Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
9. mar 2010

brmbolcek...to máš zácvik jak se malé narodí, ani minuta klidu 😀 😀 😀

brmbolcek
9. mar 2010

denis- uz mas vsetko kupene pre Karolinku ? ci ti este nieco chyba ? co este planujes dokupit

denis19
9. mar 2010

už mám vše!!!!!! teda pardon, nemám kapky do oči a krém na bradavky 😀 😀 😀

brmbolcek
9. mar 2010

kupila si si aj odsavacku ci nejake tampony do podprsenky ?

viera6
9. mar 2010

denis......parada že... je to super pocit keď je Karolínka táka živšia 🙂 🙂 🙂 🙂 no ta naša žabka-anjelik je teda poriadne živa 😀 😀 😀

dievčatá poradte mam si platiť dobrovolné pois.,keď mi do 270dni chyba 33dni?

krivka5
9. mar 2010

ahojte!
denis...tak ty nemozes bez tej prace byt? 🙂 mne uz od nas tyzden nikto nevolal ,tak je asi vsetko o.k.
vsetkym testovatelkam prajem dve // // // // // // // // // // // // //
vierka...s tym cik cik v noci sme na tom asi vsetky rovnako, ja chodim tak dva razy, ale tuto noc sa mi este z niciho nic pustila krv z nosa a nie a nie ju zastavit. ja uz krvacam takmer zo vsadial( aj zlatu zilu asi mam). neviem ci to mam povedat dokine, mozno je to v tehu normalne.

denis19
9. mar 2010

brmbolce....tampony do podprdy mámnapsané,ale jsou prý nejlepší ty z tesca a u nás je mají momenálne vyprodané, tak čekám a odsávačku mám 🙂 zásobila mne s ní sestrenice, ješte že ji mám!!!!!

vierka......no a doteĎ jsi si platila DNP??????

ahoj krivka....ako???????? čo bruško?
no práce...to víš, rozhodnu se ve čtvrtek co a jak na poradne 🙂

brmbolcek
9. mar 2010

Denis tak dobre vediet, velmi dobre sa od teba inspiruje a uci 😵 😵 😵 😵

Krivka - mylis si ma s virkou s tym cik cik to som ja taka cikavicnaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
9. mar 2010

krivka...rekni to určite!!!!!!

krivka5
9. mar 2010

denis...cez vikend sme mali navstevu a svagrova ze ake uz mas pekne brusko 😀 mam ho privelke na treti mesiac, to je z toho papania,ale teraz sa mozem aspon vyhovarat ze ved som tehu tak mi brusko rastie 🙂
brmbolcek...ty cikana jedna, skoro narovnako sme tehu a este vsetky tehu neduhy mame spolocne 🙂

brmbolcek
9. mar 2010

Krivka- sama pravda a ziadna loz ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
9. mar 2010

ahoj krivka 😵

denis.....iba jeden mesiac akurat mi prišli papiere, aby som to doplatila,ale neplatila som z toho dovodu lebo mi oni povedali,že mi to nevychádza tak stačí aby som bola prihlasena.Vznik mam od 23,10,2009

denis19
9. mar 2010

vierka...jako od23.10.2009 si to platíš????? no já nevím,ale podle mojich znalostí...Ti to nevýjde....a je to zbytečné,ale chtelo by se to poptat nejaké milé paní na sociálce...jedni mluví o 26 týdnech jiní o 270 dnech,tak sjem z toho magor,ale já si myslím, že nárok Ti vzniká až po 270 dnes placení DNP

krivka a máme nejaké nové foto????

krivka5
9. mar 2010

vierka...ja som bola na poistovni hned ako som sa dozvedela ze som tehu a povedali mi ze mi to uz nevychadza tak si to pripoistenie ani neplatim. ta baba mi tam povedala ze to musi byt 270 dni pred porodom ci co. tak som to pochopila ze poistit som sa mala este pred otehotnenim.

denis19
9. mar 2010

no krivka...tak to chápu i já...ona je to ta lhuta,aby se to prý nezneužívalo, že to by se potom kždá tehuhu mohla dát pojistit....takto to mají chránené, že jdeš se pojistit, jen když to ješte jen plánuješ. já se pojistila pri stimulce,ale také nemohu porodit drív......270 dní mám 27/05/2010 a termín porodu 24/06/2010, tak snad stíhám 😀

viera6
9. mar 2010

denis...........no presne tak mi to ta pani vysvetlila koli tim 270dnom a v druhom okienku,kde som sa prihlasila mi pani povedala,že stači 26tyž.,čo by v podstate vychádzalo.Tak som z toho magor,lebo aj ked 1den ti tam chyba vraj nedostaneš nič.

brmbolcek
9. mar 2010

denis- ked ta manzel nenalaka tak v pohode stihas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Romyyyyyyyyyyy- haloooo kdeze si ????? chcem sa ta opytat co nepoznas u vas v Martine je gyn. vola sa doc.Visnovsky a velmi si ho chvalia ...... ku nam do ziliny chodieva kazdy tyzden v stredu a vo stvrtok robit sona... pocula si o nom ??? alebo poznate ho niektora ???

denis19
9. mar 2010

jo to je pravda, i jeden den když chybí jsiv prd..... ☹ proto domlouvám karolíánce ať zustane v domečku až do termínu 😀

viera6
9. mar 2010

krivka......no len mne povedali,že prihlasit sa možem a dnes mi už prišli papiere aby som to doplatila.Skusim tam zavolat.

brmbolcek
9. mar 2010

vierka - a ak to doplatis tak mozno ti to bude vychadzat , len spatne to oni nechcu robit .... asi bude najlepsie tam ist osobne aj s tymi papiermi 🙂 🙂 🙂 a budes mudrejsia 😉 😉 😉 😉

krivka5
9. mar 2010

denis...no jasne ze stihas 🙂 a keby to bolo skorej tak to by ti to poistenie akoze neplatilo ci co? no ja som o tejto moznosti poistenia prvy krat pocula tu od teba tusim, tak som sa skusila na to opytat 🙂 .
vierka...mne jednoznacne povedala ze je neskoro a to som bola v 4tt.

denis19
9. mar 2010

krivka...ne nejde o termín porodu určený lékarem,ale skutečný, takže pokud se mimčo narodí pred 270 dnem pojištení DNP, tak je pruser 🙂 🙂

luko
9. mar 2010

Hallo,
Tak vkladať mi budú dve a zajtra mam volať kolko sa bude mrázit

viera6
9. mar 2010

brbolcek....budem tam musieť zajst ja viem 😉

krivka.......no ja som sa o tom tiež dozvedela tu od romy a denis.Ale to je tak v poisťovni práva ruka nevie čo robí láva 😠 🙂 🙂

viera6
9. mar 2010

luko....o koľkej ideš na vklad?

krivka5
9. mar 2010

luko...tak to je paradicka, krasne ti vysli embryjka 😉
denis...takze keby si nahodou porodila skorej, tak co by sa stalo? to co si zaplatila doteraz by ti prepadlo? no nech je to ako chce, tvojej Karolinke sa v brusku paci a na svet pride tak ako ma 😉

viera6
9. mar 2010

krivka....no presne ako pišeš peniaze by si nedostala.

ozaj včera mi prišla už aj odsavačka Medela 🙂

baby čo dnes dobrého kuchtíte? 😀 😀

luko
9. mar 2010

Vklad mam každú chvilku Myslím pozitivne ale mam aj strach Ta predstava tehu je az nepredstavitelna Aj vy ste mali take pocity?

krivka5
9. mar 2010

vierka...ja idem uvarit gulasik s knedlou mnam mnam 😝

brmbolcek
9. mar 2010

Vierka - to bude najlepsie osobne, len aby si natrafila na nejaku sucu babicu... lebo mne to tam pripada ze nevedia kde je sever niektore zeny......

Luko- vies si predstavit co v tebe teraz roby tvoja mysel 🙂 🙂 🙂 len klud a rozvaha , vsetko je na dobrej ceste 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre