• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
ja sa s tým dosť ťažko vyrovnávam, no mne nepraská folikul, aby sa mi uvolnilo vajíčko
12. sep 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ideš na ICSI ? to ti priamo vstreknú spermie do vajíčka? hm?...neboj my sme silné môžme byť radi že existuje takéto centrum a rieši naše problémy aj keď to je nepochopiteľné prečo musíme takto trpieť? :frowning2: :frowning2:
12. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ešte presne neviem čo náš čaká, teraz ideme k urológovi, na tie genetické testy, a ja idem ešte na krv
12. sep 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj všetko dobre dopadne musíme menej na to myslieť aj keď sa to ľahko hovorí.a koľko máš rokov keď sa smiem spýtať?
12. sep 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám 27 a ty? 30?
12. sep 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak 30 :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja inak stále hľadám na nete, že čo by sme mohli skúsiť :unamused:
12. sep 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo si našla?
12. sep 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stále sa spomína profertil, maca, vitamín e, koenzým, selén, zinok, a teraz som našla aj proviron, tak ja už fakt neviem
12. sep 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude lepšie keď vám poradí urológ.na spmg ste boli tiež v Iscare?
12. sep 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno robili nám ho v iscari, ja sa len bojím, že nám doktor povie, že je to zbytočné, vieš, lebo z umelého majú peniaze, a keď nám niečo predpíše alebo doporučí tak z toho nemá nič :unamused:
12. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš aj ja som si to hneď pomyslela že je to len o peniazoch, no hold sú to také zákroky za ktoré sa žial platí a naše zdravotníctvo nie je na tom najlepšie. :frowning2:
12. sep 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- moja poisťovňa preplatí CAR len 2 pacientky mesačne a na tento rok už majú prečerpaný limit :unamused:
Inak s tými vitamínami je to rôzne. Pomôžu len tomu, kto ich má nedostatok. Kto ich má dostatok, viac mu spg nezlepšia. My sme ten druhý prípad.
A môj priateľ to nesie tak, že vlastne ani neviem, či na to IVF pôjdeme. Má pocit, že je to "strašne umelé" :grinning:
12. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi je jasné, a preto stále hľadám na internete, že čo by pomohlo vylepšiť spermiogram
12. sep 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gubik akú máš poisťovňu?
12. sep 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spoločnú. doktor vravel, že všeobecná má neobmedzený limit,m ale keďže sa od nového roka spájajú, tak to už bude jedno.
Ja mám za 4 roky snaženia z internetu načítané a odskúšané aj úplné šialenosti, no a nejak mi už ostalo len to IVF. No čo už, však. Ale doktor vravel, že sa môže vylepšiť spontánne
12. sep 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gubik ak možem tak čo ste všetko skúšali. ja mám všeobecnú poiťovňu
12. sep 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale no, viac optimizmu babenky je veľmi dôležité aby sme to brali s optimizmom :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi ja sa snažím :wink:
12. sep 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj snaha sa cení, asi musíme ešte vydržať a potom šup šup a bude to! hm?...
12. sep 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si vydýchnem až po výsledkoch z genetických testov, dovtedy budem stresovať :frowning2:
12. sep 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všeobecná je v pohode, tam sa na schválenie čaká max. 1 mesiac.
Tie vitamíny, o ktorých si písala, zaberajú, ak ich má nedostatok. Aj Maca je vraj dobrá a na zvýšenie testosterónu Tribulus. Nemal by fajčiť, piť alkohol, nosiť obtiahnuté oblečenie, mať sedavé zamestnanie, kúpať sa v horúcej vode.
Môj nerobí nič z toho a aj tak má na 99,5% zlú morfológiu, k tomu slabú pohyblivosť.
Ja som brala Kyselinu listovú, Vit. E, teraz momentálne / a plánujem to až do IVF/ pijem čaj z alchemilky, ktorá je dobrá pri nízkej sliznici- mám s ňou dobré skúsenosti.
12. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi, ja sa to tiež snažím brať v pohode, len už ma nebaví každý mesiac dúfať a potom sklamanie. To je fakt des. Ale vždy po prvej vložke to už beriem s humorom :sweat_smile:
12. sep 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja akutálne si nedávam nič, manželovi som dala macu, a musí prestať fajčiť, obtiahnuté oblečenie nenosí, nekúpe sa v horúcej vode, lebo mám sprchovací kút :grinning: ,
12. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi super, že to takto berieš, ja proste viem, že najbližších pár mesiacov tehotná nebudem, takže tampónov mám dosť v zálohe
12. sep 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A aký má problém v spg? V diskusiách na nete väčšina párov s našou diagnózou otehotnela až po IVF, preto to už neriešim. Len ja mám aj tú nízku sliznicu, preto to chcem trochu "doladiť". Kde chodíš do centra?
12. sep 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gubik ja chodím do iscaru v ba, a diagnóza je oligozoospermia
12. sep 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja do Heliosu v MT. Na IVF ideš už v októbri?
12. sep 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my ideme v októbri na genetické testy, a ja prvykrát na odber krvi
12. sep 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nech to dobre dopadne. Super, že sa to hýbe dopredu. Vidíš a nás na genetiku neposlali.
12. sep 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok