• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
ahojte, dievčatá, napíšte mi prosím, ktrorá z vás otehotnela cez IVF bez ICSI?
8. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzimpobabatku v Heliose robia 90% cez ICSI a ostatne centra neviem ako. Klasicke IVF sa odporuca len pri dobrom spermiograme.
8. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzimpobabatku, Kajticko išla bez ICSI, ale okrem nej neviem kto ešte
8. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo ako tu čítam, tuším cez IVF otehotnela máloktorá :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuzim...statistika hovori 45% :wink:
8. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, ďakujem pekne.. :frowning2:
8. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba sa len vsunut do tej uspesnejsej polovicke a je to v pohode :wink: budme radi, ze je taka moznosti :slight_smile:
8. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej :unamused:
8. mar 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!!!!

Vítam Kajku celu a živou mezi náma opet a verím, že si to tam super užila :slight_smile:

Luko....drž se dnes a dej nám vedet jak se vede :slight_smile: :slight_smile:

CUKOTKA........s tou školou máš pravdu...po prerušení je to horší se vrátit,aspoň udelat bakalárku a potom se uvidí. Ale nej je to táhnout v kuse...uvidíš jaký bude Nemo :slight_smile: :slight_smile: to je link na Brio Go napr. tu http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=index&cPath=7_754&zenid=75778e159365fb58963e76613ed340c5

ROMY...kde se touláš?
9. mar 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooo dobre raneckooooooooooooo ale velmi studeneeeeeeeeeeee take ze ddddd-zima :wink:

tak vidim ze tu sa hra farmicka na faceboku , pravda cukotka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Kajka- ty si bola lyzovat v PL ? a to mas tatry po ruke ale ved zmenu treba :wink: :wink: :wink: ako bolo ? pocasicko vam vyslo ? ale musela byt zima :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luko- tfu tfuj tfuj, na dnes :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Romy- co je s tebou kde ze si ?????? a Vierka s tebou je co ????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Denis- ahoj pracantka, a uz si aj drzala - skusala v obchode ten kocik ako sa vezie ???

ostatne dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko prajem baby po kolkych dnoch po transfere sa da nieco vidiet na tehuteste?
9. mar 2010 o 08:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pp.........---- to mas rozne , niektora uz videla na 7 den , niektora na 10 den ale radsej je lepsie pockat ako sa skor sklamat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ranko---ppismenko, ideš testovať? Tak nech su tam dve krásne//
9. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majaja...- ako sa mas , ako sa citis ?
9. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som testovala vcera bola tam velmi velmi slabulinka druha ciarka a dnes rano druha ani nebola kaslem na to uz vydrzim do zajtra......ja som si pred tymito behackami ked sme skusali robievala aj ovulacne testy a nejako na mna nereagovali.... :slight_smile:
9. mar 2010 o 08:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brmbolček...pobolieva ma brucho a včera večer ma dosť bolel ľavý vaječník, mala som pocit že dostanem mrchu...včera ma vytočilo moc to že na PK sa ostatne embryjka prestali deliť a hned som sa zľakla že aj tie čom mám brušku? Mám strach z toho pobolievania....včera som mala taku revavu náladu
9. mar 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ja mavam tiez revavu naladu.....uvidis vsetko bude ok
9. mar 2010 o 08:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíš, zajtra to dopadne veľmi dobre,,,,aj náznak malej čiarky je dobré
9. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pismenko a kolikátý den jsi po ET???? A nezapomeň, že hladina HCG stoupá každý druhý den.....tak testuj až za dva dny radeji..... :slight_smile:

majaja....nestresuj bambulky a bud v klidu, nemáš se čeho obávat, máš preci dve :slight_smile: :slight_smile:
9. mar 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brmbolcek...ano kočár je otestovaný jak na prodejne , tak venku a tak i v aute :grinning:
9. mar 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis na transfere som bola 28.02 ten den ked nepocitam tak dnes je 9 den
9. mar 2010 o 08:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majaja--- nerobis dobre ze sa stresujes, ani nevies ako im tymto skodis, pres so stresom :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Vypni od rozmyslania, premyslania atd... a skus s usmevom riesit kazdy den a hned to bude lahsie, uvolni psychiku :wink: :wink: :wink:

pp...- denis ma pravdu :wink: :wink: :wink:

denis- a v pohodicke sa da zlozit ? je lahky ? uz by si ho vedela zlozit ? a ty mas soferak ? :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak klid......testni ve čtvrtek a uvidíš // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a včera jsi videla ducha na teste, že.....tak si myslím, že se to chňaplo.... :slight_smile:
9. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- uz mas vsetko kupene pre Karolinku ? ci ti este nieco chyba ? co este planujes dokupit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....prajem pekný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

luko........tfu,tfuj......TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :wink:

majaja,ppismenko.......tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :slight_smile:

brmbolcek...........ahoj tu som ako sa darí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahoj denis..............ako sa dnes mate :wink:
9. mar 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierocka- ahoj moja... tak aka bola noc ako si sa vyspala? ja moc nie lebo som musela 3 krat do spajze a 3 krat na cik cik , tak mam nocnu za sebou ach ten hlad a cikanicko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...to máš jako turistiku co??? to noční spaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vierka....karolínka začíná být živejší..tak je veselo :grinning: a v práci si predstavte i dnes pracuji :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka...ďakujem za vírusíky
9. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek...............joooooooj...to cik cik,je aj moj problem a potom nemôžem zaspat :pensive: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- no spravne si to pomenovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale nie som ako krtko ze cez den spim a v noci tiez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja makam aj v nociiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok