• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
no vierka, prave vcera som bola na danovom kvoli tomu ze nam hrozi ze by sme museli zaplatit tomuto zlodejskemu statu 19% z predaja toho pozemku a tym padom by sme nemohli kupit iny kde chceme stavat. No nakoniec som sa dopatrala v zakonoch a na nete ze ako sa to da zmiernit tie dopady a aj legalne bez toho aby sme si vymyslali v kupnej zmluve tak super. Takze ak poriesime ten pozemok este tento mesiac - a je to realne ze by sa to mohlo podarit mozno tak do 2 tyzdnov, tak ostavame v tomto byte a setrime peniazky dalej na domček. Ak by to cele z nejakeho dovodu zlyhalo, potom oslovime suseda s tym 4 izbovym bytom a okrem neho je tu este jeden inzerat na vymenu 4 izboveho za 2 izbovy, takze potom by sme asi menili za vacsi byt a na dom by sme sa uz vykaslali. Takze sa to rozhodne v tomto mesiaci
9. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co dobreho mate dnes na obed? Ja mam kuraciu polievku. Druhe este neviem lebo nemam chut razu s masom. Tak si mozno podvecer urobim sladku ryzu v mlieku a kakaom
9. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...tak ti neviem...co donesie donaskova sluzba :grinning:
9. mar 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko no mas len dve moznosti - dievcatko alebo chlapca. Iná možnosť nie je :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy........tak nech to len vyjde tento mesiac :wink:

ja som varila rezne na prírodno a tarhoňu a polievku som mala hotovú.Ale dala by som si niečo aj mlsne,len neviem čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ....ako robíš tu ryžu takto?

ryžu umyjem, podlejem vodou, pridam štipku soli, vanilkový a práškový cukor podľa chuti. Keď je ryža už skoro hotová prilejem trochu mlieka a pridám trochu smotany na šľahanie. Vznikne z toho niečo ako mliečna ryža, bežne predávaná v obchode. Potom to uložím do zaváraninového pohára a uložím do chladničky. Deti si to prichucujú podľa chuti, karamelom, jahodami alebo kakaom.
9. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu se varí a staví domy ve velkém..... :grinning:
já doplnila potravinárskou energii a je mi hej, nešla jsem se toho dočkat, meli zpoždení s rozvozem a já už mela desný hlad!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Romy...tak vy máte takovéto stavební či výmenné plány? to já ani netušila :wink:
9. mar 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis.....tak čo si mala dobre na obed ty?
9. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vepro knedlo zelo :slight_smile:
9. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no denis povodne sme mysleli ze to odlozime kym bude mat dieta aspon tri roky no naskytla sa prilezitost teraz poriesit byvanie tak sa o to zaujimame. Uvidime co z toho nakoniec bude.

vierka ja to robim ovela jednoduchsie ako robila mama aj stara mama. Rozohrejem si platnicku na sporaku a na nu dam hrniec s premytou ryzou a milekom - raze 1 hrncek mlieka 1 a pol hrnceka. Kedze ryza takto robena s mliekom zvykne priharat tak kym nezovre to obcas premiesam a ked uz mlieko vre tak vypnem sporak a ryzu prikryjem. Obcas raz za 2-3 minuty len rychlo lyzicou premiesam a zas zakryjem. Takto ryza sama dôjde do makka. Ozaj do mlieka samozrejme dam vanilkovy cukor a dve lyzice krystaloveho cukru.
Potom na tanieri podavam este teple s kuskom masla a kakaoum. To sa riadne premiesa a mnam.
Inak ale tvoj recept skusim, lebo moj mm miluje tu mliecnu ryzu co dostat v obchodoch a to je dost drahe. Ta je taka viac kremova ako ta moja, tak bude rad ked mu ju urobim ako ty pises
9. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem si dat slofika a potom pojdem na anglinu, tak neviem ci sa tu stavim este vecer alebo az zajtra, Tak sa mi majte krasne zatial papa
9. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy.....dakujem,vyskúšam aj ja tu tvoju ryžu.Prajem pekný den a dávaj na angline pozor :grinning: :grinning: :wink:
9. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis...ty maš dnes cvičenie však?,či sa ideš fotit? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka máš doma mailika s kočárkem :slight_smile:
9. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano?.....idek kuk :wink:
9. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem zvedavá co povíš, ted jak jsem ho videla, tak si kladu otázku,proč jsem ho nechtela ja ťunťo :sweat_smile: :sweat_smile:
9. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zkus ted...... :slight_smile:
9. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K U K :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: K U K :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: K U K :grinning: :grinning: :grinning: K U K :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2010 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ne kdo se nám to vykutálel???? :slight_smile:
10. mar 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis- veruze neviem, prezrad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde jsi se toulala včera holka jedna????? A co máš nového a jak se cítíš? :astonished:
10. mar 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis by si neverila, vcera som konecne natrafila na krasne interierove farby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak veruze som neodolala kupovali sme cela rodinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vybrala som si par kyblikov a to smotnovu :slight_smile: pomarancovu :slight_smile: nadhernu zltu ale ozaj nadhernu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a este sa mi pacila taka jemne zelenkava tak pe nu si este pojdeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a teraz riesime este vonkajsiu fasadu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dali sme si projekt vybrali sme farby a oni nam uz ich skombinuju naprojektuju....aby to ladilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aháááá, takže vy dodeláváte domeček, či rekonstruujete? dobre to chápu?
10. mar 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre chapes, postavili sme novy bungalov a do konca mesiaca marec mame kolaudaciu...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak mame co robit ale inak je to radost zariadovat nove hram sa na takeho maleho architekta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa mas dnes v praci ? da sa ? uz ste mali ranny povel ? ci ten mas skor od karolinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: karolínka jak roste, tak ji cítím více a více a je to super, není to taková nuda a rozkazy vychází elektronicky, to víš nová doba :confused: :confused:

bungalov..to je super, já to ríkám stále, když dum tak bungalov a máte katalogový????
10. mar 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ano mame katalogovy :wink: :wink: :wink:

To musi byt super pocit ked citis karolinku ano si to teraz este neviem predstavit :wink: :wink: :wink:
10. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ani se nenadeješ a už budeš cítit bublinky a potom se ti začne vlnit i bríško :grinning:
10. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... no uz sa tesim :grinning: :grinning: :grinning:

vcera mi mamca kupila v tescu vianocny oblek na mimino teda cerveny s cjapockou bude z neho taky maly mikulas je to zlate :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rááánko...... :wink:

bmbolcek.......no pekne farby ste to vybrali take mam aj ja rada :slight_smile: :wink:

denis........tak Karolinku cítiš viac a viac parada že? :dizzy_face:

naša žabka-anjelik vystrájala už zas od 4hod rana až do teraz :dizzy_face:

dnes som tu len tak na skok idem do tej sociálnej poisťovne.
10. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už polehoučku nakupujete,co????? koukám už máš 12tt...to je rychlost co?
10. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok