• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
denis..........no až moc akčne hlavne večer a pred polnocou alebo po pol noci :slight_smile: foto ...ja by som chcela,ale uvidim čo na to polovička.Teraz to mame zase pestre nedostáva výplaty tak si to vieš predstaviť :unamused:
si spomínala,že budete vylihovať v posteli?Teda dávaš zabrat Karolinke! :wink:
dobre idem sa pripraviť tak zatial prajem pekny den :dizzy_face:
20. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my vylihovali do sedmi!!!! to je co ríci..... chápu polovičku....ale jedna fotečka ikdyž není lacná to je pravda.....by byla jako dárek k MDŽ :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile:

denis aké si to mala na mna otázočky včera??? neboj to sme boli u kamošky dom a tam sa nefajčilo :wink:
20. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kajti...ná já jen, že jak to s manžou celé prožíváte..jako dvojčátka, úspech a tak????
20. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooooooooooo tak celko dobre snaží sa chlapec aj ma občas jeduje.,ale napr od kedy som tehotná chodí somnou na nákupy. Jeduje ma ,lebo mi býva zle a robi si srandu že si vymýšlam :grinning:

a ty ako sama dneska odychuješ?
20. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to musím ríct, že i ten muj ťunťa,ikdyž mne fakt tento týden fest vytočil, na nákupy chodí i sám a to je co ríci!!!! dnes jsem sama, tak jsem si uvarila, vyprala a čumím na TV, jen mne od včera neskutečne bolí záda, skoro se mi nedá chodit,ale spíše si myslím, že mám neco s ledvinama....tak uvidím
20. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to musíš pekne vyležkať :wink: a odychovať no ja som dnes tiež sama a snažíms aniečo robiť nič sa mi nechce ,ale začala som konečne žehliž už si to šetrim 4 týždne :astonished:
20. feb 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé...žehlení...tak to nemusím,aleuž se na to pripravuji, že o nedlouho to bude součástí dne :grinning:
premýšlím, že kdy je ten správný čas u začít prát detské vecičky a žehlit je a chystat,stále mám pocit, že času dosti....
20. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež si myslím ešte máš čas :wink: možno tak ten 7 mi mesiac :slight_smile: podla mna je škoda to mať tak skoro urobene ja by som mala pocit ,že to musím znovu preprať :grinning:
20. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsi mne uklidnila, neboť tento pocit mám i já...... :grinning: tak jsem si udelala očistu tela a ješte duše a bud spokojená :slight_smile: ...nejak se nám dnes devčata neukázala c,, asi odpočívají.....a kdo ví co náš NEMO????? :confused:
20. feb 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemo má tuším školu :wink: všetky asi upratuju :grinning:
20. feb 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki denis neskor sa ozvem odbehnem k naším pa zatial
20. feb 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer
kajticko...ty zehlis ako ja,az ked mam riadnu pyramidu tak sa do toho pustim.
deni...teda,ti nasi chlapi :angry:
20. feb 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka ani nemluv...a to tu dnes ani nikdo není abych se mohla vyplakat :grinning:
20. feb 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prave som sa registrovala, ale citam vas uz asi mesiac, dufam ze sa mozem pridat :slight_smile: v utorok 9.2. som bola na transfere, vlozili mi dve embryjka. dnes som podla vsetkeho 11.den po transfere, stvrtok 9. den som neodolala a urobila si test /mamatest/ a bol pozitivny, odvtedy si robim rano a vecer /teraz mam rapiclear:slight_smile:))/ a ciarky silneju, hoci ten rapiclear bol rano dost slaby ale teraz vecer je uz zase silnejsi. myslite ze to este stale moze byt z pregnylu? posledny mi pichli v den transferu... asi ma porazi, na krv idem v utorok a vysledky budem mat az v stredu, aaaaa :slight_smile: inak aj ja by som uz asi mala nieco ozehlit :slight_smile:
20. feb 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leoni...vitaj a gratulujem k dvom //. si tehu a hotovo :wink:
denis...ja zacinam s fazou zierlenia.som sama vyrazka,obrovske brucho,pripadam si ako prisera a strasne ma jeduje ked mi ten moj ked sme niekde stale ukazuje baby.ze aha aka kocka,alebo ta ma pekne nohy...
20. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

no toto ,kde sa dnes všetky túlate???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

leoni......srdečne ta vítam a zaroven ti gratulujem k // :wink:

takže mame dnes za sebou geneticky UT a teda ako už písala denis super.... doktor popozeral,pomeral snat aj to čo by ste nechceli.Skutočne vam odporúčam takýto UT i keď si zan platíte.Ja som bola teda velmi spokojna :wink:
20. feb 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka dakujem, takze to vazne? este tomu neveriiim :sweat_smile: vobec nemusis ziarlit, pekne si urob den pre seba, pekne sa oblec a oznam mu ako po tebe ini chlapi cumeli :slight_smile: nech ziarli on!
20. feb 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leoni...si zlata, ved tehulka nebudem vecne a ked bude chrustik na svete tak sa budem musiet riadne obracat a raz dva schudnem...
vierka...tiez si bola v MT?ako ste sa objednali?
20. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka to je jasne, ale sak tehulky su straasne pekneee :slight_smile: mne tiez narastlo brucho, a ja pritom zatial oficialne tehotna nie som, takze je to len z liekov, moj drahy je kvoli tomu bruchu na mna hnusny, ale kaslem nanho, dolezite je, aby sme s citili dobre a aj babatka sa budu. a ked sa zena citi pekna, tak aj je! :slight_smile:
20. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leoni...ved mne to brusko nevadi,to je este po stimulke a bude teraz aj tak rast,ale ta tvar vyhadzana cervena.musim sa opytat dokiny co to mam.ja som to nikdy nemala...
20. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer dievcence :grinning: :grinning: :grinning: ako sa mate ?
20. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...vitaj :slight_smile: kde si sa tulala?
20. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj krivka-bola som trosku po rodinke.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa mi mas ? :wink: :wink: :wink:
20. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...celkom ujde az na tie nevolnosti,ale to uz patri k tehu.ja som bola s mnz na nakupoch,ale nechcelo sa mi moc behat bo mi je stale zle.najradsej sedim doma na gauci...
20. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krivka- tak to ti verim, vsade dobre a doma najlepsie :grinning: :grinning: :grinning: trosku treba prejst ale nie dlho , ale ved to uz clovek citi sam :wink: :wink: :wink: , skus si nieco vzdy prejest a mozno sa ti polavi... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

u mna je to asi take ze ja som taky zrut , ze do polnoci spim a od polnoci jem... :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leoni - ahoj, ake si mala pocity? po ET? lebo ja mam pocit, ze mam stale dostastat menstruaciu. ja som z toho na nerv. keby sa dalo tak na wc aj spim :slight_smile: dnes som 4 den po ET.
dakujem
20. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...ja sa pravidelne o tretej rano budim a uz nezaspim,este ze som doma...
idem kukat telku,pekny vecer ti prajem :slight_smile:
20. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer i tebe krivka pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gugi- ahoj , to je normylny pocit, ze mas taky pocit , skoro kazda dievcina tu na fore mala take pocity ako ty :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok