• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

14. júna 2017 
:slight_smile: majaja...pokud mužeš ,bud doma, my skoro všechny byly doma a to minimálne do 12tt..teda vetšina holek!!!!! nestojí to za to zbytečne riskovat!!!!!
8. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja.......ja sa nejdem opakovať zo všetkým súhlasím s denis :slight_smile: :wink:

denis.....odpoveď na rp ok
8. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...máš ješte jedno IP :slight_smile:
co jinak deláš??? mne tento týden čeká žehlení dupaček a čepiček a rukaviček a nevím čeho ješte :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok vierka, už mi zase nejde IP :grinning:
8. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...nič take minuli tyžden som doumývala okna a upratovala spalnu.A čo sa tyká prania tak som zatial oprala len perinku a vankúš to suším už druhy den :stuck_out_tongue_closed_eyes: a čaka ma ešte kuchyňa a ostatok len nejak sa mi do toho už nechce :unamused: :slight_smile: ozaj nezabudla si na mna zo zoznamom? :slight_smile:
8. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda...treba by prišli fešáci :grinning: :grinning:
8. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis..... pošli mi potom email na ip ked budeš doma :slight_smile:
8. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka....no zabudla...doma to vše napravím :grinning: pošlu i email a i seznámeček :grinning:
8. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a ja som dnes bola na sone a krvicke, maly brmbolcek cele sono prespinkal o 3 tyzdne idem na dalsie sono ....a mame prvu poradu za sebou :wink: :wink: :wink:

denis- vierocka ahojteeeeeeeeeeeeee a kde mame romy ?

Luko- tfuj, tfuj, :wink: :wink: :wink:

majaja- ak mozes radsej ostan doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ved mas dve bublinky pod srdieckom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ostatne dievcatka srdecne zdravim a zelam krasny MDŽ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brmbolček...tak to je paráda...a máme nové foto? :slight_smile:
8. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee- nemame , nedostala som foto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to ????? no toto...musíš si ji vyptat príšte,ale hlavne, že jste zdraví a spokojení!!!! :astonished:
8. mar 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o dva tyzdne idem na dalsie sono ale uz do nemocnice .. tak tam mi uz dufam, ze daju fotecku :wink: :wink: :wink:

Ty si este v praci ? nemala si byt na PN ? a tahat az do materskej,generale generale akosi nam rusis povely ha? :angry:
8. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ano,jen já mám poradnu až ve čtvrtek a tam se chci s dr dohodnout, víš poklade :grinning:
8. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem viem, denis, len si davaj pozor na Karolinku a na seba aby sa vam nic nestalo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ved sa cela rodinka uz na vas tesi, uz mate za polovockou tehu tak tych par tyzdnou potiahnete jedna radost :wink: :wink: :wink:
8. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti teda povím, uteklo to jako blázen a už máme na krku 26tt a za chvilku budeme tri na tomto svete!!!! neuveritelné!!!
neboj také ti to uteče, presne si pamatuji, jak jsem mela 11tt a tešilase na tehuhu knížku a ted...uf..... :confused:
8. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tehu knizku dostala v 6tt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dost skoro ,.... dnes v cakarni boli dve romske bytosti, no musela som si odsadnut bo sa ten smrad nedal vydrzat :angry: :angry: :angry:
8. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu verím, já mám štestí v tom, žemuj dr objednává a skoro se mu to darí brát na čas, tak je v čekárne minimum lidí....ale obdivuji v tomto lékare......protože u nekoho ta hygiena nestojí za nic!!!! :angry:
8. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oni sa sli iba odhlasit sli si pre kartoteku, ale nepochodili lebo dr. im povedala ze ma na to 7 pracovnych dni... tak tam zacali robit cirkus..... ako romsky obcania ...
8. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš aspoň emoční zážitek na MDŽ!!!!!! :slight_smile: už pokukuješ po detských vecech?????
8. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneis - by si neverila na co som natrafila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: na krasne teplacky ktore su vnutorne oteplene, teda su na zozratie , juj ake su krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a za super cenu su take pomarancovo-broskynove :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mi mamina kupila :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už polehoučku kupujete..super...no neco takového využiješ a narodíte se do jesene, tak to ano......ty detské vecičky jsou na sežrání co?????? :slight_smile:
já si o víkendu oprala perinku ješte asi po mne a je famózní!!!!!
8. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i ja som robila to iste sme preberali po mne veci a je ich tam teda neurekom a aj ta perinka sa nasla su tam 3 uz len usit perinku do nej a nemusim kupovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: je to velmi dobre ze je to este po nas nositelne lebo aj tak to babo tam vydrzi 2 mesiace ako ktore u nas na jesen je to potrebne , vy si to mozte uz niest v autosedacke, juuuj uz sa tesim kedy porodite aj romy aj vierocka ako tie dietky budu vyzerat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude jedno velké prekvapení :grinning: :grinning: jako ty detičky...... :grinning: :grinning: :grinning:
já to obdivuji, že to ty naše mamky držely tak dlouho ty naše veci!
8. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ti poviem ze to aj ja obdivujem, to vies stara skola :wink: :wink: :wink: mame sa co ucit este od nich... a ako uz vie tvoje mamca robit na PC ako si jej to naposledy ukazovala a bola v soku :wink: :wink: :wink: z toho ...
8. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no snaží se,ale neco se ji do hlavičky nevejde, ani se nedivým...také jsem z nekterých vynálezu techniky lehce v šoku :slight_smile:
už mne to dnes v práci moc nebaví, asi už stačilo na pondelí,......polehoučku se pobalím
8. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- to si viem predstavit ved mi v jej rokoch by sme boli na tom tak isto ak nie horsie... :grinning: :grinning: :grinning: tak sup sup domkou a doma sa pripoj, davaj si po ceste pozor zatim pa pa
8. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásím príchod z práce..... :slight_smile:
kde jste.....?
8. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brbolček.....tak dnes si aj ty mala poradnu :wink:

Tak som tu zas bola som zahrabaná, medzi ešte mojimi vecičkami, štrikovanimi a hačkovanimi šatočkami a td :dizzy_face:

Ako to tu tak čitam tak ste niečo podobne preberali :dizzy_face:
8. mar 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lalalalalalalalala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tu sme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Ajooooj Vierocka anko mala som poradnu a maly brmbolcek spinkal xi xi , som sa pytala tety doktorky moja prva otazka bola : preboha zije ? a ona ze nebojte sa zije ale momentalne spinka :wink: :wink: :wink: Aj ty si dnes dobre pochodila :wink: :wink: :wink:
8. mar 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok