• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
Vieri čaj je to najlepšie čo chlapy ovládajú čiže to ešte zmáknú urobiť a potom ešte praženicu.Ja sa nemôžem na nič sťažovať mne mm navarí a já ,,jen vylihujem a priberám,,.On totiž doma nerobil nič ale keď sa oženil treba ich nejako zapriahnuť no nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dajte do alba ti fotky pozriem si ich aj ja.
Vieri ten KET sa robí tak na 19-20deň od zač. mrchy až tak okolo 20 marca
10. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dani.........hej a ešte praženicu tu mu našťastie nemusim varit,ale ten hrnček potom umyvat :angry:
tak to sa ani nenazdaš a bude tu ten den D :wink:
10. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no naše profylaktika je jednou týdne dve hodiny, hodku cvičíme na fit lopte..a hodinu máme prednášku porodní asistentky o všem ohledne tehuhu, porodu, šestonedelí, koupání, dýchání v porodních dobách a tak úplne všechno...ona je moc šikovná a mám pocit, že vlastne porod je úplne super vec.... které se není nutno obávat.....povídá tak lidsky a vše tak jak v skutečnosti je o nastrihnutí, šití , krvícení atd....moc se mi to líbí, trvá to jedenást týdnu a stálo to 37€,tak pohoda.....

danka...tak to je postoj,jako k chlapu, jasan, že musí i oni v domácnosti neco delat!!
10. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa informovala ako je to u nas.Takže tiež cvičenia na fit lopte......hodinu aj trištvrte o porodni asistentke nič nespomínala tak si to budem musiet ešte zistit a začina sa 27tt.Len neviem kolko je to tyžnov a na tie necele dve hodiny je to 10euro,čo sa mi zda dost. :unamused:
10. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak vy tu takto cvicite?denis...u vas je to celkom pohoda cena.ak bude v za taka fajn cena tak veru pojdem aj ja cvicit,lebo velmi priberam.nie zeby mi chutilo jest ale ked nemam plne brusko tak mi je nejak nevolno,tak musim furt nieco gniavit :slight_smile: ozi denis necitala som dozadu,takze je vsetko o.k. co ti robili tu amnio?
10. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka- posli receptik na langose , to vies, ze by som si dala, mnam mnam, urcite je to prplava robota :wink: a ta Karolinka my sme sa s Denis rozpravali, ze keby bolo dievcatko ake meno by sme dali a obe by sme dali KAROLINKU, tak i u mna je to moj favot s dievcenskych mien :wink: :wink:

Denis- pochopila som a verim tvojim socialnym vazbam na MK :grinning: :grinning: :grinning:

Dievcence i ja som si vybrala kocik ale neviem ho tu dat ale uplne iny od vas, mne sa velmi pacia tie kriklave farby zatial som sa zamerala na dve .... :wink:
10. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...jeeeej ze dievcatko,gratulujeeeem :slight_smile: aj moj muz by chcel dievcatko velmi.ta tvoja baba tu bude mat napadnikov,ved ty si tu mam dojem prva tehula co bude mat dievcatko,to je zlate :slight_smile:
10. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krivka......ako bolo dnes v práci a ako sa cítiš tehulka? :dizzy_face: :wink:
10. feb 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka- ale to ti fajn, vsetko vychadza a vsetko stihas ked budes mat vklad 20 marca, to mas vysledok skoro na tvoje narodeniny a pozitivny , dievcinka nasa :grinning: :grinning:

Ciselko - uz som ti chcela povedat ze budes mat pekny valentinsky darcek :wink: :wink: a to je naopak , chuda nase uz aby to bolo, pravda :wink:

Krivka- servus, mala by si citat bo o vela prides :grinning: :grinning: :grinning: ako sa mas ? ako sa citis ?
10. feb 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...cau moje,tak ty uz kociky obzeras? :slight_smile: zostavas na PN az do materskej?ja sa chcem dat tiez v piatok vypisat ak to bude mozne...tak aj ty uz mas chute kadejake,ze langose.vies ako strasne ja priberam,musim furt jest inac mi je spatne...
10. feb 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka- mi o tom hovor, mne dali akusi hladnu spermiu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja keby som mohla tak jem aj nosom :grinning: :grinning: tak sa idem dojest , ale co nemozem , nemozem citit vypari ked sa vari ..... inak sa citim ok :slight_smile: a zatial som na PN este neviem dokedy , podla zdravia uvidim :wink:
a tebe predpisu bez problemou PN, na tom nemaju co riesit :wink:
10. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...v praci horor,omarodila mi sila tak som dnes umyvala riad za nu a moja robotka mi stala.uz sa chystam na PN ak ma doki vypise :slight_smile: ako vidim tak dnes sa preberali aj kociariky.zelena je super :slight_smile:
brmbolcek...ved uvidim,fakt je to uz sila v tej praci.tak to som rada ze aj ty tak pekne papkas,uz som si myslela ze len ja budem tucibombicka :grinning:
10. feb 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka- len si daj co si tvoje telo pyta, dopraj mu , je to dolezite a priam nevyhnute, lebo ked sa nenajes aspon ja viem ze mi je hrozne zle :frowning2: :unamused: ale banan to napravi a potom sup sup , vsetko do seba co treba... :wink:

ak budes moct chod na PN, nestoji to za ru pracu a nervy, velmi dolezite su tt do 12tt :wink:
10. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...no asi mojeje dokine kupim nejaku bombonieru nech ma vypise,lebo uz nevladzem...
10. feb 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale ona b mala aj bez bonbonieri ta vypisat :wink: :wink: , ku komu chodis ?
10. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem tu!!!! už s plným brichem, mnž navaril mňamku a hurá na soc. vazby :grinning: :grinning:
brmbolček a kde je úvodní foto bríška??????? co budeme potom porovnávat.....
10. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate ?

denis super vysledky, vedela som že budete OK a aj som akosi vedela že budeš mať dievčatko. Gratulujem.

vierka tak ty si vysadena na zelenu farbu ? Ja tipujem ze cakas chlapca - ale asi som ovplyvnena tvojimi zelenymi nakupmi alebo co. Prave som kukala ake vyberas kociky a mas podobné vybrane ako ja, len ja chcem aby mal kocik aj predne kolesa velke, nie male, kvoli snehu - teda ak sa zopakuje o rok zima, budem mat co robit to prebrodit tuto po sidlisku
10. feb 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- nebojkaj foto uz je na svete, ale mame taky fotak co musime fotky orezavat :wink: :wink: :wink: tak coskoro doplnime ...

Romy- ahojcek, pekny vecer :slight_smile:
10. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brmbolcek ako sa dari ?
10. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda tu sa už kočíky vyberajú, no bodlo by aj nejakéfoto aby sme aj my snažilky mali nejakú predstavu :slight_smile:

Brmbolček...no čo užm, ja ja som sa tešila, že bude darček na valentína..noa le nebude na valentína tak bude inokedy :slight_smile: teraz sa teším do pRahy..júj som kao malé deculo..strašne chcem vidieť Prahu..budem mať aspoň výletík :slight_smile:
10. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj romy, že se i ukážeš.....co anglina?

cisielko...auž je hotovo, je výsledek?

brmbi..tak šup sem s tou foto ať se tešíme s tebou :confused:
10. feb 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis..no ešte to nemám potvrdené z krvi ale čo sa mňa týka tak áno..je koniec...krvácanie sa zhoršilo, včera úpne hrúza , dnes už síce menej ale už nieje čo riešiť...mala som ísť v piatok aj do Helíku ale nejdem, kašlem nato..načo s atápiť..na bud. týždeň pôjdem na krva tod vsjo....asi to tak má byť a musím si ešte chvílku počkať :wink:
10. feb 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisieleko - :frowning2:

denis -ako? verim, ze OK. Este som nic nestihla precitat............. :slight_smile:

U mna krv potvrdena - negativna :unamused:
10. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciselko- tak si urobis oneskoreny valentinsky darcek :wink: :slight_smile: , ved i ja som si ten vianocny urobila v januari :slight_smile:

Romy dakujem - mam sa fajn az na to ze som sa tak najedla , ze mi je tazko, ale ja to zvladnem , to ja som nebola hladna to to male brmbolciatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja iba robim co mi ono vsetko kaze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Denis - cez vikend moj albumik obohatim :wink: bo manzelik pracuje za troch a nestiha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vydrzis ? :slight_smile:
10. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka..to mi je ľúto..ako sa cítiš?
10. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm ciselko, ty si najlepsie rozumies no ja by som na tvojom mieste sla na krv ci predsa motyka nevystreli. Vezmi si vierku ta tiez krvacala a mne sa v 8 tt objavil z nicoho nic hematom. A wolfka v teme helios mala krvacanie kazdy tyzden hadam mesiac . Aj ked pri tom krvacani je uz sanca asi fakt miziva, bolo by lepsie si to potvrdit a nevysadit utros - co ak ?
10. feb 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko...tak racionálne, jo? ale vy to cítíte nejlépe s kajkou.....

kajka....a je to, aspoň máš už jasno ikdyž zataženo, moc mne to mrzí :frowning2: :frowning2: už se jen se životem prát dál!!!

u mne snad dobrý, downík to není, jen ta jedna hodnota hormonu je trochen vyšší než by male být, norma je 13 000 a já mám 13 049a drríkala, že to je fakticky malinkatá odchylka a že tam nic nehrozí, jeučila presný UTZ a tam jdu zítra. a je to holka!
10. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis - vcera na angline som nepovedala ani slovo po ang - jednak som odfukovala z obedu - som zblajzla pizzu a potom som len chytala kopanceky. Bola som uplne mimo obraz. Inak mna krpec kope furt - rano doobeda poobede vecer - no total hyperaktivny a uz ho citi aj mm

kajka - ma sto cierne na bielom a teraz len prevetraj hlavu, oddychni si a v lete sup na to
10. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy..ale ja idem na krv..ale až v utorok ako to chcel doki..len teraz v piatok tam nejdem..načo, to mi chcel len robiť sono, že ako vyzerá sliznica..ale je to zbytočné, ak by som aj nídhou že tehu, tak mi to ziatsia z krvičky a ak nie som tak tiež :wink: a ty čo kočárik nejaký nič?

Denis..zajtra držím palce :slight_smile:
10. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééé romy, tak to ta naše je lenoch jako vyšitý,až se obávám nekdy jestli je tam živá a zdravá, dnes se mi jednou jen tak zlehka ozvala,asi abychu už dala pokoj :slight_smile: a mnž nemá šanci cítit nic....
10. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok