• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
spočiatku som nechodila, ale keď som na 4 DC pridala už riadnu stimuláciu tak som šla na 8DC a idem zas na 11DC a medzitým ešte na predoperačné vyšetrenia, ktoré potrebuješ, lebo odber sa robí v celkovej anestéze /aj muž potrebuje krvný obraz a serológiu/ a samozrejme nemôžme zabudnúť ísť k notárovi ešte podpísať tie papiere k IVF,
ale to som odbočila...budúci týždeň určite ma tiež čakajú nejaké kontroly, niektoré kočky sa dali aj vypísať PN počas stimulky a veru od pondelka som viac po doktoroch ako v páci :sweat_smile:
24. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som 2x na IVF, zakazdym pred OPU prisla do izby sestricka a podala nam kompletne informacie , co sa bude diat..a co sa moze stat, po odbre informuje najprv gynekolog, potom embryologicka o samotnom vykone, ako to dopadlo..a co mame dalej robit, kedy volat za embrya..a dohodnu sa s vami o dalsom postupe, doporucia..samozrejme nenanutia nasilu, napr.PK, PiGD...na dalsi den informuju ako sa embryjkam dari...
24. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzimpobabatku, ja som chodila počas stimulky každý druhý deň na kontrolu
24. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby z GF..ale predsa v den kontroly si mate za vysledky volat poobede..a vtedy vam povedia co mate robit dalej....ked chcete nieco vediet spytajte sa aj 2x..mate narok vediet, co chcete..co sa vas tyka :wink:
drzim vam palce..aa pevne nervy:slight_smile:)
24. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki..vážne? ja som 6 den stimulky Gonalom a bola som dva krát a idem zas až v piatok
24. feb 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko: vieš preto sa pýtam, lebo práve nepracujem, hľadám si prácu. Síce neviem, či to má aj zmysel, ale musím, lebo ma ženú z úradu práce, ako každého samozrejme. Som 2 mesiace doma, ale som z toho veru na nervy.
24. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati...ved keby sa neopytam, tak si ais picham ten pergoveris do svalu..ako mi kazal ten lekar na kontrole :sweat_smile: ja som sa v telefone dozvedela viac ako pri osobnom kontakte rano.... :wink:
24. feb 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki díky :slight_smile: tebe držím palce ...a nemôžem sa dočkat ked nám oznámiš že tam máš // :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuki...veru tak...v pátek očekáváme, že se NEmo už projeví :confused:
24. feb 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis vložila som zatial iba testíky :slight_smile:aj ked na tom prvom neni nič vidiet ale je tam taký slabý duch :sunglasses: a do profilu moje foto :grinning: ved ja nemám žiadne fotky seba :grinning: ale postupne sa budem fotit a pridávat do albumu :slight_smile: to si verím,že? :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris
no super...vidíš,že na prvním ani ťuk a druhý jaký super..to je motivace pro cukotku.....a hezký klobouk...to je nejaká dovolená? a hele už jsem ti ríkal, že mojí rodiče bydlí v PE?
24. feb 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, tak ja dúfam, že ten môj Nemo sa konečne prejaví, začína ma troška jedovať :slight_smile: zajtra mu nič nekúpim :slight_smile:
24. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka...... :slight_smile: nebuť na nej nazlobená, ty si deláš brzo testík a chudák Nemko to odserinká???? :grinning: :grinning: jen mu hezky neco porid....nejlépe akvárko :slight_smile:
24. feb 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík :slight_smile: je to z dovolenky v Egypte a to vážne že rodičia bývaju v PE? a dlho?
24. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak egypt....no to si ted chvilku na nej budete muset počkat :slight_smile: no čítám, že tam bydlí tak 13 let tuším..... :slight_smile: ty jsi prímo z PE?
24. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som priamo z PE ale od kedy som vydata bývame 7km od mesta ne dedine :slight_smile: ale rodičia tam bývajú stále
24. feb 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte idem si vas pocitat , lebo dnes som poriadne nemala cas.
Rano som si zacvicila, potom som sla s mamou a synovcom do dracika - bo bude mat meniny tak sme zase o nieco lahsi v penazenke a nakoniec som bola v meste pre mm ked siel z prace aaaaaaaaaaa nevydrzala som a zatiahla ho do obchodu a aaaaaaaaaa objednali sme si kocik - ten camarello q12. Mozme si ho vyzdvihnut kedy chceme - teda kludne aj pred porodom no dodanie by malo byt do mesiaca - jaaaaj tak sa tesim :grinning:
24. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy....tak paráda...už je objednaný a jaká barva????

Sanris...a v které dedine, že jsem tak zvedavá a není to tajemství????
24. feb 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ahoj idem preskumat ten kočík nepoznám :slight_smile:
24. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis neni V.Uherce
24. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris z Veľkých Uheriec som mala spolužiačku na strednej :slight_smile: a aj z Partizánskeho
24. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš..ten svet je malinkatý...naši jsou M.bielice konkrétne.....a cez Uherce tuším jezdíme,když jedeme k našim...od Velkého Pole....
24. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chodíte ale cez malé uherce veľké su smerom na skýcov, do Bielic chodíme na letisko lietat, a do kúpelov, a v ktorej časti bývaju ak to neni tajomstvo :slight_smile:
24. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic není tajemství...a mamča delá v kúpeloch..to je prča co???? jo už si vzpomínám v tech tvých Uhrcoch mel brácha svého času frajerku :slight_smile: naší bydlí smerem na koupele za kulturákem
24. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka....tak si s nema dej rande v PE, já navštívim rodiče a Sanris je tam doma a udeláme IVF párty v kúpeloch :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzimpobabatku -
na tvoje otazky - 1 - pri stimulacii chodis na kontroly kazdy druhy treti den - ale prva kontrola je az na 4 - 5 ty den.
2 - OPU = odber vajicok
3 ´OHSS - je to nebezpecna diagnoza ktora moze nastat v niektorych pripadoch, ked vajecniky reaguju az priliz silno na lieky, vtedy sa jednak tvori priliz vela folikulov ( nad 20 ks ) a jednak sa zaacne v brusku hromadit voda. Je to sprevadzane velkymi bolestami , Velmi tazke pripady su ked sa nahromadi aj 5 litrov tekutiny - ked nepojdes okamzite k lekarovi hrozi aj smrt. Nastastie centra su vysoko profesionalne a vdaka pravidelnym kontrolam vedia urcit ci nieco hrozi. Navyse tomu mozes aj sama zabranit tym ze pocas stimulky poctivo pijes aspon 3 - 4 litre vody denne.

denis presne tej farby ako mam v albume - moc sa na to tesim, je to taka tmava siva, podla mna to bude vypadat velmi elegantne , dnes som si v obchode nacvicovala na takom ruzovam ako sa sklada a rozklada a pod - no prdel, teta sa mi venovala 45 min kym dorazil mm :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čumim ozaj je ten svet malý, no vidiš ešte ju budem poznat a brachova frajerka sa ako volala,
24. feb 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy...tak usper...trénink na sucho máš a ted už jen vyzkoušet reál...my jdeme objednávat v sobotu....ale ten čas letí..pamatuješ jak jsem sedelyv heliku a čekali na sono po ET???? :slight_smile:

sanris......ona se jmenuje Natálie,ale ted mi nenaskočí priezvisko.....joooo Šútorová...snad jsem to dobre napsala a moje mamča.....tak to je určo ta nejmilejší starší paní na recepci, taková malinká kulička s černýma očima a má podríznutý jazýček...na ní se nedá zapomenout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka ty si testovala podla mna priskoro. Ja som nemala PK a testla som az na 13 den a to som videla len ducha po skoro pol hodine ked som test uz isla vyhodit - len sa mi zamarilo ze sa tam cosi zjavuje a letela som k oknu a pre bryle. Tak daj tomu este cas, zbytocne nema strasis

denis to je fakt pravda ako to leti, akoby sme sa vcera bavili na izbe ze som bola vo filme :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj sanris- moooc ti gratulujem. CMUK
24. feb 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok