Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
24. feb 2010

sanris....tak paráda.....blahopreji a už jen ted sppolečne vydržet devet mesícu 😀 a kolik máš transferováno?

kati73
24. feb 2010

dobre ranko,

dievcata, moj nazor je: testovanie je prilis stresujuce a nicomu to nepomaha,vid moj pripad..testy boli pozitivne od 9 dna od ET, aj prva krv,,aj ked hladina nebola az taka vysoka, ale bolo to na 10 den od ET, takze sa netreba stresovat, mysliet pozitivne..aj ked to nie je jednoduche, je to take bla,bla, bla..drzim palce

sanris- super, Cuki- este nevesaj hlavu, mas tam len jedneho drobceka / ak som si dobre vsimla..maly Nemo?/

gubik
24. feb 2010

Sanris- supeeer!!! blahozelam, tehulka 🙂 🙂 🙂

sanris
24. feb 2010

denis dakujem 🙂 transfrovano len 1 🙂 nakolko som mala slabší OHSS 😒 ale aj tak by my vložili len jedno nakolko som mala operovaný myom z maternice a teraz tam mám ešte dva 😒

denis19
24. feb 2010

kati...dobre jsi to napsala, je to tak, je to stres.....jen když je to pozitivní, ten príval energie je super a možná i necemu napomuže.....

sanris...i tak super, kdy máš kontrolu krve?

sanris
24. feb 2010

gubik dakujem 🙂 ešte v pondelok idem na krv tak tá to potvrdí 😉 verím tomu 🙂 🙂

dakujem Vám všetkým za podporu, ktorú tu rozdávate 🙂 moc to pomáha

sanris
24. feb 2010

idem preštudovat vkladanie foto a pridám aj ja niečo 🙂 aby ste vedeli s kým máte dočinenia 😀 😀 😀

kati73
24. feb 2010

Denis, samozrejme..ale v mojom pripade prislo dost velke sklamanie ..ale nehcem rozdavat negativnu energiu..to nie.. 😉

vsetkym Vam tu drzim palce a rada si precitam Vase prispevky..

denis19
24. feb 2010

sanris...tak to si počkám , ráda se seznamuji... 🙂

kati ....ano máš pravdu...ale víš jak je težké netestnout 🙂

kati73
24. feb 2010

ono sa to pise.... 😉 a samozrejme tiez som neodolala...

denis19
24. feb 2010

to nikdo...tak klid.......já byla hrdina, že nebudu testovat a hele jak jsem dopadla pod emočním tlakem testovatelek 😀
a co plánujete ted?

kati73
24. feb 2010

najprv k mojmu gynekologovi s prepustacou spravou, nakolko som bola v nemocnici..chcem skusit este nejake vysetrenia krvi a po konzultacii v GF uvidime, ale na 90% sme rozhodnuti este na 1 pokus, vsetko zavisi od financii, lebo pocitame aj s PiGD a to sa uz vysplha na "slusnu"sumu..poslednu dobu odkladame peniazky len na tieto ucely, ale co clovek neurobi pre tie deti.. 😉

sanris
24. feb 2010

kati a ty si mala pozitívnu aj krv a potom čo ...kolko si mala hcg

denis19
24. feb 2010

no jo a co to stojí to PiGD????

kati73
24. feb 2010

v GF sme platili :doplnkove vysetrenia -100Eur , ICSI -265Eur,
PiGD - 1460Eur- je to rovnaka cena bez ohladu na to, kolko embryi sa vysetruje- v tom je uz aj PK

kati73
24. feb 2010

aaa... lieky...400Eur...

luko
24. feb 2010

cuki...neblazni...este je skoro... 😉
sanris.....balhozelaaaaaaaaaaam..vidis cuki..sanris testla na 11 den az 😉

kati73
24. feb 2010

Hcg na 10 den po ET bolo rovnych 100..sestricka povedala, ze je to dobre cislo na ten cas, zacala som krvacat..na druhy den bolo hcg 137.... potom uz klesalo ☹ a bolo po radosti

sanris
24. feb 2010

kati to mi je luto ☹

luko dakujem 🙂 ja som nevydržala a testla som včera poobede 😉 bol tam len duch z ranného a sú tam // 🙂

denis19
24. feb 2010

kati...tak to je jiná cifra!!!!!!!!!!!!! ty kokšo....... 😲 😲 😲

janula18
24. feb 2010

Kati ja som to mala podobne, testy boli pozitívne od 7 dňa, na 14 den krv hcg 360, ale potom prešlo ešte päť dní začala som špiniť a do rána to vypadlo, bola som aj na krvy, ta bola vyše hcg 1000, aj sa im na sone niečo zdalo, že možno že ešte niečo tam je( mala som zavádzané dve) ale ked som špinila-krvácala 4 dni tak som toho mala dosť, išlo som znova na krv, ktorá klesla už na 130 tak to uzravreli ako MA, a vysadila som lieky. Ani do nemocnice som nešla

kati73
24. feb 2010

co sa da robit,
v kazdom pripade je super, ze je vobec moznost pomoct parom, ktori nemozu mat babo prirodzene

denis19
24. feb 2010

to je jasné...mne ješte pred rokem ani nenapadlo, že budu tehuhu....meli jsem už rozbehnutou adopci.... 🙂

kati73
24. feb 2010

janula, to mi je luto

ja som bola taka vystresovana, ze som radsej isla na vysetrenie.. rovno si ma tam nechali 3 dni. Ale skoda, ze nam nikto nedokaze dat odpoved..preco sa to deje, co by sa mohlo urobít, aby sa tomu predislo..priroda asi vie co robi...

v com je vas problem, Janula? Idete do toho este raz?

janula18
24. feb 2010

problém je mužov spermiogram, len 1 % dobrých. A ja mám priechodnú jednu stranu.
Ja akurát teraz stimulejem na 2IVF.
Dala som si spraviť rôzne testy, že prečo to mohlo odísť, ale nič nenašli. Všetko je ok. Tak neviem.
Prvý krát som otehotnela po roku snaženia, a nemala som až také problémy donosiť ho. Tak neviem čo sa stalo teraz. Či toľko hormónov.
Inak 1IVF bolo neúspešné, KET úspešné ale v 6tt MA

kati73
24. feb 2010

janula, drzim to pace..ako aj vam vsetkym..🙂
ja mam deti z prveho manzelstva a obidve boli planovane..bez problemov cele tehotenstvo

takze moj terajsi partner ma prikazany zdravy zivotny styl..bez stresov...a po troch mesiacoch budu tie spermie hadam umudrene .. 😉

janula18
24. feb 2010

tak to si neviem vysvetliť, že predošlé boli bez problémov a potom sa ti to tiež neudržalo. Ach tá príroda.....
Inak moja svagriná býva v Malackách

cukotka
24. feb 2010

Dievčatá, zajtra skúsim ďalší test a uvidíme 🙂 bude to desiaty deň po ET, tak som zvedavá

denis19
24. feb 2010

cuki...zítra NE!!!!!!!!! až v pátek. Do zítra Ti nestoupne HCG!!!!! To stoupá každý druhý den 😝

cukotka
24. feb 2010

denis, a ako budem vedieť, ktorý je to ten akždý druhý deň? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre