• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
tak ja už idem asi do hajan.a držím nám všetkým palčeky aby sa nám konečne splnil ten sen a nemusíme ísť do žiadneho centra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi dobrú noc
12. sep 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gubik, buď rada, že Vás tam neposlali
12. sep 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka mňa keby poslali aj na severný pól, že sa tam dobre tehotnie, tak sa v momente balím :sweat_smile:
Sisi bodaj by si mala pravdu. dobrúúúú
12. sep 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda dobrú noc dievčatá,
12. sep 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gubik,
a nechceš ji zmenit tu pojišťovnu???? I tak by jsi to mela rychlejší??? Kolik Ti je let???? A s prítelem si radeji ujasnete do dokonalosti, než se do nešeho pustíš,aby jsi potom nebyla nejak zdrcená. Mne ješte začátkem roku také nenapdalo, že pujdeme na IVF, také jsme byla radikálne proti a hele!!!!!!!

Jinak dobré ráno víly!!!!!!
13. sep 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko denis :wink:
13. sep 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cukotka, tak Ty do pulnoci četuješ a už jsi u vzhuru???? Máš nejak moooc energie, nezdáse ti????
13. sep 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vieš Denis, ráno som vstávala už pred siedmou, išla som chystať raňajky, vratil sa mi manžel po 24 hodinovej službe :wink: ale zato ešte stále straším v župane, lebo som sa Vás nemohla dočkať, tak som sa hneď šla prihlásiť
13. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Také si už pripadám jako závislák, ani kafe nedám a pouštím PC!!!!!
13. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja kávu už mám za sebou , čo injekcie v pohode? ty si tuším spomínala, že ten profertil Vám nepomohol?
13. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CUKOTKA,
injekce v pohode, dnes jsem ani včeličku necítila :grinning:
no nám profertil nic neudelal, manžel nepije nekourí, stravuje se do bre, tak nenapravil nic. Spermonící zustali pomalí a pokroucení nadále :slight_smile: jsemou to jen vitamíny, co teda delají zázrak,ale ne pokud máš zdravý životní styl.
13. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o provirone si niečo nepočula? :wink: inak si veľká šikulka s tými injekciami :wink:
13. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CUKOTKA
proviron mi vubec nic neríká,ale možná ROmy by o to m neco vedela.

Neboj, také :slight_smile: zvládneš injekcijky brišní. Nejdrí jsem se klepala jako ratlík,ale ted to jde. Víš, mám tukové zásoby, tak to není tak strašné :sweat_smile:
13. sep 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja musím tiež niečo zhodiť, teraz som mala dva mesiace veget, ale od zajtra pojdem cviciť a trošku dietovať
13. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já už z dietou ted s tema hormonama moc nenadelám,hlvane že mne manžel miluje,no ne?????
13. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak to je dôležité, čo budete dnes porábať? btw. na 15 min. sa vzdialim, idem zo seba spraviť človeka
13. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Také se to o pokouším,ale nevím nevím, jdeme dnes s kamarádkou a ješte jednou kamarádkou a jejím manželem společne na obídek a potom se uvidí,asi skulturním byt a pripravím se na zítrejší návšetvu v CARu :astonished:
13. sep 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na čo ideš zajtra do centra? tak osprchovaná, vlasy umyté, nohy oholené :wink: , môžem pokračovať ďalej v skrášlovaní
13. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Ty to ber z grunta :sunglasses: Mám kontrolu krve, sono a zjištení co se deje vevnitr po inekcijkách a nastolení další dávky hormošu na ovulku :slight_smile:
13. sep 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takže ty budeš čoskoro tehotná :wink:
13. sep 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu ver!!!!!
13. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už máte aj nejaké tie mená vybraté?
13. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi ani ne, já si myslela i že ano,ale potom když to jméno začnu studovat ezotericky a numerologicky, tak mi to nevyjde,ale nechám to asi na pocit v tom okamžiku,
Vy už máte adepty?
13. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ezotericky a numerologicky? venuješ sa takýmto veciam? no čo Ti poviem u nás je chlapčenské isté, bude to Paľko po otcovi :slight_smile: a na dievčenskom sa nevieme dohodnúť, manžel by chcel Petru, s čím ja nesúhlasím, ale celkom sa nám páči Nina alebo Nela, a ak by to boli dvojčatá tak fakt neviem. Inak sme už pekne ďaleko, že? :slight_smile:
13. sep 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasan, že dale potom na tyto veci nebude čas :slight_smile: Mne se teda Petra také moc nelíbí ,ale je to karmicky čisté a významné jméno.
Ano letmo se temto vecem venuji, jinak bych se už zbláznila nemít veci mezi nebem a zemí.......
Nina je i mezi mojim vyvoleným divčím jménem a Nela je faj inspirace:slight_smile: :slight_smile:
13. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jen jsem to ted v rychlosti prepočítala a NELA je energeticky trochu nevyrovnana,ale prozaická bytost, záleží také od priezviska a znamení.... to jen tak na okraj
13. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď uvidíme, mne sa páči aj miroslava, ale to je dlhé k nášmu priezvisku, a páči sa mi aj Veronika, ale tých už v rodine máme strašne veľa
13. sep 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak na tie mená sa Ťa potom ešte popýtam, aby si mi teda prezistila čo by bolo fajn :wink:
13. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok, není problém, delám to ráda.
Práve jsem navnadila i kámošku a začala si pročítat charakteristiku sebe :slight_smile:
Miroslava je také hezké....
jdeme teda na obídek, tak ahoj odpoledne
13. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok