• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
Denis- v skutocnosti som 10tt-11tt tu to akosi inak ukazuje :unamused: :unamused: :unamused: ..... a ty mas uz teda riadnu polovicu za sebou vaauuuuuuuu.. uz sa tesim ked aj ja pojdem na taky ultrazvuk ako si bola ty .. A ozaj a preco si nesla nan do heliku ????

Vierocka tak ked prides daj nam vediet ako si povybavovala :wink: :wink: :wink: uz teraz drzim palce :wink:
10. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka...tak to držím palec!!!! A i ted vás Karolínka zdraví :grinning: :grinning: :slight_smile:

Brmbolček no ono se to totož to tehuhu počítá od poslední menstruace a to potom zavádí na špatnou cestu,ale to je v podstate jedno....já si to počítám od OPU a mám klid!!!!
10. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek.........ja už teraz viem ,že sa idem odhlasit.Včera som natrafila v telefóne na velmi prijemnu pani a ta mi to do podrobne vysvetlila.Takže pani, ktorá mi to vysvetlila v októbri tam už vraj nepracuje, takže za jej super vysvetlenie teraz som platila nadarmo :confounded: :angry:
10. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis.....ďakujeme, aj my vás zdravime :grinning: :wink:
10. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneis- takze ked si mala Opu tak to bol prvy den tehotenstva tak si to ratala ?

Vierka clovek nikdy nevie na co natrafi keby sa to dalo spatne doplatit tak by si mala vyhrate ...
10. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brmbolcek.....to by nebolo zle,ale čo už stavajú sa aj horšie veci...

lúčim sa a prajem pekný den :sunglasses: :slight_smile: :wink:
10. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka....ale pokud plánuješ po materské jít do práce, tak je dobré si to zase začít platit, nemáš potom ztrátu na príjmu, kdzyž bude malá nemocná a to je asi za začátku často.....

brmbolcek...ano tak jsem si to počítala sama pro sebe já...a hotovo napočítala jsem si od toho dne 270 dní a hotovo :confused:
10. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis i ja tak ratam od zaciatku ako ty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a máš také klid.......mne se nejak nic nechce, kolegyne mi prinesla koláček, moooc dobrý a co ted? :confused:
10. mar 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis- tak si uvar taku dobru kavicku ak si este nemala a k tomu kolacik, pootvor okienko a pusti slniecku dnu :wink: :wink: :wink: zajtra ides ku lekarovi, pravda
10. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo zítra mám poradnu a jsem zvedavá jak karolínka vyrostla, neboť ji cítím víc a víc jak jsem psala :grinning: jupíííííííí :slight_smile:
10. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...uz sa nevies dockat.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uplne ti rozumiem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja idem o dva tyzdne na sono vcera mi brali krv - genetika a este mam ist na sono, tak neviem co ma tam caka.......
10. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co...samé príjemné setkaní s bublinkou :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa zas hlasim na moment,
bojovnici nasi zabojovali a mame 4 mrazacikov :dizzy_face:
takzre zhnutie....9 vajicok, 8 oplodnenych, 2 v brušku a 4 v chladničke :grinning:
vcera som sa citila strasne tehotno :grinning: a dnes sa necitim nijak verim ze lososova pizza to zmeni :wink:
10. mar 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Máme niečo nové?

Luko, nádhera... tak už máš ja 2 v brušku..tak pfuj pfuj
10. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem...ja dufam, ze na KET nedojde..tam je predsa len mensia sanca...ale co uz...co ma byt, nech sa stane :wink:
pekny den vsetkym :slight_smile:
10. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj...mamina uz je po operacii...takze to zvladla...dufajme, ze zvladne aj dalsiu liecbu :wink:
10. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko ahoj to je super nadhera kiez by som mala ja tolko sa strasne bojim kolko vyprodukuje ten moj vajecnik ach boze
odchadzam na postu poplatit seky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: bay bay
zlatanka..nestresuj...dahra mala len jedno vajko a je tehu..nezavisi na kvantite, ale na kvalite :wink:
10. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luko.....ahoj...jak se držíš???? čtu, že jsi se cítila super tehotno, to je parádička.....jen tak dál..... :grinning: už máš nakoupené testíky????? ale neprehánej to :slight_smile:
já zarezávám v práci a čekám na pul tretí a hurá do mesta, venku je celkem príjemne, tak se zlehka projdu a hurá domu, budeme mít návštevu tak se teším na společnost! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam :wink: tehotno som sa citila...vsak ked ich tam vlozili...tak som logicky musela byt tehu :grinning: aspon ten jeden den no :grinning: dnes uz sa citim ako predtym..normalne,
testike nemam...dnes som este doma, zajtra idem za maminou do nemocky, v piatok mam so svagrinkou babsky vecer pri DVD filmoch, v sobotu ideme s priatelmi (nikto z nich deti neriesi, takze na to nemusim mysliet) na veceru...tak verim, ze to troska pustim z hlavy...aj ked ono to tam niekde v hlbke stale bude :wink:
10. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam...som myslela na tie testy :wink:
10. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočandy

denis tak ty uz zajtra poradnu ? Boze ja sa asi ani nedozijem - mam az o tyzden.

luko - to si napisala strasne rozkosne, ze tehotno :grinning: :grinning: :grinning:

Vierka a neda sa poziadat aby ti tie peniazky vratili ?
10. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...to mi poradila scarlettka...jej vyslo sice az druhe IVF (dvojicky)...ze sa mam od zaciatku citit tehotno :grinning:

pekny den kocky...idem si troska pospinkat..som vstavala o siedmej :wink: a lososova pizza dala zabrat...ale vyhrala som nad nou a uz je spolu s bublinkami v brušku....len na inom mieste :grinning:

inak...vcera ked som isla po transfere cikat...tak som mala taky blby pocit...ze aby som si ich nevycikala :grinning: no uuuplne mimo :grinning:
10. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky a čakateľly.... :slight_smile:

luko držím palce :slight_smile:

po dlhšej absencii sa znovu hlásim :slight_smile: je mi dost eee :confounded: zohánala som lízatka na internete ale su vypredané idem ešte do lekárne sa popýtat, no hrôza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už aby prešiel 12 t :grinning:
10. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
luko...gratulujem k bublinkam,a ten pocit pri cikani som mala aj ja :grinning:
romy...aj ja mam o tyzden poradnu a uz aj knizocku dostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
brmbolcek...mne to na sone vyratal podla velkosti plodu.presne pred tyzdnom som bola 9+1tt. :slight_smile:
denis...ved sa ti to uz v praci krati :slight_smile: ja stale rozmyslam ci sa uz mam dat vypisat do prace,ale cim dlhsie som doma tym viac sa mi nechce do prace :unamused:
10. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj romy...no už zítra a nejvíc se teším, že se optám na to trnutí rukou, neboť jsem kvuli tomu celou noc nespala,ale v práci nic, ťukot mapy mužu vesele dál :grinning: :grinning:

ahoj sanris...a ako ináč mimo eee????
10. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanris...ja som tie lizatka kupila v cechach,ale mne nejak nezaberali. to musi prejst samo,mne je najviac ee vecer to sa snazim sikovno zaspat ,lebo viem ze ked sa zobudim mi bude chvilku fajn.
10. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja pomaly na doucovanie z uctovnictva. vobec tomu nerozumiem a strasne ma uctovnictvo nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok