Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

dana10
10. feb 2010

Vieri čaj je to najlepšie čo chlapy ovládajú čiže to ešte zmáknú urobiť a potom ešte praženicu.Ja sa nemôžem na nič sťažovať mne mm navarí a já ,,jen vylihujem a priberám,,.On totiž doma nerobil nič ale keď sa oženil treba ich nejako zapriahnuť no nie 😝 😝 😝 😝
Dajte do alba ti fotky pozriem si ich aj ja.
Vieri ten KET sa robí tak na 19-20deň od zač. mrchy až tak okolo 20 marca

viera6
10. feb 2010

no dani.........hej a ešte praženicu tu mu našťastie nemusim varit,ale ten hrnček potom umyvat 😠
tak to sa ani nenazdaš a bude tu ten den D 😉

denis19
10. feb 2010

no naše profylaktika je jednou týdne dve hodiny, hodku cvičíme na fit lopte..a hodinu máme prednášku porodní asistentky o všem ohledne tehuhu, porodu, šestonedelí, koupání, dýchání v porodních dobách a tak úplne všechno...ona je moc šikovná a mám pocit, že vlastne porod je úplne super vec.... které se není nutno obávat.....povídá tak lidsky a vše tak jak v skutečnosti je o nastrihnutí, šití , krvícení atd....moc se mi to líbí, trvá to jedenást týdnu a stálo to 37€,tak pohoda.....

danka...tak to je postoj,jako k chlapu, jasan, že musí i oni v domácnosti neco delat!!

viera6
10. feb 2010

ja som sa informovala ako je to u nas.Takže tiež cvičenia na fit lopte......hodinu aj trištvrte o porodni asistentke nič nespomínala tak si to budem musiet ešte zistit a začina sa 27tt.Len neviem kolko je to tyžnov a na tie necele dve hodiny je to 10euro,čo sa mi zda dost. 😒

krivka5
10. feb 2010

ahojte
tak vy tu takto cvicite?denis...u vas je to celkom pohoda cena.ak bude v za taka fajn cena tak veru pojdem aj ja cvicit,lebo velmi priberam.nie zeby mi chutilo jest ale ked nemam plne brusko tak mi je nejak nevolno,tak musim furt nieco gniavit 🙂 ozi denis necitala som dozadu,takze je vsetko o.k. co ti robili tu amnio?

brmbolcek
10. feb 2010

Danka- posli receptik na langose , to vies, ze by som si dala, mnam mnam, urcite je to prplava robota 😉 a ta Karolinka my sme sa s Denis rozpravali, ze keby bolo dievcatko ake meno by sme dali a obe by sme dali KAROLINKU, tak i u mna je to moj favot s dievcenskych mien 😉 😉

Denis- pochopila som a verim tvojim socialnym vazbam na MK 😀 😀 😀

Dievcence i ja som si vybrala kocik ale neviem ho tu dat ale uplne iny od vas, mne sa velmi pacia tie kriklave farby zatial som sa zamerala na dve .... 😉

krivka5
10. feb 2010

denis...jeeeej ze dievcatko,gratulujeeeem 🙂 aj moj muz by chcel dievcatko velmi.ta tvoja baba tu bude mat napadnikov,ved ty si tu mam dojem prva tehula co bude mat dievcatko,to je zlate 🙂

viera6
10. feb 2010

ahoj krivka......ako bolo dnes v práci a ako sa cítiš tehulka? 😵 😉

brmbolcek
10. feb 2010

Danka- ale to ti fajn, vsetko vychadza a vsetko stihas ked budes mat vklad 20 marca, to mas vysledok skoro na tvoje narodeniny a pozitivny , dievcinka nasa 😀 😀

Ciselko - uz som ti chcela povedat ze budes mat pekny valentinsky darcek 😉 😉 a to je naopak , chuda nase uz aby to bolo, pravda 😉

Krivka- servus, mala by si citat bo o vela prides 😀 😀 😀 ako sa mas ? ako sa citis ?

krivka5
10. feb 2010

brmbolcek...cau moje,tak ty uz kociky obzeras? 🙂 zostavas na PN az do materskej?ja sa chcem dat tiez v piatok vypisat ak to bude mozne...tak aj ty uz mas chute kadejake,ze langose.vies ako strasne ja priberam,musim furt jest inac mi je spatne...

brmbolcek
10. feb 2010

krivka- mi o tom hovor, mne dali akusi hladnu spermiu 😀 😀 😀 😀 😀 ja keby som mohla tak jem aj nosom 😀 😀 tak sa idem dojest , ale co nemozem , nemozem citit vypari ked sa vari ..... inak sa citim ok 🙂 a zatial som na PN este neviem dokedy , podla zdravia uvidim 😉
a tebe predpisu bez problemou PN, na tom nemaju co riesit 😉

krivka5
10. feb 2010

vierka...v praci horor,omarodila mi sila tak som dnes umyvala riad za nu a moja robotka mi stala.uz sa chystam na PN ak ma doki vypise 🙂 ako vidim tak dnes sa preberali aj kociariky.zelena je super 🙂
brmbolcek...ved uvidim,fakt je to uz sila v tej praci.tak to som rada ze aj ty tak pekne papkas,uz som si myslela ze len ja budem tucibombicka 😀

brmbolcek
10. feb 2010

krivka- len si daj co si tvoje telo pyta, dopraj mu , je to dolezite a priam nevyhnute, lebo ked sa nenajes aspon ja viem ze mi je hrozne zle ☹ 😒 ale banan to napravi a potom sup sup , vsetko do seba co treba... 😉

ak budes moct chod na PN, nestoji to za ru pracu a nervy, velmi dolezite su tt do 12tt 😉

krivka5
10. feb 2010

brmbolcek...no asi mojeje dokine kupim nejaku bombonieru nech ma vypise,lebo uz nevladzem...

brmbolcek
10. feb 2010

...ale ona b mala aj bez bonbonieri ta vypisat 😉 😉 , ku komu chodis ?

denis19
10. feb 2010

tak jsem tu!!!! už s plným brichem, mnž navaril mňamku a hurá na soc. vazby 😀 😀
brmbolček a kde je úvodní foto bríška??????? co budeme potom porovnávat.....

romy01
10. feb 2010

ahojte ako sa mate ?

denis super vysledky, vedela som že budete OK a aj som akosi vedela že budeš mať dievčatko. Gratulujem.

vierka tak ty si vysadena na zelenu farbu ? Ja tipujem ze cakas chlapca - ale asi som ovplyvnena tvojimi zelenymi nakupmi alebo co. Prave som kukala ake vyberas kociky a mas podobné vybrane ako ja, len ja chcem aby mal kocik aj predne kolesa velke, nie male, kvoli snehu - teda ak sa zopakuje o rok zima, budem mat co robit to prebrodit tuto po sidlisku

brmbolcek
10. feb 2010

Denis- nebojkaj foto uz je na svete, ale mame taky fotak co musime fotky orezavat 😉 😉 😉 tak coskoro doplnime ...

Romy- ahojcek, pekny vecer 🙂

romy01
10. feb 2010

ahoj brmbolcek ako sa dari ?

cisielko
10. feb 2010

Teda tu sa už kočíky vyberajú, no bodlo by aj nejakéfoto aby sme aj my snažilky mali nejakú predstavu 🙂

Brmbolček...no čo užm, ja ja som sa tešila, že bude darček na valentína..noa le nebude na valentína tak bude inokedy 🙂 teraz sa teším do pRahy..júj som kao malé deculo..strašne chcem vidieť Prahu..budem mať aspoň výletík 🙂

denis19
10. feb 2010

ahoj romy, že se i ukážeš.....co anglina?

cisielko...auž je hotovo, je výsledek?

brmbi..tak šup sem s tou foto ať se tešíme s tebou 😕

cisielko
10. feb 2010

Denis..no ešte to nemám potvrdené z krvi ale čo sa mňa týka tak áno..je koniec...krvácanie sa zhoršilo, včera úpne hrúza , dnes už síce menej ale už nieje čo riešiť...mala som ísť v piatok aj do Helíku ale nejdem, kašlem nato..načo s atápiť..na bud. týždeň pôjdem na krva tod vsjo....asi to tak má byť a musím si ešte chvílku počkať 😉

kajka39
10. feb 2010

cisieleko - ☹

denis -ako? verim, ze OK. Este som nic nestihla precitat............. 🙂

U mna krv potvrdena - negativna 😒

brmbolcek
10. feb 2010

ciselko- tak si urobis oneskoreny valentinsky darcek 😉 🙂 , ved i ja som si ten vianocny urobila v januari 🙂

Romy dakujem - mam sa fajn az na to ze som sa tak najedla , ze mi je tazko, ale ja to zvladnem , to ja som nebola hladna to to male brmbolciatko 😀 😀 😀 😀 ja iba robim co mi ono vsetko kaze 😀 😀 😀 😀

Denis - cez vikend moj albumik obohatim 😉 bo manzelik pracuje za troch a nestiha 😀 😀 😀 😀 😀 vydrzis ? 🙂

cisielko
10. feb 2010

Kajka..to mi je ľúto..ako sa cítiš?

romy01
10. feb 2010

hmm ciselko, ty si najlepsie rozumies no ja by som na tvojom mieste sla na krv ci predsa motyka nevystreli. Vezmi si vierku ta tiez krvacala a mne sa v 8 tt objavil z nicoho nic hematom. A wolfka v teme helios mala krvacanie kazdy tyzden hadam mesiac . Aj ked pri tom krvacani je uz sanca asi fakt miziva, bolo by lepsie si to potvrdit a nevysadit utros - co ak ?

denis19
10. feb 2010

cisielko...tak racionálne, jo? ale vy to cítíte nejlépe s kajkou.....

kajka....a je to, aspoň máš už jasno ikdyž zataženo, moc mne to mrzí ☹ ☹ už se jen se životem prát dál!!!

u mne snad dobrý, downík to není, jen ta jedna hodnota hormonu je trochen vyšší než by male být, norma je 13 000 a já mám 13 049a drríkala, že to je fakticky malinkatá odchylka a že tam nic nehrozí, jeučila presný UTZ a tam jdu zítra. a je to holka!

romy01
10. feb 2010

denis - vcera na angline som nepovedala ani slovo po ang - jednak som odfukovala z obedu - som zblajzla pizzu a potom som len chytala kopanceky. Bola som uplne mimo obraz. Inak mna krpec kope furt - rano doobeda poobede vecer - no total hyperaktivny a uz ho citi aj mm

kajka - ma sto cierne na bielom a teraz len prevetraj hlavu, oddychni si a v lete sup na to

cisielko
10. feb 2010

Romy..ale ja idem na krv..ale až v utorok ako to chcel doki..len teraz v piatok tam nejdem..načo, to mi chcel len robiť sono, že ako vyzerá sliznica..ale je to zbytočné, ak by som aj nídhou že tehu, tak mi to ziatsia z krvičky a ak nie som tak tiež 😉 a ty čo kočárik nejaký nič?

Denis..zajtra držím palce 🙂

denis19
10. feb 2010

jééé romy, tak to ta naše je lenoch jako vyšitý,až se obávám nekdy jestli je tam živá a zdravá, dnes se mi jednou jen tak zlehka ozvala,asi abychu už dala pokoj 🙂 a mnž nemá šanci cítit nic....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre