• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
takže se pripravuješ :grinning: :grinning: a nenecháš to na tu krev u dvé dr????? :grinning:
19. feb 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, skúsim všetko možné :slight_smile:
19. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chápu.....a kam se ztratila kajticko...chtela jsem ji vyzpovídat jak se cítí a co manže na to a tak.....
19. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, má s kamoškami stretko :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááááá...jde se chválit mamina co????? hlavne ať nesedí v zakoureném prostredí :grinning:
19. feb 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis, tak to určite nebude :slight_smile: a ja som rada tiež , že som s tým sekla :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíšjaké to bylo snadné seknutí...a žádné nutkání nemáš????
19. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neverila by si, ale nie :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super.....
to já nekourím už šest let,ale nutkání z času na čas mám,ne v tehuhu ,ale predtím.... :astonished:
19. feb 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis takže cez víkend budeš slamená vdova?
19. feb 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo....jako skoro celé týdny....ale co si stežuji....také bych mohla být úplne sama,co???,
19. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon si môžeš robiť čo chceš :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
více mene ano,ale to není muj cíl,možná tak na 50% :slight_smile:
19. feb 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ty vlastne nie si sama, máš Karolínku :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis pozrela som si Karolínku a je zlatá :slight_smile: a usmieva sa :slight_smile: a z manžela si nič nerob :wink: aj s nimi raz do mesiaca pracujú hormoše :grinning: to pozname asi všetky :grinning:

cukotka kedy testneš?ja počkám do stredy :wink:
19. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris, ja asi skúsim v pondelok, aj ked je to asi skoro. No uvidím ešte, to čakanie je hrozne
19. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris...dík za podporu, já vím,ale ted v tehuhu to nejak hur necu, jemi z toho do breku.....padavka jedna....karolínka bude odvážnejší :slight_smile:

cuki a máš pravdu....
a co plánujete devčata na víkend? :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka...trpelivost deti prináší......hele na kajti :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ja asi zajtra pôjdem do školy, a v nedeľu sa budem povalovať :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka ano to čakanie a pozeranie do nohavičiek pre každej návšteve wc je hrozné, a to neviem čo budem robit za tri dni vtedy mám dostat menz. :unamused:

denis- hovoria za teba hormony :grinning: ty si vôbec neni padavka :wink: padavky sú len bytosti opačného pohlavia :grinning: vieš si niektorého predstavit, že by podstúpil to čo my? :angry: :slight_smile:
19. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris, ja mám dostať ms až vtedy keď idem na krv do centra
19. feb 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: tak to máš dobre ja budem teraz prežívat stres :frowning2: no uvidím som zvedavá
19. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris, nestresuj, ms nepríde
19. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky a prajem pekny piatkovy vecer.

denis - pekna fotka - akoby na teba volala ze " mami " :grinning:

demmizon - no neviem krv mas sice neg, ale mozno sa to este na dobre obrati. Ak aj nie - ty si taka nasa znasacka - mas kopu peknych mrazacikov, treba bojovat a ty si bojovnicka, o tom nepochybujem. Len sa musis dat dokopy aby ta prvy neg vysledok nezlomil. Drzkaj sa.
19. feb 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, že znášačka - takže slepica ? :wink: myslím si, že problém nastal hneď v deň ET - to mi poobede vystúpila teplota na 38,5 , všetko ma bolelo a potom ráno akoby nič... teplota normálna, preto si myslím, že to bola reakcia tela na ET, v GF povedali, že by to nemalo mať súvis, ale aj tak. Inak, neviete ako to je s embryjkami čo su zamrazené - musím absolvovať KET v GF alebo je možné aj v inom centre ? Skúsila by som iné centrum, lebo ako vás čítam tak každá viete aké embryjká vám vložili - kolko bunkové, kvalita atd, ja keď som sa pýtala po oplodnení a potom na 3 deň PK tak sa mi zdalo, že ma chce dotyčná osoba vysmiať, že prečo sa zaujímam. A keď tak uvažujem po ET som dostala papier kde je napísané, že som bola poučená o riziku OHSS a nepovedali mi nič, nebyť vás tu tak ani neviem čo mi hrozí...sorry trochu som sa rozpísala
19. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
každopádne v utorok na krv idem a utrogestan berem ďalej, veď čo keď náhodou
19. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
demizon- myslim, ze mas pravo na informacie a je ich povinnostou ti ich poskytnut. Niekedy sa treba ozvat a nedat sa odbyt. KET asi budes musiet dotiahnut v rovnakom centre. Skus si pripravit vopred otazky a trpezlivo cakat kym ti na neodpovedia. U nas si vsetko mozes napisat a pytat sa, tiez ked som bola na konzultacii tak som si zapisovala co som potrebovala.
19. feb 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.......

demizon...kajka má opet pravdu......ptej se a ptej se a hotovo.....máš na to právo a platíš za to ne malé peníze!!!

tak jak se vede????
Vierka...už jsi vyrazila???? jsem zvedavá.....

romy jsem ráda, že se ti náš malý ET líbí...tkaé mám pocit,že neco ríka :grinning: a je fakt sranda videt jak si zívá.....
20. feb 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko a pekný víkend i keď upršaný..

denis....tak ako ty naša samotka?nie ešte som nevyrazila mam to o 11,oo no....... a som zvedavá, či dnes niečo uvidíme
malvo od 24,oo hod.ma burcovalo neviem či aj stojku nerobilo či čo a teraz spinka :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...tak super...máš akční díte, to ta naše je lenúšek v bríšku, uvidíme co udelá až uzra svetlo sveta...... :grinning: jééé jsem zvedavá co na to rekneš...hned dej vedet...budete si dávát delat i foto????? a už určite budete vedet po dnešku co to tam máte v tom domečku......a ano jsem tu sama s karolínkou, varím , peru a tak se potám.....
20. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok