Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
10. feb 2010

cisielko- uz je fajn, ved ja to viem od stvrtku, ale az dnes oficialne z helika. Akurat sa mi vytvorili nove myomceky malinke 😠

denis-gratulujem, aj tebe sa isto ulavilo a obavy opadli. Super, Karolinku si aj tipovala, myslim ze to vyslo tak, ako ma, hlavne nech je malinka zdravucka. Zajtra drzim palceky na URZ a nezabudni na foto do albumika. Uz si pribrala 5kg.? A to informujes az teraz... 😵 😵

vierka-ty to mas ozaj tazke, zda sa mi ze casto bojujes s chorobkami. Ty uz vies co to bude, alebo kedy ides na UTZ?? Tipujem dievcatko????, 😉 Prajem skore uzdravenie!!! 😉

krivka-sup na PN, nech nieco nepokazis, ked nemusis. Nestoji ti to zato!!! Mysli uz len na seba a malinke 😉

sanris
10. feb 2010

ahojte kočky chcem sa spýtat,či vám robil utroš nejaké problémiky
cisielko ja verím tomu že si tehuu
denis19 som rada že to dopadlo super. teším sa s tebou a ta amnio je hrúza?
kajka je mi to moc ľúto
brmbolček a romy pozdravujem 😉

denis19
10. feb 2010

kajka...na to vše s tebe srší elán a pohoda...jak to deláš? 🙂
jojo tipovala jsem holčinu....no s tema kila se není čím chlubit,ne?????? no verím, že zítra fásnu hezký obráyzek malé tak ho hnedle šupnu do albíka, to je jasné

kajka39
10. feb 2010

romy-dakujem, zatial budeme naozaj len vetrat hlavu.. zatial s dalsim pokusom neratam ani neplanujem. Tentokrat iniciativu prenecham na mmz, ked on s tym nepride ako prvy tak ???? 🙂 🙂
Paci sa mi tvoj prakticky postoj k nakupovaniu, urcite by som si dala od teba poradit 😉 Ozaj ku kociarikom pripis aj cenu, mozno sa da porovnat s cenou v PL, tam chodim casto, uz som raz nejake kočáre aj pozerala 🙂 🙂

denis19
10. feb 2010

sanris......nedelám nábor na amnio,le amnio samo o sobe není absolutne nic, jen se o tom píšou katastrofické veci,které absolut nejsou pravda, nás si dnes na genetice bylo 9 bab pro výsledky a shodly jsem se, že to co se ríká o amnio je absolutní blost, zákronebolí a to absolutne,trvá asi pet minut a potomje nutný klid,ale to je to nejmíň...a potom jen tri týdny čekáš na výsledek, vetšinou jsou dobré.... 🙂
a utroš...no já po nem byla dosti malátná,jako spavá,ale jina asi nic 😉

brmbolcek
10. feb 2010

denis- tak uz si mozes dovolit kupovat ruzove a dievcenske veci 😉

sanris- ja uzivam utros a celkom v poho ho znasam, ale pisali kocky ze ho trosku horsie znasaju ako spavost , vyrazky, stipanie atd...

Kajka- mate krasny vyhlad na tie nase tatry 😉

denis19
10. feb 2010

brbolcek...no to mohu,ale jak jsem videla co vše dostanu od sestrenice a švagrové a od príbuzenstva,tak radeji ani nic nekupujeme.....dostaneme úplne všecho,jako pujčené a nezustalo nám zač utratit 😀 😀 😀

brmbolcek
10. feb 2010

Denis tak ja som na tom rovnako, mam na troch stranach ponuknutu detsku postielku, a zo vsetkych starnach detske veci aj dievcenske aj chlapcenske 😀 tak uz cakat iba co to bude, tiez vela nebudeme utracat , ved vecer to oblecies a rano to uz ma male 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak ten kocik si kupim a nejake drobnosticky co k tomu patri, ved to poznas 😉

...tak dievcatka lucim sa s vami idem sa povenovat manzelikovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobru nocku sladke snicky 🙂 🙂 🙂

kajka39
10. feb 2010

dievcata- aj mne je to strasne luto, ale je to STAV a ten sa neda zmenit. Sudicky mi pri narodeni okrem tych zlych nadelili jednu mozno vzacnu vlastnost: rychlej seba-regeneracie ...asi vedeli co ma v zivote caka, tak nou nesetrili 😀 😀 😀 Ale od pohody mam denis veeeeelmi daleko!

brmbolcek -dakujem, hlavne rano sa krasne pozera na tie kopceky . Ty ako, uz sa u teba prejavuju tehulko priznaky okrem papania??, 😀

wodanka
10. feb 2010

kajka tak to Ti zavidim tu Tvoju vlastnost... ja som z toho stale uplne mimo... sice uz chodim do prace a snazim sa zaradit sa do normanleno zivota, ale zda sa mi, ze uz nikdy nebude nic take ako predtym... teraz zasa musim na chvilu zabudnut, ze som chcela niekedy dieta a ze to nevyslo, a ze musim cakat... a uz niekedy ani neverim, ze mi to cakanie k niecomu pomoze ☹ vsetko chce svoj cas a ja dufam, ze ten cas bude hrat aj v nas prospech 😉

krivka5
10. feb 2010

kajka,wodanka...dievcatka prajem vam nech sa vam rychlo zahoji dusicka a ked sa do toho pustite znovu nech je to zaruceny uspech...
tak ja som tam ten obrazok konecne dala,to to trvalo...
brmbolcek...moja doki je kabzanova,ordinuje v zdrav.stredisku.je velmi mila 😉

denis19
11. feb 2010

dobré ránko!

krivka...šikula, hezké že?????
wodanka....ahoj....je to težká rána,ale neboj...ty to s manžou určite zvládneš, stejne jako Kajka...lehce se mi to píše, já vím,ale myslím na vás!!!

ostatní bojovnice také zdravím!!!! 🙂

brmbolcek
11. feb 2010

Pekne ranko-

Kajka- ty nasa pozitivna a silna sudicka 😉 , dakujem za opytanie okrem papania mam bolestive prsia 😉 😉 😉 a ten vyhlad mateuzasny sme sa vcera divali na vas albumik s mm 😉 😉 😉

Wodanka- ahoj , ten cas este pride a to v spravnu chvilu ked to nebudes vobec cakat 😉 😉 😉

krivka - tak sup sup oddychovat a strazit si svoje bambulky 😉

Denis - ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooj

Ostatne zdravime a dnes drzime Minke palceky na 10.30h.ale uz teraz vieme, ze je to pozitivne lebo menzes meska a mi sa z toho tesime 😀 😀

denis19
11. feb 2010

ahoj brmbolcek......to je ale radosti z rána!!!!!!!!!
minka......tak už ať se ozvou..neboť dostanu mezerére 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
11. feb 2010

Denis, ved je to jasne ako facka 😉 Minka je v tom 😀 😀 😀

Ako sa ma nasa Karolinka 😉 ? uz ste doma oznamili , ze budu mat vnucku ?

minka051
11. feb 2010

Ahojte
No som tu ale výsledky budú až 10:30. No robila som si včera test a nič. Tak už asi viem aký bude výsledok aj z krvi. ☹
Včera som si to už dostatočne odrevala , ale to aj tak nepomôže. Musím sa dať do kopy. Dnes trochu špiním ale to asi drží len ten utroš. U mňa sa zázraky nedejú tak o 2,5 hod napíšem výsledok.

denis19
11. feb 2010

minka....nestresuj, ješte vydrž ty dve hodky,ale to není možné!!!!!!po tolika usílí a všeho kolem,aspoň ty jsi mela být!!!!§tak nám dej ješte nadeji do pul jedenácté!!!!!!

brmbi.....jo už to ví a jsou rádi,ale jim to asi bylo skutečne jedno, jako nám 🙂 jen ješte dnes ten UTZ a budu mít duši na míste. nevíte náhodou nekdo i dobrém sonografickém centru, jak morfologický tak genetický ultrazuvk, že by tam delali????

minka051
11. feb 2010

denis ja už nestresujem to je realita. No nádej dávam 🙂 Ešte že som doma a nie v práci lebo asi by som vela toho neurobila.

brmbolcek
11. feb 2010

Denis- tak to je fajn.... 😉 a s tym sonom ti neporadim, mozno romy bude vediet 😉

Minka- prec prec s negativnou naladou, ved vsetko ide ako ma , mas iba slabe spinenie co k tomu patri, keby sa spustil menzes normalne tak az potom neni co riesit ale su take pripady ze boli tehotne, tak nebojkaj 😉 😉

minka051
11. feb 2010

brmbolček tak to bude potom zázrak ale dakujem veľmi za podporu. Ale práve som bola na WC a začínam krvácať tak to už koniec je.

cisielko
11. feb 2010

Ránko

Minka..tak silno ti držím palce..silno presilno...

Sanris..tak to si už asi jediná čo tu verí ale aj tak dakujem 🙂 a mne utroš nerobí nič, ani s mi spať nechce ani nič, mne možno robí problémy s krvácaním ale kto vie 😖

Kajka...sme na tom podobne...musím bojovať, nesmieme dovoliť aby nás to zničilo 😉

Wodanka..je mi ľúto, že to ešte stále tak silno prežívaš, každá sme iná, každá sa stým vyrovnávame inak...musíš si však uvedomiť, že život ide dalej a netreba sa vzdávať 😉

brmbolcek
11. feb 2010

mink- JE TO NORMALNY menzes , cervena krv ? ci spinenie?

ciselko- drzkaj sa , myslim na teba 😉

a nieco pre tehulky ako sa vyvyjaju drobci :
http://www.najmama.sk/tehotenstvo/tehotenstvo-p...

minka051
11. feb 2010

císielko ďakujem ale práve som začala normálne krvácať tak už neni čo riešiť. Musím sa len pozbierať. Ale ste zlaé všetky že mi dávate nádej. Ja už detičky mám takže asi osud rozhodol inak. Chcela som urobiť radosť mojmu drahému lebo je to pre mňa najlepší človek na svete a kedže deti nemá a strašne ich chce. No len nevyšlo to. Malinkatá nádej je KET ale len jeden mrazáčik a ten musí zabojovať za všetkých čo to nezvládli.

cikyta
11. feb 2010

Pardon,že som sa vam sem votrela,ale Minka-tá tvoja posledná veta mi niečo pripomenula:
(A bolo to pred skoro 10 mesiacmi 😉 )Takže...........................držím velmi palčeky jedináčikovi 🙂

cisielko
11. feb 2010

Minka..mrzí ma to..môže to byť zahniezdivanie ale ja nie..ale srašne držím palce 😉

Brmbolček..dakujem..tebe želám krásne tehulkovanie 😉

minka051
11. feb 2010

cikyta ked vidím tvoju maličkú je mi do plaču lebo je nádherná a takú som si priala. No ak mi to ten hore dopraje tak možno sa ešte podarí. Tie tvoje fotky nemajú chybu. Rada si ich pozerám.Už len preto že môj bývalý mi fotky nedal a všetky filmy kde sú deti malé zničil. A chýba mi to. 😢

cikyta
11. feb 2010

Juj Minka 😢
Tak to je další riadny dovod,aby snehuliačik zabojoval.A ver tomu,že jedinci bývaju silnejší,ako hufy. 😉 Takže ti to velmi prevelmi prajem a čochvílu budem chodiť ja ku tebe do albumu chodiť na ňuňu bábo....kukať a vzdychať,že: jeeeeej aj ja by som zase chcela také malinkate,ako má Minka!!!!
Je to celkom reálne možne mojko.Len teraz je to trošku smutne.Viem.Ale ver,že to prejde a všetko toto,čo píšem bude realita! 😉

minka051
11. feb 2010

cikyta ano je smutno ale to prejde... ja som už vela preskákala tak musím aj toto. A ty ešte budeš mať určite ja to viem. 🙂 🙂 Veď koho by potom Silvinka kočíkovala? A musia sa aj pobiť no nie. 😅

denis19
11. feb 2010

minka...nevolají náhodou drív???? to já te takto nestihnu. budu muset ke gynekologovi, tak budu muset vydržet do večera 🙄

guginenka
11. feb 2010

dievčatá ahojte,
tak už sa blížime k cieľu. v sobotu je OPU, tak sa tešíme, že sme to dobojovali. Máme síce len päť vajíčok, ale dbáme na kvalitu ako na kvantitu 😀 tak už len veriť, že to všetko dobre dopadne. nech to dopadne akokoľvek, som rada, že sme vás tu mohli s manželom čítať veľmi ste mne(nám) pomohli. Preto vám patrí veľko ĎAKUJEME 😵
tie, kt. sa IVF nepodarilo. nezúfajte. nič v živote nie je také zlé ako sa to na prvý pohľad javí. tam hore vedia prečo to niekomu nie je súdené na prvý krát. vo všetkom zlom treba hľadať niečo dobré. ten zmysel zlého príde, síce, až neskôr ale príde. preto dievčatá treba veriť v šťastné konce. ak by to bolo v mojej moci... v mojom živote sa toho veľa udialo. väčšinou zlého ale posunulo ma to vpred a odstupom času som v tom našla zmysel. budem na vás myslieť a poprosím tých tam hore aby vám dopriali šťastie.

tie, kt. sa IVF podarilo. gratulujem a nech vás už nič nezaskočí. nech svoje pokladíky donosíte do úspešného konca aby vám po zbytok života robili radosť. 😀

tie, kt. sa na IVF chystajú, resp. nevedia ako dopadli. treba myslieť vždy pozitívne. to je najdôležitejšie.

Držím nám palce. 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre