• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
nie manžel bol u svojho urológa.a čo vám povedali po zlom spmg?tiež vyskúšate IVF?
12. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ďakujem za info, takže v stredu budeš vedieť či Vám to pomohlo?
12. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi, hneď nás odporučili do ISCARU, ani slovo nepadlo o profertile, vitamínoch alebo nejakej inej liečbe
12. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano budem to vediet porovnat, lebo moj bol pred 4 ma mesiacmi.
12. sep 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi prosím Ťa potom napíš, že ako ste dopadli, ja rozmýšlam , že kúpim ten profertil, ale veľa ľudí ma odhovára , že sú to vyhodené peniaze
12. sep 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka ja som citala aj pozitivne aj negativne reakcie na profertil, ale myslim si ze ak moz nema nejaku vyslovene hormonalnu poruchu, alebo nejak rozhadzane hormony tak vitaminy mozu hodne pomoct. Pravda podla mna ale je ze staci aj to ecko, pripadne zinok + selen a kopa zeleniny. Toto bol u nas pokus ak sa to nejak radikalne nezlepsi uz to nekupim
12. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ja som teraz kúpila tú macu, vraj to tiež pomáha tak neviem, ale asi počkám, čo povie urológ v stredu, skúsim zavolať aj lekárke do iscaru, čo si o tom myslí, a uvidím.
12. sep 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi vy idete kedy na tie genetické testy?
12. sep 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz v pondelok na 8,00 ideme na tie testy..ináč v Iscare sa dr. vyjadrila že s profertilom nemá dobré skúsenosti....
12. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ste sa objednávali? my ideme až v októbri na tie testy, dosť sa inak bojím, za ten profertil Ti to hovorila dr.tazberíková?
12. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi ja myslim ze ked nepomoze, urcite nezhorsi spg. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda dúfam
12. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas neposlali na geneticke testy... :confused:
u nas je problem hlavne manzel, a stve ma, ze nam povedali, ze nijake vitaminy nepomahaju, a teraz citam na nete, ze su vselijake vitaminy, asi mu to velmi nepomoze, ked ich teraz zacne brat :angry:
12. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá a ako to nesú vaši manželia?
12. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi prepáč, na testy ide sisi, už sa mi to začína motať
12. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minulý týždeň, som nás objednávala ten genetik tam je len pondelky.minulý mes.nám to nevyšlo lebo mangel tam mal vždy v pondelok službu.Dr. Tazberiková mi to povedala,keď som tam bola na prvej konzultácii.
12. sep 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies cukotka, co mozu robit? Moj robi co mu poviem bez breptania - :grinning: :grinning: :grinning: neviem ci chce mat pokoj alebo co, no musim povedat ze je statocny.
sofia ani nám nič také nepovedali, ale určite to idem nejako riešiť
romy veď aj ten môj sa drží, ale štve ma to aj za neho, spraví čo mu poviem, len neviem do kedy ho to bude baviť
12. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cukotka, je to hra s ohnom, ale neboj, oni to preziju. Niekedy mám pocit, ze nesmiem tlacit na pilu, ale napokon o koho by som sa mohla opriet, kto by ma polutoval ked nie manzel?
12. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné romy súhlasím, no čo vydržím do stredy porozprávame sa urológom aj s lekárkou z centra, a pôjdem kúpiť ten profertil, a čakať na zázrak. Ja len nechápem, že prečo taký zlý spg má môj manžel.
12. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj mž bol tiež riadne otrasený z toho všetkého. teraz berie profertil a je to pre nás nádej,že sa to podarí aj bez IVF a pôjde to prirodzenou cestou. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofia si tu ešte?
12. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi kedy idete na kontrolný spg.? no vidím to tak, že zajtra nabehnem do lekárne a zakúpim ten profertil
12. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc babenky a nezufajme :grinning:
12. sep 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy dobrú noc :wink:
12. sep 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš niekto hovorí tak niekto tak tie vitamíny čo obsahuje profertil sa dajú kúpiť aj zvlášť niekto to tu už písal a vraj to výde lacnejšie.my ideme na ďalší spmg až v polovici novembra.
12. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co budeme robit sisi?
12. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme veriť a nevzdávať sa optimizmus je určite lepší ako nejaké depkujúce snažilky.vy sa koľko pokúšate???
12. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz pať rokov, ale ja som nečakala, že takto dopadneme s tým spermiogramom
12. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ani my sme nečakali. bola to pre nás riadna facka vieš teraz robíme nadstavbu a mysleli sme že do nového príde
malé mimčo. a naraz toto :angry: teraz je asi nejaká zlá doba a ty si v poriadku?
12. sep 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok