Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
24. feb 2010

romy, dnes som prikúpila ďalší test, tak budem skúšať 🙂

denis19
24. feb 2010

😀 😀 😀 😀 no ROmy.....presne.....škoda,že se nám víc neozvala gall...jak se ji asi vede?????

denis19
24. feb 2010

Jo romy...a co jsi vše s kočárkem objednala?????

cuki...ty se ale neco načúráš 😀 😀 😀

sanris
24. feb 2010

Romy koč je super...

denis ..tak tú tvoju mamču poznám ale len z videnia ak myslíme na tú istú ale podla opisu sedí 🙂 zlatá pani 🙂

a tá Natália mi niečo hovorí, ale momentálne si ju neviem vybavit 😒

luko
24. feb 2010

Klobáska padla...no kocky tehotenské chute uz mam...teraz uz len dostať to nimi do bruska😀

luko
24. feb 2010

Klobáska padla...no kocky tehotenské chute uz mam...teraz uz len dostať to mimi do bruska😀😀

tuzimpobabatku
24. feb 2010

luko: kedy ideš na IVF?

denis19
24. feb 2010

😀 😀 luko to bylo super.......takže také nácvik by byl.....

sanris...její tatínek vyrábí čistící prostredky...a co se mamči týče...klidne pravdu,vím kdo mne vychoval 😀 😀 a určo to je ona,víc takových exepláru by si zamestnavatel nedovolil 🙂

sanris
24. feb 2010

😀 som sa zasmiala 😀

a už viem ktorá taká blond a cely rok je snedá, a jej brácha je moc fešný chlapec, standa je že ja mám z ich ulice mnž 😀

majaja75
24. feb 2010

kati..za posledné sono kontroly vždy tam bol doki sám a to som bola už viackrát, takže sestričke nič nediktoval a aj dnes keď som sa doktorky pýtala, lebo počty a veľkosti práve zapisovala do karty tak mi povedala že môžem byť spokojna a že aj tak nie vo všetkých su folikuly. Mne vadí len to že aj keď sa spýtaš tak Ti neodpovedia. A presne ako písala demizon vôbec nič mi nepovedali o tom že mám veľa piť, OHSS, ako to bude prebiehať a pod. Keby mi tu zlaté baby neporadili tak naozaj neviem....Všetký info mám z tadeto z koníka

denis19
24. feb 2010

no tak to je super 🙂 a ano to je ona....bráchu neznám,ale prý je to sympaťák 🙂 🙂 no svet je faktický malinkatý 😀

sanris
24. feb 2010

majaja o tom ohss nehovoria asi nikde neviem môj názor ale ani mne nikdo nič nepovedal iba som to čítala v papieri 😒

romy01
24. feb 2010

veru denis, ktovie ako sa gall dari. Snad sa nevzdala. Aj ked si viem predstavit ako by mi bolo po dvoch neuspesnych IVF. To je fakt na nervy. Ja som si za posledny rok preplakala od nestastia potoky. Ale teraz je to uz minulost a tesim sa ako mala

sanris
24. feb 2010

a čo je s krivkou celý den tu nebola 😒 alebo sa mýlim? 🙂

romy01
24. feb 2010

denis co nedas do albumu kocik co mate vyhliadnuty ?

majaja75
24. feb 2010

ja som vďačná babám ktoré mi radili, vždy som sa na niečo pýtala a v pohode mi odpovedali.

sanris
24. feb 2010

aj ja som zvedava že aky je 😀

tuzimpobabatku
24. feb 2010

majaja75: treba veľa piť?

denis19
24. feb 2010

ok..jdu pohledat hezkou jeho fotečku a šup tam s ním.

majaja....myslím, že koník je taková radírna.....ani nevím jak sjem na nej prišla...ale je mi tu dobre s váma holky 🙂

sanris
24. feb 2010

denis ešte by ma zaujímalo .. tá fotka v profile je...... vidím tam pec? 😵 alebo zle vidím 😀 a to si ty?

kati73
24. feb 2010

mate pravdu, modry konik je super.
Ked som isla 1x do GF, uz som mala info z tadialto..co ma asi caka...bludila som po nete a hladala informacie,ked som mala prvu konzultaciu, doktorka mi nepovedala nic ,co by som uz nevedela..ale aj tak ma oboznamila s tym, co ma caka-chodim ku Stenovej, urobila mi potrebne vysetrenia, poslala partnera na vysetrenia, vsetko co bolo treba..dalej boli kontroly, len raz sa mi stalo ,ze mi povedali, ze je vsetko tak ako ma byt..bez poctu folikulov.Myslim si, ze nas nechcu zbytocne zavadzat,lebo nie v kazdom folilkule je vajicko..alebo moze byt nedozrete. Drabek aj Harbulak mi stale na otazku odpovedali.,,
Dolezite je, aby sa nam vsetkym snazenie podarilo dotiahnut do uspesneho konca 😉 😉

majaja75
24. feb 2010

kati..súhlasím, nech su na konci // a človek sa potom nad tým všetkým len pousmeje...
ja som na koníka prišla tak, že som na nete zháňala info a tu som našla najviac odpovedí

sanris
24. feb 2010

romy ..dík 🙂

obdivujem ako si všetko pamatáš 😉 priebeh stymulky atd. ja si už nepamatam skoro nič furt chodím kukat do papierov ked niečo potrebujem 😀

majaja75
24. feb 2010

neviete či OPU robia aj nedeľu?

kati73
24. feb 2010

sviatky, sobota, nedela..to sa odlozit neda..🙂)

sanris
24. feb 2010

robia aj ET mne konkretne robili v sobotu 🙂

majaja75
24. feb 2010

sanris..pekné čiarky

sanris
24. feb 2010

majaja dík 🙂

aj tebe držím palce 🙂

denis19
24. feb 2010

sanris...ano je to pec a to jsem já.... 🙂

romy01
24. feb 2010

sanris - to je ako prekliatie ta moja pamat

denis ja cakam na ten kocik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre