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta budeme trendy a i romy má zelený v merku...to bude jízda....jak je dana?
10. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budeme in...... :wink:
denis už si doma?
baby čo ste dnes dobreho varili?
10. feb 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne vierka.....ješte kvasím v práci a ješte hodinku budu, mne totiž propustka na dr platí jen na pet hodin ńa den,takže zbytak musím odpracovat :frowning2: a máš už vybraný kočárek?
10. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já si na zelenú musím ešte počkať :slight_smile: :wink:
Vierka my sme mali ražniči s ryžou ja som chcela,,brambory,, a mm ryžu tak si vyber a ty? :fearful: Vierka varili asi len tie čo sme boli doma, tí čo pracujú ako denis tak tá bude až večer variť pokiaľ nebude na MK??? :grinning: :grinning: :grinning:
Denis ja musí počkať na mrchu a idem na KET už mám aj pohovor za sebou aj lieky predpísané.Krajko je super všetko sme stihli v jeden deň a aj vyp.žiadosť na 2IVF :slight_smile:
10. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň, že jdeš hned na KET,to je dobre a kolik máš snehuláčku, dáte dva?????
máš pravdu já dnes nevarila a ani nebudu, budu preci udržovat sociální vazby na koníkovi :slight_smile: mnž asi neco ukuchtí, v poslední dobe ho chytlo varení a tak se realizuje, hošánek
10. feb 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis mám len jedného snehuliaka, tak to bude na nervy pri rozmrazovaní :angry: :angry:
Hošánek nech si zvyká a keď budete traja tak neviem, neviem ako to bude prebiehať,, frčať,, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.Určite bude nevyspatý, nenajedený, nákupy do obchodu, okolo malej starosti.....
10. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas v robote priepustka moc neplatí,teda platí, ale prídeš o tyždeny bonus ako keby si marodil.Tak to už nemaš vela denis.Ano vybraný kočiar už mame teda je ich viac :dizzy_face:

Tak to ste mali dobre danka,no ja som dnes varila s mamou, dráhy mal obed v robote.Mala som chut na kapusnicu a parene buchty.Zvláštna kombinácia a hladná,ale čo už.Danka a kedy ti vychádza KET.
10. feb 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej .....denis tebe je, to mne ten moj neuvari ani čaj :angry: :unamused:
10. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka. hod mi nejaký tip na kočárek, nebo hod do alba z netu foto.....
no tak ať se učí hošánek...nebo to bude presne jako píše Dana....bude frčet jako lusk, když se to narodí :grinning: :grinning:

dana...tak jeden, neva,ale on si tu vybojuje postavení neboj!!!! :grinning:
10. feb 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved už aj ty maš vybratý?či....?
10. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis takže: Jumper 3v1,X3 Lander,Danny sport complet,Baby smile Axel,Baby smile V-Max,kobinacie najskor v zelenej :wink:
10. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mám , já jen sonduji informace..co kdo a kde :grinning: :grinning: :grinning: X lander je super a V max také ostatní neznám....tak do zelena ríkáš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty aky maš vybratý?
10. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme zelený MUTSY 4RIDER
10. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ten je tiež dobry a hlavne je aj do terenov ,do prirody.

denis,kolko tyžnov absolvuješ cvičenia pre tehotne a kolko platiš na dve hodiny alebo viac hodin?
10. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok