• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
guginenka ja som tiez mala od zaciatku taky pocit a od vcera to mam este castejsie, ale dufam, ze to nie je nic zle, ked to ma skoro kazdy...
20. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gugi- a este pride taka chvilka ze ta pichne poriadne v brusku, tak sa nezlakni to ti male mimco dava na znamost ze tam je a hlasi sa ti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vierka a romy - teda je to ocarujuce tie vase UT.... a pocity, fotky, no vauuuuuuuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tesim sa s vami
20. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O P R A V A- myslela som VIERKA & DENIS nie romy, ale aj mozno ona skusi taky krasny pocit ako vy :slight_smile:
20. feb 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne sme naštartovali ps z ničoho nič vypol :angry:

krivka.......ja som písala email a potom mi doktor volal a denis tuším volala :wink: nájdeš to tu http://www.femicare.org/

mame všetko v poriadku :slight_smile:a na 100% mame "dievčatko" :sweat_smile: p.doktor nam aj búchal do bruška lebo mala mala samozrejme ako som predpokladala náladu na spanie :slight_smile:a povedal nam ak by sme chceli kupovať topánočky mame 4cm velku nožičku :grinning: :grinning:

brbolcek.......je to fakt super pocit :dizzy_face:
20. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek - dakujem.
20. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gugi...- za malo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím dievčatá :slight_smile: boli ste niektorá aj bez toho pichnutia v bruchu? lebo ja som, a teraz Vám závidím :unamused:
20. feb 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka- ja som to pichnutie osobne zazila aj teda mala, ale pocula som , ze su dievcata ktore to pichnutie nezazili a ostali tehu :wink: :wink: :wink:
20. feb 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááááááááách jaj, tak uvidíme, čo ten Nemo, ako to zariadi
20. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa citis ?
20. feb 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne, nič mi nie je, občas mám také pocity ako pred ms
20. feb 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki..- tak to je na dobrej ceste zatial sa nemas coho obavat :wink: :wink: :wink: kedy ocakavas menzes ktory nepride ?
20. feb 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1.MARCA, vtedy idem aj na krv
20. feb 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej tak to je este cas, no ber na vedomie, ze vysledok ako pozitivny ocakavame a ziaden iny :wink: :wink: :wink: ono si este v tych zaciatkoch na tehotenske nevolnosti mas este cas bolo by to dost skoro .... tie pridu az ten 5-6tt... a u niektorych aj skor :wink: :wink: :wink: takze mas vsetko pred sebou tak nemaj boja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. feb 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmobolcek, akože dosť na Teba spolieham :slight_smile:
20. feb 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to akoze, vymaz a nahrad slovickom, ze URCITE :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak určite, a tvoje drobčiatko čo?
20. feb 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pyta stale papatc :grinning: :grinning: :grinning: tak sa snazim doplnit svoju spajzu v brusku lebo este dvakrat za noc plus cik cik a tak spavame papame a cikame :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paráda nie? ja idem tomu môjmu Nemovi poslať utrogestan, chvíľu s ním pokecám a pôjdem späť :slight_smile: takže dobrú noc :slight_smile:
20. feb 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja sa idem ulozit do hajan :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dobru nocku aj tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a dobre ranko, zelam Denis,:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:ona je taky nas budicek,teraz uz je mimo pc, ale rano ju to tu najde - kuk - :slight_smile:
20. feb 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooo DENIS a kdezesi :wink: :wink: :wink: reku si hovorim, ze nenapisem, ze ti necham prve miesto ale som nemohla vydrzat :grinning: :grinning: :grinning: uz vecer som si ta poistila s dobrym rankom :grinning: :grinning: :grinning:

ostatne babulky pekne ranko, u nas tooooooooolko snehu ako na vianoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko vespolek....
brmbolček....kukikuk tu som :grinning: :grinning:

vierka....nádherná slečna......a to zemetresení delal i mne,ale naš flakmatíček se ani nehnul..... :grinning:

ahoj leoni a vítej v klubu paranoiku......

cuki....tvuj nemo je asi stejne flegmatický jako na karolínka...tak klid....hlavne, že je tam,kde má být, ver tomu!!!!!
krivka...dikas za podporu......ale asi s náma fakt cloumají hormoše,co???? :grinning:

brmbi....a ten UTZ u dr. Grochála Ti fakticky doporučuji, je to parádní pocit, že vševidíš a doonale te ujidtí o faktu , že vaše mimčo je to nejdokonalejší, že Vierka :slight_smile:
21. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokonalete uklidní......mám to samý preklep :slight_smile:
21. feb 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
21. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- to vies ze ste ma na to nahovorili :wink: :wink: :wink: , uspesne musim este pockat do 22tt a bude :slight_smile:

dievcence co mi poradite drapla ma nadcha a hrdlo bolenie, mozem uzivat kvapky do nosa ?
oco mi dal lyzicku lanoveho oleja , neuskodi mi to ?

cukotka ahoj ako nemo ?
21. feb 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolček, vôbec netuším ako sa má, včera som sa mu aj prihovárala. Toto čakanie je otrasné.
21. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki..-- chce to cas, neboj prejde raz-dva a ani sa nenazdas a budes tehu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki.....je otrasné,ale stojí za to ,neboj nic..... :slight_smile:

brmbolcek...olej t neublíží, spíš ti ublíží kapky do nosa, kloktej rumančet, nebo jemný roztok z tea tree oilu a pokud mužeš nis ci nedávej, maximálne homeopatika,ale to i prokonzultuj v lékárne....a pozitivne mysli.........
21. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- srdecna vdaka budem robit tak ako pises, ono je to v noci najhorsie... a hlavne to hrdlo...
21. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- co povies na tieto tehu.. nohavice ? mne sa velmi pacia a vyzeraju fajn :slight_smile: http://www.aukro.sk/item923968864-vypredaj-tehotenske-tvidove-nohavice-ve-l-40.html
21. feb 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok